Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

همه چیز درباره اسلحه KN-44 در سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل

همه چیز درباره اسلحه KN-44 در سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل

همه چیز درباره اسلحه KN-44 در سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل

با توجه به اینکه مدت زمان کمی از انتشار سیزن ۲ بازی Call Of Duty Mobile گذشته است تصمیم گرفتیم در رابطه با یکی از اسلحه های Epic در این بازی و در این سیستم صحبت کنیم . در ادامه مطالب درباره چگونگی دریافت رایگان این اسلحه در سیزن دو بازی کالاف دیوتی موبایل نیز آموزش های لازم را به شما خواهیم داد، پس در ادامه با ما همراه باشید.

همه چیز درباره اسلحه KN-44 در سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل

اگر شما هم از طرفداران بازی کالاف دیوتی موبایل باشید می دانید که اسلحه KN-44 را جزو سلاح های نادر، پر چالش و هجومی در این بازی بحساب آورد که شما می توانید آن را در چالش های فصلی به دست آورید. اما شما می توانید در چالش Rifle Steamroller این اسلحله را به طور رایگان دریافت کنید. در ادامه با من همراه باشید تا چگونگی کامل کردن این چالش را به شما آموزش دهم.

کامل کردن چالش Rifle Steamroller

 • در ابتدا شما باید بتوانید ۲۰ نفر از بازیکنان دشمن را به وسیله ی سلاح های کلاس AR بکشید.
 • سپس شما باید بتوانید ۳۰ نفر از بازیکنان دشمن را با هر یک از سلاح های کلاس AR به وسیله ی آیتم هایی که در طول بازی به شما پیشنهاد داده می شود بکشید.
 • شما باید بتوانید ۳۰ نفر از بازیکنان دشمنان را با هر یک از سلاح های کلاس AR که مجهز به Stock پیوست دیگر می باشد بکشید.
 • شما باید بتوانید ۳۰ نفر از سایر بازیکنان دشمن را با هر یک از سلاح های کلاس AR که مجهز به Optic بوده و چهار پیوست دیگر می باشد بکشید.
 • شما باید بتوانید ۳۰ نفر از سایر بازیکنان دشمن را با استفاده از سلاح های کلاس AR که مجهز به Underbarrel بوده و دارای چهار پیوست دیگر می باشد بکشید.
 • شما باید بتوانید ۳۰ نفر از سایر بازیکنان دشمن را با استفاده از AS VAL ها بکشید.
 • شما باید بتوانید ۳۰ نفر از سایر بازیکنان دشمن را با استفاده از AS VAL ها که مجهز به ۵ اسکوپ می باشد بکشید.

در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با کامل کردن هر یک از ماموریت هایی که در بالا در رابطه با آنها صحبت کردم، صحبت کنیم و یک راهنمای کامل را در اختیار شما قرار دهیم.

 • ماموریت شماره ۱

برای کامل کردن این ماموریت تنها کافی است از بین ۱۷ سلاحی که در این کلاس وجود دارد، سلاحی را انتخاب کنید که میدانید بر روی آن تسلط کافی و با استفاده از آن سلاح ۲۰ نفر از بازیکنان را بکشید.

 • ماموریت شماره ۲

برای کامل کردن این ماموریت به شما توصیه میکنیم که به قسمت ADS and Control مراجعه کنید. شما می توانید در این قسمت تمامی المنت هایی که برای اسلحه خود مناسب میباشد را مشاهده کرده و بهترین آنها را برای خود انتخاب کنید.

 • ماموریت شماره ۳

پس از اینکه توانستید سلاح خود را به Stock مجهز کنید قدم بعدی این است که باید از ۴ پیوست با توجه به سلیقه خود و پیوست هایی که می دانید از نظر خودتان می توانند باعث افزایش عملکرد بهتر اسلحه شما شوند را انتخاب کنید و از آنها به درستی استفاده کنید.

 • ماموریت شماره ۴

برای کامل کردن این ماموریت نیز پس از این که اسلحه خود را به Optic مجهز کردید ۴ پیوسته دیگر را می‌توانید به دلخواه انتخاب کنید.

توجه کنید که شما میتوانید برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل به قسمت محصولات آیدی گیم مراجعه کنید و سطح بازی خود را ارتقا دهید.

 • ماموریت شماره ۵

برای کامل کردن این ماموریت نیز تنها کافیست اسلحه خود را به Underbarrel مجهز کرده و سپس ۴ پیوسته دیگر را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.

 • ماموریت شماره ۶

برای اینکه بتوانید این ماموریت را کامل کنید در ابتدا باید به تایر ۲۱ در رقابت های بتل پس سیزن دو بازی کالاف دیوتی موبایل برسید. سپس می توانید ASL VAL سارا آن یاد کرده و در نهایت باید ۳۰ نفر از بازیکنان دشمن را بکشید.

 • ماموریت شماره ۷

همانطور که از قبل اشاره کردیم پس از این که به این سلاح‌ها دسترسی پیدا کردید باید بتوانید به لول و یا سطح ۵ برسید در این صورت می توانید ۳۰ نفر از دیگر بازیکنان دشمن را بکشید.

نتیجه گیری

همانطور که مشخص است در این قسمت تنها باید به تکمیل کردن کردن و پشت سر گذاشتن چالش هایی که در هر ماموریت در بازی کالاف دیوتی موبایل برایتان طراحی شده و با آن مواجه خواهید شد بپردازید. در این صورت پس از به اتمام رساندن ماموریت ها می توانید اسلحه KN-44 را به راحتی و به صورت رایگان به دست آورید و آن را از آن خود کنید.

همراهان عزیز خوشحال می شویم اگر شما هم اطلاعات خود را در رابطه با کامل کردن هر یک از ماموریت هایی که در بالا ذکر شد را با ما در میان بگذارید و یا اگر ترفند و تجربه خاصی در رابطه با کامل کردن هر یک از ماموریت ها دارید با سایر کاربران علاقه مند به بازی کالاف دیوتی موبایل به اشتراک بگذارید. در نهایت امیدواریم مطالبی که ذکر شد مورد توجه شما کاربران عزیز واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.