Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مود های آرکید فری فایر

معرفی بهترین مود های آرکید در بازی فری فایر

معرفی بهترین مود های آرکید فری فایر

بازی Free Fire نیز مانند سایر بازی ها دارای مود های  مختلفی می باشد. امروز می خواهیم شما را با محبوب ترین مود های آرکید فری فایر آشنا کنیم.

معرفی بهترین مودهای آرکید فری فایر

شرکت گارنا (garena) همیشه در حال ساخت مود های فری فایر برای بازیکنان بوده است و این کار را تنها برای لذت بردن بازیکنان انجام می دهد. این کار باعث شده است که بازیکنان تنها به بازی در مود بتل رویال نپردازند و مود های دیگر را نیز تجربه کنند. این شرکت بسیار خلاق است و بسیاری از مود هایی که مورد علاقه بازیکنان است را به دفعات زیاد وارد event های مختلف کرده است.

در این مطلب ما سعی داریم که به شما 5 تا از برترین مود های فری فایر به انتخاب علاقه مندان به این بازی را معرفی کنیم.

مود هایی که می خواهیم امروز به شما معرفی کنیم به شرح زیر است:

1- Gun King

2- Bomb Squad

3- Explosive Jump

4- Cold Steel

5- Rampage 2.0

که هر کدام را به طور کامل در ادامه توضیح می دهیم.

 

Gun King در بازی فری فایر

مود های آرکید فری فایر

در این مود بازیکنان تلاش می کنند به رقابت با هم بپردازند و یکدیگر را بکشند. بعد از این که بازیکنان تعدادی از دشمنان را کشتند، اسلحه ای که دارند تغییر می کند و سلاح جدیدی به آن ها داده می شود.

بازیکنان باید از 14 مرحله تغییر اسلحه عبور کنند یعنی هر بار با کشتن تعدادی از افراد حاضر در بازی می توانند اسلحه جدیدی بگیرند و این کار را باید 14 بار پشت سر هم انجام دهند اما نکته قابل توجه این است که بازیکنی برنده این مود در بازی فری فایر می شود که این کار را اول از همه انجام دهد.

علت این که طرفداران بازی فری فایر این مود را جزو مود های مورد علاقه خود قرار داده اند این است که می توانند اسلحه های متفاوتی را امتحان کنند حتی اسلحه هایی که تا به حال آن را دریافت نکرده اند.

علت دیگر محبوبیت این مود این است که بازیکنان از بدست آوردن سلاح های متفاوت و تغییر آنها بعد از کشتن چند دشمن و به چالش کشیده شدن خود لذت می برند. نکته دیگر درباره این مود این است که بازیکنان بازی فری فایر باید با اسلحه های متفاوت شلیک کنند که چالش خوب و سرگرم کننده ای برای بازیکنان است و باید سبک بازی خود پشت سرهم عوض کنند.

مود Bomb Squad در بازی فری فایر

مود های آرکید فری فایر

مود Bomb Squad یکی دیگر از مود های آرکید فری فایر که این مود بسیار شبیه به بازی کانتر استرایک می باشد که دو تیم شامل افراد مختلف باید رو به روی هم قرار بگیرند. در این مود از بازی فری فایر یکی از تیم ها باید محلی را با بمب منفجر کند و تیم دیگر باید سعی در حفاظت از محل بمب گذاری کند. بمب پس از کار گذاشته شدن 60 ثانیه به تیم مقابل زمان می دهد تا آن را خنثی کند. تیمی دفاع کننده هم از طریق خنثی کردن بمب و هم از طریق از بین بردن تمام افراد تیم مقابل می تواند پیروز بازی شوند.این مود شامل 7 راند می شود و تیمی که بیشتر از تیم دیگر برنده راند ها شود بازی را می برد.

این مود از بازی فری فایر بسیار چالش برانگیز و رقابتی است و بازیکنان می توانند ساعت ها در این بازی مشغول بمب گذاری و خنثی کردن بمب باشند. دلیل دیگر محبوبیت این مود این است که بسیاری از طرفداران بازی کانتر استرایک که علاقه ای به مود بتل رویال ندارند، در این مود با دوستان خود به بازی می پردازند که باعث افزایش طرفداران مود bomb squad بازی فری فایر می شود.

شما همچنین می توانید برای خرید جم فری فایر و ارتقای سطح سلاح های خود به فروشگاه آیدی گیم مراجعه کنید.

