Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

runic power مود بازی پابجی موبایل

همه چیز درباره runic power مود بازی پابجی موبایل

همه چیز درباره runic power مود بازی پابجی موبایل

به روزرسانی 1.2 بازی PUBG Mobile با 2 حالت بازی جدید، حالت Runic Power و حالت Power Armor ارائه می شود. در اینجا هر آنچه در مورد این 2 حالت نیاز دارید آورده شده است.

بازی پابجی موبایل در اینجا با یک بروزرسانی بزرگ دیگر، تغییرات جدیدی را در میدان جنگ به ارمغان آورده است. این بخشی از جذابیت بازی است.

به روزرسانی های دوره ای همیشه یکی از ویژگی های اصلی بازی پابجی موبایل بوده است که باعث تغییر بازی به یک روش دیگر می شود. آخرین به روزرسانی 1.1 بازی پابجی موبایل اولین بار در نوامبر سال گذشته ارائه شد.

پس از موفقیت بازی پابجی موبایل در حالت Metro Royale، قرار است به زودی به روزرسانی های 1.2 را منتشر کند و ویژگی ها و حالت های جدیدی را برای بازی به ارمغان می آورد. 2 حالت جدیدی که در به روزرسانی 1.2 وجود دارد، حالت Runic Power و Power Armour است.

بیایید نگاهی دقیق به این 2 حالت جدید بازی در بازی پابجی موبایل بیندازیم تا بدانیم چه چیزی در داخل آن است و چگونه این 2 حالت جدید را بازی کنیم.

همه چیز درباره runic power مود بازی پابجی موبایل

حالت بازی Runic Power پابجی موبایل

حالت جدید بازی Runic Power پابجی موبایل از 12 ژانویه تا 7 مارس ادامه خواهد داشت.

در این حالت، بازیکنان می توانند با جمع آوری Rune های جهان دیگر ابر قدرت ها را بدست آورند. گیم پلی Battle Royale همچنان یکسان است اما این ابر قدرت ها شانس گرفتن جایزه را برای شما افزایش می دهند.

در مجموع 3 نوع Rune قدرت وجود دارد که در این حالت Flame Rune ،Arctic Rune و Wind Rune وجود دارد.

بازیکنان می توانند فقط قبل از هر مسابقه از یک Rune استفاده کنند. هر Rune دارای قدرت متفاوتی در جنگ است اما استفاده از آن ها برای شما انرژی تمام می کند. برای به دست آوردن انرژی، باید قطعات Rune را در اطراف نقشه جمع آوری کنید.

هر یک از مهارت ها به شما یک مهارت Summon و یک مهارت Boost می دهد. 10 انرژی برای استفاده از مهارت Summon و 5 انرژی برای استفاده از مهارت Boost هزینه شده است.

در اینجا تمام جزئیات مربوط به قدرت هر Rune وجود دارد:

Flame Rune

 

runic power مود بازی پابجی موبایل

 

مهارت احضار: احضار چرخ سوزانی است که به جلو می چرخد و در ثانیه به بازیکنانی که لمس می کند آسیب می رساند.

مهارت تقویت: برای مدت کوتاهی به سوختگی مهمات خود آسیب برسانید.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

Arctic Rune

 

runic power مود بازی پابجی موبایل

 

مهارت احضار: احضار یک دیوار یخی که از تعداد زیادی بلوک یخی ساخته شده است. این بلوک های یخی را می توان از بین برد.

مهارت تقویت: به مهمات خود یک اثر Freeze بدهید که اثر بهبودی دشمنان را کاهش می دهد.

Wind Rune

 

runic power مود بازی پابجی موبایل

 

مهارت احضار: احضار یک حباب نیمه شفاف است که از هر طرف آسیب گلوله ورودی را کاهش می دهد.

مهارت تقویت: سرعت بارگیری مجدد و سرعت حرکت خود را افزایش دهید.

حالت زره پوش بازی پابجی موبایل

Respawn

اعضای جوخه می توانند در ایستگاه های تحقیقاتی دوباره احیا کنند.

 

runic power مود بازی پابجی موبایل

 

حالت Power Armour بازی پابجی موبایل از 5 فوریه به طور مستقیم اجرا می شود. در این حالت بازیکنان می توانند برای بدست آوردن قدرت متفاوت، قطعاتی از زره قدرت را جمع آوری کنند.

در مجموع 3 قطعه زره پوش، زره پوش قفسه سینه، زره پوش دست و زره پوش پا وجود دارد.

