Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

همه چیز درباره باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

همه چیز درباره باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

بازی PUBG Mobile یکی از پرطرفدارترین بازی های موبایل است که در سبک بازی های Battel Royale طراحی شده است. یکی از دلایل محبوبیت و جذابی بازی پابجی موبایل، گروهی بودن آن است. در این بازی، بازیکنان می توانند در گروه های 4 نفره با یکدیگر بازی کنند. حتی می توانند با بازی کردن در Room، تعداد بیشتری نیز با یکدیگر به بازی بپردازند.

همه چیز درباره باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

یکی دیگر از دلایل پر طرفدار بودن بازی پابجی موبایل، Voice آنلاین آن است که به بازیکنان این اجازه را می دهد که در هر جایی که هستند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و در بازی با یکدیگر استراتژی خود را پیاده کنند.

بازی پابجی موبایل 2021 ویژگی ها و بسته های جدید بیشتری را به ارمغان می آورد. در اینجا بسته های برتر بازی پابجی موبایل در سال 2021 وجود دارد که ارزش این بازی را دارند. در زیر به بررسی آن ها می پردازیم.

بسته های برتر بازی پابجی موبایل 2021

گالری بازی پابجی موبایل به طور مرتب به روز رسانی می شود. بسته های خیره کننده جدید بسیاری وجود دارد که ممکن است بخواهید دریافت کنید. جدیدترین بسته ها و موارد موجود برای دریافت در این بازی را اینجا ببینید.

Clockwork Tin Soldier

 

باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

 

این بسته نرم افزاری شامل ست لباس، پوشش سر، پوست کلاه ایمنی، پوست کوله پشتی و پوست Nutcracker King M16A4 است. از زمان راه اندازی این بسته، تنها 0.01٪ از بازیکنان آن را دریافت کرده اند. اگر شما بازیکنان خوش شانس هستید که این بسته نرم افزاری را از Classic Crate دریافت کرده اید، همچنین پنج دنباله گلایدر رنگین کمان دریافت می کنید.

Icicle Set

 

باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

 

این مجموعه در جشن جشنواره زمستانی با الگوهای یخ و برف راه اندازی شد. مجموعه Snowflake Dancer دارای یک چکمه برش و خیره کننده سفید است. این ست همچنین دارای یک کلاه سفید رقص برف ریزه سفید زیبا است که با روبان ابریشمی آبی تزئین شده است. دلخواه ترین مورد این بسته نرم افزاری، پوسته قابل ارتقا Icicle Mini-14 است.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

Robo Santa

 

باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

 

دوستداران ربات ممکن است مایل باشند این مجموعه Robo Santa را از جعبه Premium تهیه کنند.

علاوه بر این، یک مجموعه ملکه زمستانی برای شخصیت های زن وجود دارد که می تواند منحنی ها را روی بدن شخصیت زن نشان دهد. در جعبه Premium نیز موجود است. شما باید پوست کوله پشتی ملکه زمستانی را تهیه کنید تا متناسب با لباس شما باشد.

 

باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

 

هر ست دارای یک هدگیر منحصر به فرد است. علاوه بر این، مجموعه ملکه زمستانی نیز مانند اتومبیل ملکه دارای اسکینی منحصر به فرد Winter Queen UAZ است. علاوه بر این، یک اسکین فانتزی Dazzling Salute M24، یک اسکین نارنجک رنگارنگ Pinecone و یک اسکین تابه Magic Stocking وجود دارد.

Furnace Man

 

باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

 

دو مجموعه از این مجموعه رویداد وجود دارد، از جمله مجموعه Snowwoman برای زنان و ست های Furnance Man برای مردان. هر دو بسته جدید بازی پابجی موبایل جالب و قدرتمند به نظر می رسند. همچنین دو پوسته مخصوص پوشش سر برای این دو بسته وجود دارد.

علاوه بر این، طراحان بازی همچنین اسکین های زیبا و جذابی برای کوله پشتی، اسلحه SCAR-L، ظرف و نارنجک دودزا در این مجموعه ساخته اند. زیور آلات زن برفی نیز مورد بسیار جالب و پر طرفدار این مجموعه است.

Wishing Treeman

 

باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

 

این بسته رویداد کریسمس نیز بسیار نادر است. این شامل سه مورد است: یک ست Wishing Treeman، پوشش سر و اسکین تابه Metal Sleigh. همانطور که در نام بسته نرم افزاری توضیح داده شده است، هنگام پوشیدن مجموعه کامل Wishing Treeman، مانند یک درخت کریسمس به نظر خواهید رسید.

