Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مترو مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

همه چیز درباره مترو گیم پلی مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

همه چیز درباره مترو گیم پلی مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

مترو در مپ ارانگل بازی PUBG Mobile یک رویداد ویژه و جدید است. راهنمای کامل نحوه بازی و برنده شدن در حالت مترو مپ ارانگل بازی پابجی موبایل را در اینجا ببینید. توسعه دهندگان بازی، خطوط جدید مترو را بر روی نقشه کلاسیک Erangel اضافه کردند که باعث ایجاد برخی تغییرات در گیم پلی می شود.

همه چیز درباره مترو گیم پلی مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

نمای کلی زمین مترو در مپ ارانگل در بازی پابجی موبایل

این رویداد جدید در نقشه جدید Erangel 2.0 رخ می دهد. برای ورود به این نقشه مترو، به قسمت Game Mode Selection بروید، نقشه Erangel را انتخاب کرده و روی گزینه Event ضربه بزنید. این کار خطوط مترو را بر روی نقشه فعال می کند و به شما امکان می دهد این حالت خاص بازی را بازی کنید.

 

مترو مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

 

در جزیره اسلحه ها، قطار شکسته و برخی نقاط و خطوط را روی نقشه کوچک مشاهده خواهید کرد. به نظر می رسد کاملاً متفاوت از جزیره قدیمی ارانگل است. می توانید به بالای این قطار صعود کنید اما قابل اجرا نیست.

این نقاط با یک حرف بزرگ و یک عدد مانند A1 تا A6 ،B1 تا B4 و C1 تا C5 مشخص شده اند. با این حال، این خطوط و نقاط در مسابقات مختلف تغییر می کنند. علاوه بر این، در mini map می توانید خط مترو را روشن یا خاموش کنید.

برای کاوش در خط مترو می توانید در مکان های مترو مپ ارانگل بازی پابجی موبایل فرود بیایید، یا اینکه شما می توانید در مکان های مورد علاقه خود برای غارت و بازی به صورت عادی فرود بیایید. مکان این ایستگاه ها و خطوط مترو اغلب تغییر می کند.

 

مترو مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

 

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

 

مترو مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

 

گیم پلی مترو مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

پس از فرود در محل ایستگاه های مترو، می توانید برای غارت قبل از ورود به ایستگاه دور بزنید. اگر آماده مشارکت در جنگ هستید، می توانید وارد ایستگاه مترو شوید زیرا این مکان اغلب یک نقطه شلوغ و پر خطر برای جنگ است.

 

مترو مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

 

همچنین می توانید مقداری اسلحه و لوازم در ایستگاه غارت کنید اما تجهیزات کافی برای تیم شما وجود ندارد. در این حالت بازی جدید، دو نوع ایستگاه مترو وجود دارد که شامل منطقه امن و منطقه رادیواکتیو است. در منطقه امن می توانید به صورت عادی بازی کنید. با این حال، اگر وارد منطقه رادیواکتیو شوید، برای محافظت از خود نیاز به لباس خاصی دارید.

 

مترو مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

 

هنگامی که قطار به ایستگاه می رسد، می توانید ایستگاه بعدی را که قطار به آنجا خواهد رسید بررسی کنید. علاوه بر این، زمان آمدن و ترک قطار از ایستگاه نیز در آنجا نمایش داده می شود. دو قطار در همان ایستگاه متوقف می شوند. می توانید انتقال با قطار را به مکان های مورد نظر خود انتخاب کنید.

 

مترو مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

 

اگر از خود محافظت نکنید، در منطقه رادیواکتیو HP شما کاهش می یابد. علاوه بر این، یک هیولا در آن ایستگاه رادیواکتیو با جعبه تأمین تجهیزات وجود دارد. شما باید هیولا را شکست دهید تا آن جعبه را به دست آورید و سلاح های کمیاب مانند AWM ،Groza ،AUG A3 یا Mk14 و غیره را بدست آورید.