مود Explosive jump در بازی فری فایر

مود های آرکید فری فایر

مود explosive jump بسیار مود جالبی است و این مود از هر لحاظ با مود های دیگر متفاوت است. در این مود از بازی فری فایر شما دارای کفش هایی هستید که با استفاده از آن های می توانید دو برابر حالت عادی بپرید همچنین قسمت جالب دیگر این بازی این است که در این بازی اسلحه شما یک نارنجک انداز است که سلاح بسیار قدرتمندی می باشد.

البته این را هم بدانید که باید این اسلحه را لوت کنید اما این سلاح تنها سلاح موجود در بازی است .این مود با ترکیب یک سلاح قوی و پرش های بلند توانسته است که یک مود متفاوت، چالش برانگیز و لذت بخش را ایجاد کند چرا که بعد از شروع بازی بازیکنان با صحنه ای مواجه می شوند که افراد با پریدن و شلیک نارنجک سعی در پیروز شدن در این مود را دارند که هم دلهره آور و هم خنده دار است. حتما این مود را با دوستان خود تجربه کنید و از لحظات جالبی که ایجاد می شود لذت ببرید.

مود Cold steel در بازی فری فایر

مود های آرکید فری فایر

مود cold steel یکی دیگر از مود های آرکید فری فایر است که در این مود تعداد 20 نفر از بازیکنان در یک map کوچک قرار می گیرند و تنها سلاح آن ها چاقوی پرتاب شونده است. این مود نیز مانند مود explosive jump مود بسیار جالبی است که بازیکنان بعضی اوقات برای فرار از تکراری شدن مود بتل رویال به رقابت با بازیکنان دیگر در این مود می پردازند.

نکته جالب در این مود این است که map این مود کوچک است و فضای زیادی ندارد و گاهی اوقات بازیکنان در انتخاب اهداف خود گیج می شوند. نکته دیگر در این مود این است که تنها سلاح برای مبارزه چاقو است البته شما می توانید این چاقوها را پرتاب کنید و لازم نیست به دشمنان خود کاملا نزدیک شوید.

پرتاب این چاقوها به مهارت نیاز دارد و پرتاب آن ها برای فاصله های زیاد مشکل است پس برای اینکه در این مود پیروز شوید به مقداری تمرین نیاز دارید. بسیاری از بازیکنان دیگر در این مود حرفه ای هستند و ممکن است که اوایل این مود سخت به نظر برسد اما با تمرین، شما هم می توانید مثل آنها به بازیکنان حرفه ای در این مود تبدیل شوید. بازیکنی که به عنوان آخرین نفر باقی بماند پیروز است و به عنوان برنده بازی اعلام می شود.

مود Rampage 2.0

مود های آرکید فری فایر

مود rampage 2.0 نیز یکی از مود هایی است که بازیکنان علاقه ی بسیاری به آن نشان داده اند. ماجرا از این قرار است که در این مود 4 بازیکن در برابر 4 بازیکن دیگر قرار می گیرند. در نقشه (map) سه منطقه به نام های A و B و C مشخص شده اند که هر دفعه یک منطقه از نقشه فعال می شود.

بازیکنان باید تمام سعی خود را در تسخیر آن منطقه بکنند و از آن در برابر دشمنان محافظت کنند. بعد از تسخیر منطقه و محافظت از آن به تیم ها امتیاز داده می شود یعنی زمانی که منطقه ای در تسخیر تیمی است به آن تیم امتیاز های پست سر هم داده می شود تا این که دشمنان ،بازیکنان این تیم را از بین ببرند و خودشان وارد منطقه شوند یا اینکه منطقه تغییر کند که در آن صورت بازیکنان باید برای تسخیر منطقه جدید و گرفتن امتیاز به آن منطقه بروند.

نکته قابل توجه این است که تیم ها با کشتن بازیکنان دشمن امتیاز دریافت نمی کنند و فقط با نگهداری و زنده ماندن در منطقه فعال شده امتیاز بدست می آورند. نکته دیگر این است که اگر هر دو تیم در منطقه باشند هیچ یک از تیم ها امتیازی دریافت نخواهد کرد. اولین تیمی که به امتیاز 100 برسد برنده خواهد بود اما اگر هیچ یک از تیم ها در زمان تعیین شده به امتیاز 100 نرسند، تیمی که بیشترین امتیاز را دارد برنده بازی می شود.

بازیکنانی که منطقه ای را تسخیر نکرده اند می توانند با بدست آوردن Buff منطقه ی تسخیر شده توسط دشمن را بمباران کنند که در نهایت می توانند به راحتی آن منطقه را به تسخیر خود در آورند. این قابلیت باعث جذاب تر شدن بازی و همچنین رقابت شدید دو تیم می شود.

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.