Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

راهنمای کامل استفاده از Canted Sight در پابجی

راهنمای کامل استفاده از Canted Sight در پابجی موبایل

راهنمای کامل استفاده از Canted Sight در پابجی موبایل
در بازی PUBG Mobile قابلیت Cnated Sight اخرین اسکوپ(Scope) مورد استفاده در امکانات اضافه(Attachment) سلاح شماست. در اینجا چند نکته برای استفاده از این قابلیت آمده است که در ادامه مطلب به آن میپردازیم.این قابلیت اغلب توسط پلیر ها دست کم گرفته می شود زیرا بسیاری از بازیکنان نمی دانند که چگونه از آن به درستی استفاده کنند. در اینجا چند نکته برای استفاده از Canted Sight در این بازی آورده شده است. در بررسی قابلیت Canted Sight با Idgame.ir همراه باشید.

راهنمای کامل استفاده از Canted Sight در پابجی موبایل

 

راهنمای کامل استفاده از Canted Sight در پابجی

 

نکاتی برای استفاده از Canted Sight

این قابلیت یک امتیاز ویژه برای پلیر است که به عنوان یک محدوده پشتیبانی کننده عمل می کند. می توانید آن را در همه نقشه ها و زمین های تمرین پیدا کنید. Canted Sight با یک دکمه مخصوص ارائه شد. برای بیشتر سلاح های پابجی موبایل، از جمله AR ،SR ،DMR ،SMG می توانید از این قابلیت استفاده کنید. علاوه بر این، این ویژگی به شما این اختیار را می دهد تا از دو دامنه شلیک متفاوت در اسلحه خود استفاده کنند.
قابلیت Canted Sight مانند Red dot یا Holographic Scope برای نبرد های نزدیک بکار می رود.

نخوه استفاده

سپس همچنین، با یک کلیک می توانید از دامنه دوربرد اسلحه خود استفاده کنید. با این حال، بسیاری از بازیکنان این قابلیت را مناسب ADS ها نمی دانند، زیرا می تواند بخش زیادی از زاویه دید سمت راست شما را مسدود کند. علاوه بر این، در هنگام استفاده از این قابلیت، نمای سمت چپ را نیز از دست می دهید. وقتی به سراغ Canted Sight می روید، حدود 30٪ از دید چپ شما مسدود می شود.
یک نکته دیگر که باید بخاطر داشته باشید این است که نمی توان همزمان از Canted Sight و Red Dot استفادع کرد.

بنابراین اگر بین Red dot و Canted sight جابجا شدید، برای شلیک دقیق تر، هدف را کمی بالا ببرید. آن را در حالت آموزش تمرین کنید تا بدانید چگونه سریعتر و دقیق تر هدف بگیرید.نکته اصلی استفاده از این قابلیت این است که یک اسکوپ 3x و یک Canted Sight را به AR متصل کنید و به سرعت سوئیچ کنید تا برای نبرد های مختلف اماده باشید.

برای مقابله با نبردهای میان برد می توانید از دامنه وسیع استفاده کنید. سپس، برای از بین بردن دشمن در نبردهای نزدیک، به حالت Canted Sight تغییر وضعیت دهید. علاوه بر این، یک اسنایپر به همراه داشته باشید تا در نبردهای دوربرد شرکت کنید.شما میتوانید با خرید یوسی بازی پابجی موبایل از فروشگاه آیدی گیم بسیاری از آیتم ها را برای اکانت خود قابل دسترسی کنید.

 

راهنمای کامل استفاده از Canted Sight در پابجی

 

استراتژی های اصلی

قابلیت Canted Sight همه چیز در مورد قابلیت انعطاف پذیری است و شما باید همیشه این نکته را در ذهن داشته باشید تا از آن نهایت استفاده را ببرید. Canted Sight به شما امکان می دهد با یک چشم به هم زدن از فاصله دور به فاصله نزدیک تغییر دهید.

دامنه موثر

بنابراین در استراتژی شما باید از اسلحه هایی که در هر دو دامنه موثر هستند استفاده شود. واضح ترین انتخاب در اینجا تفنگ های Assualt است.

که به همان اندازه از راه دور کشنده هستند. M16 می تواند هنگام استفاده از تنظیمات تک شات، به عنوان ترکیبی تفنگ DMR کار کند و با دامنه 4/6 برابر و Canted Sight، این تفنگ هجومی می تواند در هر لحظه برای هر دامنه آماده باشد.

ویژگی Canted Sight را می توان با یک دامنه دوربرد در تفنگ Shotgun نیز ترکیب کرد.

اگر دامنه وسیعی دارید اما جایی برای قرار دادن آن ندارید، سعی کنید آن را روی یک اسلحه SMG یا Shotgun قرار دهید تا امکان جستجوی سریع و نظارت بر منطقه را فراهم کند در حالی که هنوز دید نزدیک را دارید.
به طور کلی Canted Sight بر روی هر سلاحی که از دور از آن استفاده کنید به خوبی کار می کند. DMR ها، اسنایپر ها و اسلحه های Assualt با این به ویژگی بهتر هستند، بنابراین منتظر برخی از نبردهای دوربرد باشید.

کدام اسلحه ها به Canted Sight مجهز میشوند؟

چه اسلحه هایی از قابلیت Canted Sight پشتیبانی می کنند. در حال حاضر، 21 اسلحه وجود دارد که می توانند از Canted Sight استفاده کنند. سلاح های زیر می توانند قابلیت Canted Sight را برای شما به ارمغان بیاورند.

Assault Rifles:

AKM AUG Beryl M762 G36C M416 Mutant QBZ Scar-L

Sniper Rifles:

AWM Kar98k M24

DMRs:

Mini14 Mk14 QBU SKS SLR

SMGs:

BizonUMP45 Vector MP5K

Shotguns:

S12K

LMGs:

M249

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.