زره پوش قفسه سینه: کاهش آسیب در ناحیه قفسه سینه و افزایش ظرفیت کوله پشتی.

زره پوش دست: آسیب در ناحیه بازو ها را کاهش می دهد و آسیب های ناشی از سلاح سرد را افزایش می دهد.

زره پوش پا: آسیب در ناحیه پا را کاهش می دهد، آسیب می بیند و به بازیکنان سرعت دویدن می دهد.

مجموعه کامل زره پوش: توانایی جدید Dragon Grenade.

  • runic power مود بازی پابجی موبایل

برای تهیه کت و شلوار برقی خود، باید Nano Crystals و Power Armour Blueprints را جمع آوری کنید.

اگر هم تیمی هایشان به ایستگاه های تحقیقاتی بروند بازیکنان در این حالت 2 فرصت دارند که دوباره بازیابی کنند. بازیکنانی که از این طریق دوباره احیا می کنند، یک مجموعه تجهیزات اولیه خواهند داشت.

در طول بازی، رویدادهای Matrix روی نقشه رخ داده است که روی همه بازیکنان تأثیر خواهد گذاشت. در اینجا جزئیاتی درباره همه رویدادهای Maxtrix آورده شده است:

رویداد ماتریس 1: افزایش میزان تولید منطقه ای.

رویداد ماتریس 2: تعداد جعبه های ماتریسی را افزایش دهید.

رویداد ماتریس 3: ایستگاه های تحقیقاتی دارای ردیاب های زندگی هستند که می توانند موقعیت بازیکنان اطراف را تشخیص دهند.

اطلاعات تکمیلی

Metro Royale: Honor

در Metro Royale چه خبر است؟

جدیدترین فصل
سیستم افتخار جدید Metro Royale
پیشرفت های Metro Royale
حالت جدید انفرادی

ترفندهای اجرای بازی در مود جدید runic power پابجی موبایل

بازی پابجی موبایل یک بروزرسانی جدید با یک حالت جدید (Runic Power) را معرفی کرده است. این بروزرسانی گیم پلی جدید و بسیاری از سلاح های جدید را به همراه دارد. گیم پلی، قانون و برخی نکات برای بازی و برنده شدن در این حالت جدید بازی را اینجا بررسی کنید.

مود جدید Runic Power در بازی پابجی موبایل

 

 

این حالت بازی جدید بر روی نقشه Erangel موجود است. برای پخش این حالت جدید Runic Power، باید آن را در بخش Select Mode فعال کنید. سپس، یک مسابقه برای پیوستن پیدا کنید.

هنگام ورود به مسابقه، runic power را در جزیره انتخاب می کنید. برای بدست آوردن استفاده از سه قدرت، از جمله Wind Rune ،Magma Rune و Arctic Rune، یک Rune انتخاب کنید.

 

 

بعد از انجام این کار، هواپیما شما را در میدان جنگ رها خواهد کرد. شما 100 عدد rune crystal برای استفاده از نیرو خواهید داشت که شامل 50 کریستال برای قدرت حمله و 50 کریستال برای دفاع از قدرت می باشد.

هر بار که از یک قدرت استفاده می کنید، باید از پنج تا ده rune crystal استفاده کنید. نگران نباشید زیرا کریستال های زیادی برای غارت بر روی نقشه وجود دارد. بنابراین، آن را ذخیره نکنید زیرا شما می توانید کریستال ها را به طور نامحدود غارت کنید.

 

runic power مود بازی پابجی موبایل

 

rune crystal را می توان برای تمام قدرت ها استفاده کرد. برای برنده شدن در این حالت بازی جدید، باید بر اساس استراتژی بازی و نقش تیم، rune power مناسب را برای استفاده انتخاب کنید. اگر یک بازیکن تهاجمی هستید، Magma Rune انتخاب خوبی برای شماست.

اگر گیم پلی دفاعی را ترجیح می دهید و می خواهید با خیال راحت بازی کنید، باید Arctic Rune را برای استفاده از Ice Wall برای دفاع انتخاب کنید. Wind Rune نیرویی توصیه شده برای رایحه ی خرده پا و پیشاهنگی است.

 

runic power مود بازی پابجی موبایل

 

همیشه وقتی rune crystal ها را مشاهده می کنید غارت کنید و از قدرت ها استفاده کنید تا در جنگ پیش رو از دشمنان شکست نخورید.

امتیاز دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.