Youth Enforcer

 

باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

 

ست Youth Enforcer یک ست لباس خیره کننده و پر انرژی برای شخصیت های زن است زیرا دامن کوتاهی دارد که با کت صورتی، جفت جوراب نابرابر و موهای مصنوعی دخترانه همراه است.

علاوه بر این، این بسته نرم افزاری دارای یک اسکین Rainbow Splash فانتزی برای تفنگ دستی افسانه ای UZI، اسکین کلاه ایمنی Rainbow Splash و اسکین نارنجک Rainbow Splash است.

بسته های جدید Elite Pass در بازی پابجی موبایل

 

باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

 

مجموعه لباس های فصل 16 بازی پابجی موبایل شامل مجموعه های بسیاری از جمله Night Terror، لباس Artyom، لباس Anna، لباس Miller و Cyber Enforcer است. علاوه بر این، این RP فصل 16 همچنین به بازیکنان اسکین اسلحه فصلی و اسکین هواپیما می دهد.

Emoji Headgear

 

باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

 

مجموعه سرهای Emoji طوفانی را به جامعه بازی پابجی موبایل منتقل می کند. این مجموعه از سربندها دارای سه جلد کلاه ایموجی است که به نظر جالب، چشمگیر و دوست داشتنی است. سه پوشش سر Emoji نشان دهنده سه احساسات از جمله Emoji Pleased ،Emoji Love و Emoji Cry است. این اسکین های جذاب هدگیر برای تهیه از Emoji Pack A موجود است.

چگونه اسکین های جدید بازی پابجی موبایل را دریافت کنیم؟

 

باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

 

بسته های جدید در بازی پابجی موبایل در فروشگاه لباس بازی نمایش داده می شود. در اطلاعات بسته، پیوندی به جعبه، رویداد یا فروشگاه بسته برای خرید آن مجموعه لباس وجود دارد.

جعبه کلاسیک و جعبه Premium دو فروشگاه بسته نرم افزاری بزرگ در این بازی هستند. این جعبه ها شامل چند بسته افسانه ای و همچنین بسیاری از لباس های فصلی است.

برای باز کردن این جعبه ها به صورت رایگان، باید کوپن جعبه های جوایز ماموریت را جمع آوری کنید. در غیر این صورت، شما می توانید ده اسکراب کوپ جعبه ای را برای ترکیب و دریافت کوپن جعبه جمع کنید.

 

باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

 

به راحتی می توان این اسکرابر کوپن های جعبه ای را از رویداد های هفتگی ورود به سیستم، ماموریت های رویداد، بازخرید فروشگاه و مأموریت های پیشرفت دریافت کرد. اگر ثروتمند هستید، می توانید UC را صرف باز کردن جعبه ها و دریافت آن بسته ها کنید.

  • باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

برخی بسته های نرم افزاری جدید را می توانید از Lucky Spins بدست آورید. به عنوان مثال، Furnace Man و Snowwoman Sets جایزه های بزرگ در آن چرخش های خوش شانس هستند.

علاوه بر این، این چرخش ها همچنین به بازیکنان دارای هدایای بیشتر، مانند ضایعات کوپن جعبه، سکه های نقره، سکه های خوش شانس، اسکین اسلحه و کوپن جعبه جعبه کلاسیک هدیه می دهند.

شانس به دست آوردن آن بسته نرم افزاری نادر بسیار اندک است. بنابراین، باید تعداد زیادی کوپن جعبه و UC جمع آوری و ذخیره کنید تا بیش از ده جعبه به طور هم زمان باز شود. هنگامی که بازیکنان به اندازه کافی امتیاز خوش شانس جمع می کنند، تضمین می کنند که آن جوایز بزرگ را دریافت کنند.

 

باندل های ۲۰۲۱ بازی پابجی موبایل

 

اکثر بسته های فصلی موارد محدودی هستند. بنابراین، شما باید آن ها را قبل از پایان فصل یا رویداد تهیه کنید.

این بسته های برتر بازی پابجی موبایل و راهنمای نحوه دریافت آن ها است. آخرین بسته نرم افزاری را در گالری بازی به روز کنید و آن ها را قبل از انقضا دریافت کنید. به روزرسانی جدیدترین اخبار بازی پابجی موبایل و همچنین نکات، ترفندها و لیست های برتر برای پارسه، بیایید از وب سایت آیدی گیم بازدید کنیم.

4/5 - (2 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.