Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

کاراکتر A124

نقد و بررسی کاراکتر A124 بازی فری فایر

نقد و بررسی کاراکتر A124 بازی فری فایر

بازی Free fire یک بازی در سبک بتل رویال است که به عنوان محبوب ترین بازی سال 2019 همیشه یکی از برترین نمونه های این سبک بازی شناخته می شود. یک بازی با کاراکترهای متنوع و جذاب که هر یک می توانند تا مدت ها انتخاب شما در مپ های این بازی استثنایی باشند.

در این مطلب به نقد و بررسی یکی از همین شخصیت های جذاب بازی فری فایر پرداخته ام. این شخصیت که با عنوان A124 در بازی حضور دارد، همانند سایر کاراکترهای بازی محبوب فری فایر ویژگی های منحصر به فردی دارد که او را از سایرین متمایز کرده است. در این مطلب بعد از معرفی کاراکتر A124 و بیان ویژگی های او، چند ترفند را برای کارایی بهترش در نبردهای مرگ و زندگی بازی فری فایر، توصیه خواهم کرد.

معرفی کاراکتر A124

اگر تا به حال با یک ربات زن به میدان نبرد نرفته اید، حالا فرصت این را دارید تا در قالب کاراکتر A124 این کار جالب را انجام دهید. تصور نکنید که با روی کار آمدن یک ربات قرار است از کیفیت بازی کم شده و لذت نبرد تن به تن و نفسگیر از شما گرفته شود. این ربات بیشتر شبیه به یک انسان با قابلیت های منحصر به فرد است تا یک ربات خشک و بی روح  که مثل یک ماشین آدم کشی عمل می کند.

این ربات با تکنولوژی های پیشرفته ساخته شده است که مغزی با دو بخش مختلف دارد، یکی مثل یک دختر نوجوان 18 ساله فکر و عمل می کند و دیگر بخش مغز او یک جنگجوی بی نظیر و کاملا حرفه ای با مهارت های ویژه است.

A124 در یک آزمایشگاه با اهداف و افکار شیطانی تولید شد. اما طولی نکشید که این شخصیت پا را فراتر از یک ربات گذاشت و شخصیت و روح انسانی پیدا کرد و طی یک نقشه از این آزمایشگاه فرار کرد. حالا برای اینکه حداقل به خود اثبات کند که یک انسان است، پا به جزیره گذاشته تا فاتح جنگ های بقای آن باشد.

ویژگی و قابلیت های A124

مهم ترین ویژگی A124، این است که او در میان نبرد و در اوج درگیری می تواند با سرعت قابل توجهی EP خود را به HP تبدیل کند. یک ویژگی بسیار منحصر به فرد و پرکاربرد که البته برای استفاده از این قابلیت باید بتوانید میزان EP خود را حفظ کنید. این ویژگی او را بسیار پایدار می کند و احتمالا این کاراکتر جزو همان کسانی است که در زمانی که نقشه حسابی کوچک شد، قرار است نفرات آخر را با بی رحمی تمام از پای در آورد.

هر چند کاراکتر A124 شخصیتی به شدت تهاجمی دارد اما در استراتژی های دفاعی نیز عملکرد او خیره کننده است. اگرچه او خود را یک انسان می پندارد اما اگر بخواهیم واقعیت را بگوییم، بعضی از ویژگی های او فراتر از یک انسان است و فقط از یک هوش مصنوعی بر می آید.

معرفی کاراکتر A124

تغییر سطح A124

اگر اهل بازی فری فایر باشید، می دانید که هر کاراکتر در این بازی با بالا رفتن سطحش، مهارت هایش نیز تغییر می کند، A124 هم از این قاعده کلی مستثنی نیست. در ادامه به درصد تغییر مهارت کاراکتر A124 با افزایش سطحش اشاره می کنم.

افزایش مهارت های کاراکتر A124 با تغییر سطح او

سطح 1

تبدیل 25 EP به HP، حداکثر در 90 ثانیه

سطح 2

تبدیل 30 EP به HP، حداکثر در 80 ثانیه

سطح 3

تبدیل 35 EP به HP، حداکثر در 75 ثانیه

سطح 4

تبدیل 40 EP به HP، حداکثر در 70 ثانیه

سطح 5

باز شدن قفل ژاکت جدید

سطح 6

تبدیل 55 EP به HP، حداکثر در 65 ثانیه

سطح 7

باز شدن قفل بنر

سطح 8

تبدیل 50 EP به HP، حداکثر در 60 ثانیه

شما می توانید با خرید جم فری فایر از وب سایت آیدی گیم سریعا اقدام به ارتقاء مهارت های این کاراکتر و همچنین سلاح ها و آیتم های بازی فری فایر کنید.

ترفندهای کاراکتر A124

برای هر کاراکتر ترفندهایی وجود دارد که می تواند عملکرد او را ماکزیمم کند. در ادامه چند توصیه را برای عملکرد بهتر این کاراکتر ارائه خواهم داد.

مهارت Healing Song برای یک شخصیت با قابلیت درمان سریع، بسیار مناسب است. شما با کمک این مهارت می توانید سرعت بهبود را 10 درصد افزایش دهید.

برای دستیابی به EP در بازی فری فایر شما باید قارچ های مپ را بردارید. برای این کار استفاده از یک حیوان خانگی می تواند به شما در پیدا کردن قارچ ها کمک کند. حیوان خانگی Shiba Inu گزینه فوق العاده ای برای این کار است.

برای جنگ های یک به یک یا تن به تن یک گزینه خوب برای کاراکتر A124 زره هایاتو است.

با توجه به ویژگی کاراکتر A124 جنگ های نزدیک برد برای او بسیار موثرتر است. برای موففقیت در این نبردها به شما سلاح های دسته SMG و AR را توصیه می کنم.

ممکن است شما در بکارگیری این کاراکتر به نکات و ترفندهای دیگری دست یافته باشید که می تواند برای سایر بازیکنان این بازی دوست داشتنی مفید باشد. آنها را با من در میان بگذارید تا با سایر طرفداران بازی به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.