Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

اضافه شدن کاراکتر Shirou در بازی فری فایر

اضافه شدن کاراکتر Shirou در بازی فری فایر

اضافه شدن کاراکتر Shirou در بازی فری فایر

با عرض سلام خدمت شما همراهان همیشگی وب سایت آیدی گیم. خیلی خوشحالیم که که با یکی دیگر از مقاله های این وب سایت  که درباره بازی جذاب و زیبای Free Fire می باشد در خدمت شما گیمر های عزیز هستیم. امیدوارم که در پایان بتوانید از مطالب گفته شده به بهترین نحوه ممکن استفاده کنید.

در بین تمامی بازی های بتل رویال، این بازی فری فایر است که سیستم شخصیتی فوق العاده و بسیار قوی ای دارد و در واقع این قسمت از بازی یکی از نقاط قوت آن است. کاراکتر های بازی فری فایر بسیار جذاب بوده و هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. در این مقاله قصد دارم تا اطلاعاتی را درباره کاراکتری که در آپدیت های بعدی بازی فری فایر قرار است به این بازی اضافه شود مطالبی را بیان کنم. نام این کاراکتر Shirou است. با من همراه باشید.

اضافه شدن کاراکتر Shirou در بازی فری فایر

اگر می خواهید با کاراکتر Shirou بیشتر آشنا شوید و از آن بیشتر بدانید حتما در ادامه با من همراه باشید.

کاراکتر Shirou چه مهارتی دارد؟

این کاراکتر در بازی فری فایر این ویژگی را دارد که می تواند بازیکنانی را که قصد شلیک به سمت شما را دارند سناسایی کند و این آسیب را به خود بازیکن دشمن برگرداند. این آسیب به مرور در سطح های مختلف افزایش خواهد یافت و قدرت آن بیشتر می شود. در ادامه درباره مهارت های این بازیکن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

سطح 1

هنگامی که کاراکتر Shirou در سطح 1 قرار دارد می تواند دشمنی که قصد شلیک به سمت شما دارد را در فاصله 50 متری ردیابی کند و سپس آسیبی که بازیکن دشمن وارد می کند را تا 10% در زره دفاعی دشمن وارد می شود. این ردیابی در مت زمان 3 ثانیه اتفاق می افتد.

زمان cooldown : چیزی در حدود 60 ثانیه

سطح 2

هنگامی که کاراکتر Shirou در سطح 2 قرار دارد می تواند دشمنی که قصد شلیک به سمت شما دارد را در فاصله 50 متری ردیابی کند و سپس آسیبی که بازیکن دشمن وارد می کند را تا 30% در زره دفاعی دشمن وارد می شود. این ردیابی در مت زمان 4 ثانیه اتفاق می افتد.

زمان cooldown : چیزی در حدود 50 ثانیه

سطح 3

هنگامی که کاراکتر Shirou در سطح 3 قرار دارد می تواند دشمنی که قصد شلیک به سمت شما دارد را در فاصله 50 متری ردیابی کند و سپس آسیبی که بازیکن دشمن وارد می کند را تا 50% در زره دفاعی دشمن وارد می شود. این ردیابی در مت زمان 5 ثانیه اتفاق می افتد.

زمان cooldown : چیزی در حدود 40 ثانیه

سطح 4

هنگامی که کاراکتر Shirou در سطح 4 قرار دارد می تواند دشمنی که قصد شلیک به سمت شما دارد را در فاصله 50 متری ردیابی کند و سپس آسیبی که بازیکن دشمن وارد می کند را تا 70% در زره دفاعی دشمن وارد می شود. این ردیابی در مت زمان 6 ثانیه اتفاق می افتد.

زمان cooldown : چیزی در حدود 30 ثانیه

سطح 5

هنگامی که کاراکتر Shirou در سطح 5 قرار دارد می تواند دشمنی که قصد شلیک به سمت شما دارد را در فاصله 50 متری ردیابی کند و سپس آسیبی که بازیکن دشمن وارد می کند را تا 90% در زره دفاعی دشمن وارد می شود. این ردیابی در مت زمان 7 ثانیه اتفاق می افتد.

زمان cooldown : چیزی در حدود 20 ثانیه

سطح 6

هنگامی که کاراکتر Shirou در سطح 6 قرار دارد می تواند دشمنی که قصد شلیک به سمت شما دارد را در فاصله 50 متری ردیابی کند و سپس آسیبی که بازیکن دشمن وارد می کند را تا 100% در زره دفاعی دشمن وارد می شود. این ردیابی در مت زمان 7 ثانیه اتفاق می افتد.

زمان cooldown : چیزی در حدود 10 ثانیه

همچنین شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت آیدی گیم نسبت به خرید جم فری فایر اقدام کنید تا در کمترین زمان ممکن خرید شما فعال شود تا بتوانید سطح اکانت خود را افزایش دهید و به نوعی شانس برنده شدن خود را در بازی فری فایر بالاتر ببرید. در ادامه برخی از مهم ترین نکات و ترفندهای این کاراکتر را در بازی فری فایر برای شما بیان می کنم.

اضافه شدن کاراکتر Shirou در بازی فری فایر

ترفندهای مهم درباره کاراکتر Shirou در بازی فری فایر

نکته بسیار مهمی که باید در رابطه با این بازیکن بدانید ای است که سعی کنید از تقنگ های ساچمه ای یا شاتگان ها استفاده کنید زیرا با توجه به مهراتی که این کاراکتری که دارد می تواند تاثیر مثبت بیشتری داشته باشد.

نکته بعدی این است که سعی کنید از این کاراکتر در کنار کاراکتر های chrono ، k ، alok استفاده کنید زیرا یک ترکیب دفاعی قدرتمند را در اخیتار خواهید داشت.

تمام مطالبی که در رابطه با اضافه شدن کاراکتر Shirou در بازی فری فایر برای شما بیان گردید با توجه به اخبار رسمی و منتشر شده در وب سایت رسمی بازی فری فایر می باشد و به محض انتشار اخبار بیشتر حتما با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. سپاس از همراهی شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.