دفتر مرکزی: 09215637245

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

نقد و بررسی دو کاراکتر Alok و K در بازی فری فایر

نقد و بررسی دو کاراکتر Alok و K در بازی فری فایر

در بین تمامی بازی های بتل رویال بازی Free Fire یک سیستم شخصیتی بسیار قدرتمندتر دارد و در هر بروزرسانی کاراکتر های جدید تر و قدرتمند تر را به بازی اضافه خواهد کرد جدیدترین کاراکتری که در بازی فری فایر اضافه شده است، کاراکتر K می باشد یکی دیگر از کاراکتر هایی که طی به ‌روزرسانی اخیر به بازی فری فایر اضافه شده شخصیت Alok است من در این مطلب قصد دارم که این دو کاراکتر را با یکدیگر مقایسه کنم و در رابطه با مهارت ها و قابلیت های آن ها صحبت کنم.

نقد و بررسی دو کاراکتر Alok و K در بازی فری فایر

در ادامه با ما همراه باشید تا این دو کاراکتر را به طور کامل مورد نقد و بررسی قرار دهم و قطعاً شما پس از مطالعه این مطلب می توانید مناسب ترین کاراکتر را بر اساس سبک بازی خود در رقابت‌ های که شرکت می کنید انتخاب کنید.

  • معرفی کاراکتر Alokنقد و بررسی دو کاراکتر Alok و K در بازی فری فایر

کاراکتر Alok تقریباً یکی از قوی ترین شخصیت ها در بازی فری فایر به شمار آورد و می تواند بر روی سرعت شما تاثیر بسزایی بگذارد، و همچنین می تواند باعث بهبود وضعیت HP سایر بازیکنان هم‌تیمی خود شود اگر شما قصد دارید در رقابت های گروهی شرکت کنید استفاده از این کاراکتر به شدت به شما توصیه می شود زیرا یکی از شخصیت هایی است که می تواند بر روی نتیجه بازی صددرصد تاثیر بگذارد.

  • معرفی کاراکتر K

این کاراکتر دارای دو مهارت کاربردی است، مهارت روانشناسی و مهارت جوجیتسو، که در ادامه در رابطه با این دو قابلیت صحبت خواهم کرد.

مهارت روانشناسی : در این حالت این قابلیت را دارد که ۲ EP در هر ۳ ثانیه بازیابی کند و حداکثر می تواند ۱۰۰ EP را در هر مسابقه بازیابی کنند که هرچه سطح این کاراته ارتقاء یابد این مهارت نیز افزایش خواهد یافت یعنی می تواند تعداد ثانیه های بیشتری را بازیابی کند.

مهارت جوجیتسو : با استفاده از این مهارت می‌تواند تمامی EP های بازیکنان هم تیمی خود را تا شعاع ۶ متری افزایش دهد و میزان افزایشی که دارا می باشد حدود ۵۰۰ درصد است.

در ادامه با ما همراه باشید تا این دو کاراکتر محبوب را با یکدیگر مقایسه کنیم.

نقد و بررسی دو کاراکتر Alok و K در بازی فری فایر

 

مقایسه کاراکتر کاراکتر Alok و K در بازی فری فایر

اگر بخواهیم از لحاظ مهارتی این دو کاراکتر را با یکدیگر مقایسه کنیم باید بگویم که هر دوی آنها دارای مهارت های فوق العاده هستند و استفاده از آن ها در رقابت های تیمی می تواند تاثیر مثبت بسیار زیادی بر روی نتیجه بازی و همچنین عملکرد تیم شما داشته باشد. شما میتوانید با خرید جم فری فایر از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم سطح بازی این دو کاراکتر را تا حد قابل توجهی ارتقا دهید.

اما شما می‌توانید از کاراکتر K نیز در رقابت های انفرادی استفاده کنید. اگر شما از این کاراکتر در رقابت های انفرادی استفاده کنید مطمئن باشید که شانس پیروزی شما بسیار بالا خواهد بود زیرا، این امکان را به شما می دهد که ۱۵۰ EP در مدت ۱۵۰ ثانیه بازیابی کند و شما می توانید بدون هیچ نگرانی بازی خود را ادامه دهید.

نتیجه گیری

از انجایی که شخصیت تازه وارد K بسیار قوی میباشد و با استقبال خوبی از سوی کاربران روبرو شده است اما هنوز کاراکتر Alok جزوه بهترین کاراکتر ها در بازی فری فایر می باشد و در رتبه اول قرار دارد، با این حساب ما می توانیم کاراکتر K را دوم این شخصیت قوی و محبوب در بازی فری فایر بدانیم.

به طور کلی این شما هستید که باید تصمیم بگیرید با توجه به سبک بازی خود و مودهایی که شرکت خواهید کرد کدام یک از این کاراکتر ها برای شما مناسب خواهد بود، مطالبی که در بالا ذکر شد بتواند به شما برای انتخاب مناسب ترین کاراکتر کمک کند.

اگر شما نیز در رابطه با مطالبی که در بالا ذکر شد تجربه کافی دارید می توانید تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *