Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

همه چیز درباره سلاح های XT

همه چیز درباره سلاح های XT در پابجی موبایل

همه چیز درباره سلاح های XT در پابجی موبایل

بازی محبوب PUBG Mobile به تازگی آخرین به روزرسانی 0.19.0 خود را در تمام سرورهای جهانی منتشر کرده است که یک نقشه جدید و برخی از ویژگی های مخفی جدید را به همراه دارد. یکی از بهترین مکان ها برای بهبود مهارت های اسلحه، حالت Team Death Match (TDM) است که اسلحه های جدید و بهبود یافته ای را در آزمایش بتا منتشر کرده است.

همه چیز درباره سلاح های XT در پابجی موبایل

همه چیز درباره سلاح های XT

در آخرین به روزرسانی، توسعه دهندگان بسیاری از ویژگی های بتا را به نسخه های جهانی اضافه کرده اند. آنها همچنین یک ویژگی تست جدید را در TDM اضافه کرده اند. آنها همچنین نقشه جدید Livik را به عنوان نسخه بتا برای کاربران جهانی آزمایش می کنند. توسعه دهندگان پابجی موبایل اسلحه های جدیدی را به عنوان بخشی از آزمایش بتا به بازی اضافه کردند.

M762 ،M24 AKM ،Uzi و Scar-L برخی از اسلحه هایی هستند که اضافه شده اند. این سلاح ها را می توان از اسلحه های دیگر تشخیص داد زیرا نام های مختلفی دارند. تمام اسلحه های جدید “XT” را در انتهای نام خود ضمیمه کرده اند. در این مقاله مواردی ذکر شده که باید در مورد این سلاح ها بدانید. همچنین برخی نکات برای تهیه و پیداکردن آنها. پس با Idgame.ir همراه باشید.

جزئیات سلاح های XT

اسلحه های XT فقط برای استفاده در نقشه های TDM و نقشه کلاسیک Livik در دسترس هستند. این سلاح ها نسخه به روز رسانی شده برخی اسلحه های قدیمی در پابجیرموبایل مانند M24 ،UZI ،Beryl M762 ،SCAR-L و AKM هستند. همچنین اسلحه های XT همان شکاف های ظاهری و دلبستگی اسلحه های قدیمی را دارند‌.
با این حال، سلاح های XT خنثی کننده هستند و خسارت زیادی دارند. بنابراین عملکرد آنها بهتر از سلاح های معمولی است. به همین دلیل سلاح های XT فقط در جعبه های ویژه در برخی مکان های خاص نقشه Livik مانند زیر آبشار، Blomster یا Reeds می توانید پیدا کنید. در غیر این صورت، می توانید سلاح های XT را از Airdrop ها بدست بیاورید.

 

همه چیز درباره سلاح های XT

شما برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل می توانید به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

عملکرد

اسلحه های جدید برای عملکرد بهتر به روز شده اند و از اسلحه های قدیمی بهتر هستند. این اسلحه های گرم نسبت به اسلحه های قدیمی خنک کنندگی کمتری دارند و کمی آسیب هم می بینند.

سلاح های XT در مقابل سلاح های معمولی

همانطور که گفته شد سلاح های XT عملکرد بهتری نسبت به سلاح های معمولی دارند. این نتایج پس از مقایسه SCAR-L XT و SCAR-L معمولی است: لگد زدن عمودی و افقی کمتر. پس، می توانید با دقت بیشتری شلیک کنید و دشمنان بیشتری را بکشید. علاوه بر این، نوع گلوله SCAR-L XT نیز بهتر و کشنده تر است.
سرعت گلوله SCAR-L XT کمی بیشتر از تفنگ معمولی است. حدود 937 متر بر ثانیه است که سرعت گلوله سلاح طبیعی 909 متر بر ثانیه است.
علاوه بر این، میزان آتش سوزی و نقاط خسارت بالاتر نسخه XT نسبت به نسخه معمولی طبیعی است. با این حال، فاصله بسیار کمی است. بنابراین، می توانید برای شکار جعبه سلاح XT یا استفاده از سلاح های معمولی ریسک کنید. پس اگر سلاح XT داشته باشید، اگر هر دو مهارت تیراندازی یکسان داشته باشید، دشمن را با سلاحی معمولی سرنگون خواهید کرد.

نکته مهم: جعبه های اسلحه XT در نیزارها نسبت به آبشار و بلومستر برای غارت امن تر هستند زیرا میدان دید وسیع تری خواهید داشت.

 

همه چیز درباره سلاح های XT

ظاهر

از نظر ظاهری اسلحه چیزی تغییر نکرده است.

پیوست ها(Attachments)

پیوست ها نیز دقیقا همانند سلاح های معمولی هستند و بی تغییر مانده اند.

در نهایت این که از آنجا که نسخه های جدید آزمایشی هستند، به پلیر ها توصیه می شود که به اسلحه های قدیمی پایبند بمانند، زیرا از اسلحه های قابل اطمینان تری برخوردار هستند. اما بازیکنانی که می خواهند چیز جدیدی را امتحان کنند می توانند این موارد جدید را در پابجی موبایل امتحان کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.