Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

همه چیز درباره ربات ها در بازی پابجی موبایل

  همه چیز درباره ربات ها در بازی پابجی موبایل

ربات یک شخصیت برنامه ریزی شده است که مبتنی بر AI (هوش مصنوعی) است. آنها بازیکنانی هستند که توسط رایانه کنترل می شوند و مهارت کمتری نسبت به شما دارند و می توانید به سرعت آنها را بکشید. در PUBG Mobile ، تعداد زیادی ربات وجود دارد.

  همه چیز درباره ربات ها در بازی پابجی موبایل

 

blank

آنها هیچ تیم / هم تیمی ندارند و به احتمال زیاد به سمت شخصیت های دیگری که در بازی پیدا می کنند شلیک می کنند. صرف نظر از اینکه در چه زمانی بازی را انجام می دهید، به سرعت وارد سرور 100 بازیکن می شوید. این به این دلیل است که تعداد زیادی ربات به همان ماشین اضافه می شود.

برخی حقایق درباره رباتها در پابجی موبایل

یک بازیکن آماتور می تواند بلافاصله توسط بازیکنان ماهر تری کشته شود و این ممکن است او را از بازی دور کند و منجر به حذف نصب بازی شود. رباتها برای ایجاد تعادل در مسابقات برای آماتورها استفاده می شوند. حضور آنها به تازه واردان کمک می کند تا به تفاوت های ظریف بازی عادت کنند.

شماره 1 ربات ها هرگز نمی پرند یا پنهان نمی شوند

مهم نیست که چه کاری انجام می دهید، ربات ها هرگز نمی پرند. اگر شروع به تیراندازی به آنها کنید، آنها حتی سعی نمی کنند از خود محافظت کنند. همچنین، آنها هرگز وقتی به سمت آنها شلیک می کنید، نمی دوند و آنها همیشه راه می روند و عجیب عمل می کنند.

شماره 2 ربات ها به راحتی از بین می روند

وقتی به ربات ها شلیک می کنید، به شما نزدیک می شوند. حتی می توانید یک Bot را با سلاح هایی مانند تابه یا چاقو بکشید. آنها معمولاً در اطراف خانه هایی که یک بازیکن واقعی در آنها پنهان شده پرسه می زنند. اگر تا به حال به بازیکنی که در خارج از ساختمان منتظر است توجه کرده باشید ، احتمالاً این یک ربات است.

شماره 3 ما می توانیم بات ها را به سمت خود صدا بزنیم

در PUBG Mobile، رباتها به سمت صدای شلیک گلوله حرکت می کنند. برای ردیابی یک ربات، چند مورد شلیک اسلحه درست کنید و منتظر شوید تا به شما نزدیک شود. رباتها بلافاصله جهتی را که از آن شلیک می کنید می دانند و به سمت صدای اسلحه حرکت می کنند.

شماره 4 ربات ها هدف گیری بدی دارند

حتی وقتی آنها متوجه شما می شوند، ربات ها به سختی می توانند کاری برای نجات خود انجام دهند. همچنین، ربات هایی که در یک بازی تیمی به 10 تیم برتر راه پیدا می کنند مستعد پنهان شدن هستند و فقط در صورت وجود یک بازیکن در جایی نزدیک آنها ظاهر می شوند.شما میتوانید با خرید یوسی پابجی از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم آیتم های ویژه ای را در بازی پابجی موبایل بدست آورید.

 

blank

 

چگونه ربات ها را در بازی پابجی شناسایی کنیم؟

ربات ها معمولاً لباس منحصر به فرد و سلاح های غنیمت خوبی دارند. پس از کشتن ربات، فقط با نگاه کردن به نام می توانید ربات بودن آن را تشخیص دهید یا نه. این نام مانند “azxfqu” بی معنی است. ربات ها هرگز در بالای ساختمان قرار نمی گیرند و معمولاً از ورود به خانه برای غارت خودداری می کنند.

نقاطی که معمولاً رباتها یافت می شوند

رباتها بیشتر در پایگاه نظامی، مدرسه یا مستقیماً در زیر جایی که هواپیما برای اولین بار به شما اجازه می دهد وارد شوید، دیده می شوید. همیشه آنها را به صورت دسته ای در اطراف  هوا مشاهده می کنید و احتمالاً برای رفتن به سمت قطبها در هوا برنامه ریزی شده اند که میتوان گفت حرکتی هوشمندانه از کمپانی Tencent Game است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.