 

مترو مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

 

می توانید قطار را در سمت چپ یا راست انتخاب کنید تا به مقصد مورد نظر خود برسید. اگر در مکانی امن سوار قطار شدید، خود را آماده کنید زیرا در ایستگاه رادیواکتیو با هیولا و جعبه ای از اقلام کمیاب پیاده خواهید شد. هیولا هنگامی که به سمت آن شلیک کنید یا به آن نزدیک شوید به شما حمله خواهد کرد.

نکات مترو مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

این یک حالت بازی جدید با بسیاری از ویژگی های جدید و گیم پلی کاملا جدید است. بنابراین، برای برنده شدن در این حالت بازی جدید، به برخی نکات و تاکتیک ها نیاز دارید.

در مرحله اول، مکانی که می خواهید فرود بیایید را تعیین کنید. ایستگاه های قطار در مکان های شلوغ مانند پوچینکی، بیمارستان و روژوک اغلب مکان هایی با خطر بالا هستند.

بلافاصله پس از فرود نباید وارد ایستگاه مترو شوید. به اطراف بروید و به اندازه کافی وسایل ضروری مانند اسلحه، جعبه کمک های اولیه، جلیسقه ضد گلوله، کلاه ایمنی، کوله پشتی و گلوله را غارت کنید.

 

مترو مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

 

برای نبرد فوری در ایستگاه های مترو آماده شوید. ایستگاه های مترو تجهیزات کافی برای تیم شما ندارند، بنابراین ابتدا باید لوازم کافی را در مکان های نزدیک غارت کنید.

می توانید در ایستگاه امن کمپ کنید تا برخی دشمنان را هنگام خارج شدن از قطار از بین ببرید. به همین ترتیب، اگر با قطار حرکت کنید، دشمنان نیز می توانند در مقصد بعدی اردو بزنند. بنابراین، شما همیشه باید برای جنگ آماده باشید. بلافاصله از قطار پیاده نشوید. بی حرکت بنشینید و با دقت گوش دهید تا ایستگاه را بررسی کنید. فقط وقتی اطمینان حاصل کنید که کسی در آن اطراف کمپ ندارد، پیاده شوید.

  • گیم پلی جدید مترو

اگر دشمنان در ایستگاه اردو زدند، شما باید تصمیم بگیرید که آیا می جنگید یا نه. اگر آماده نیستید و می توانید در داخل قطار پنهان شوید، بی حرکت بنشینید و منتظر بمانید تا دشمنان برای بررسی بیایند یا قطار به ایستگاه بعدی منتقل شود.

همیشه با هم تیمی های خود پیش بروید و برای از بین بردن تیم دشمن یا از پا در آوردن هیولا، با آن ها همکاری کنید. حمله هیولا بسیار قدرتمند است. علاوه بر این، شما همچنین از ناحیه رادیواکتیو آسیب می بینید. بنابراین، برای کشتن هیولا باید حداقل با یک هم تیمی همکاری کنید.

 

مترو مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

 

اگر به صورت انفرادی می روید، مواد و وسایل مصرفی کافی برای زنده ماندن در این نقشه خطرناک به همراه داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که نه توسط هیولا و نه از طرف دشمن مورد حمله قرار نخواهید گرفت.

هنگام ورود به مترو، با هم وارد شوید. یک عضو از تیم شما باید ابتدا برای پیش بینی و ورود به سیستم از پاک بودن ایستگاه وارد شود. سایر بازیکنان باید در ورودی منتظر بمانند و در صورت زخمی شدن فرد داوطلب، او را پشتیبانی و احیا کنند.

اینها مواردی است که باید در مورد مترو مپ ارانگل بازی پابجی موبایل و همچنین برخی نکات برای پیروزی در این حالت بازی جدید بدانید. برای به روزرسانی آخرین اخبار بازی پابجی موبایل و دستورالعمل های بیشتر برای حرفه ای شدن، بیایید از وب سایت ما دیدن کنید.

امتیاز دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.