Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

تنظیمات اسکوپ در PUBG Mobile

بهترین تنظیمات اسکوپ در پابجی موبایل

بهترین تنظیمات اسکوپ در پابجی موبایل

تنظیمات اسکوپ(Scope) در PUBG Mobile از عناصر اصلی بازیکنان PUBG Mobile برای دریافت Chicken Dinner است.  نحوه تنظیم اسکوپ در پابجی موبایل را در اینجا بررسی می کنیم. این برای مهارت های ADS در این بازی بسیار مهم است و از بازیکنان برای هدف گیری و شلیک بهتر کمک می کند. سپس، می توانید برد بیشتری را در PUBG Mobile دریافت کنید. نحوه تنظیم اسکوپ در PUBG Mobile و همچنین بهترین تنظیمات اسکوپ در این بازی را اینجا بررسی می کنیم.

 چگونه می توان اسکوپ را در پابجی موبایلتنظیم کرد؟

برای تنظیمات اسکوپ در پابجی موبایل روی دکمه تنظیمات در گوشه پایین سمت راست صفحه ضربه بزنید.  تنظیمات اسکوپ در اینجا ،بین تنظیمات Pick Up و Audio در دسترس است. سپس، می توانید رنگ و سبک خط کش را برای No Scope ، Red Dot Sight و Canted Sight انتخاب کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید رنگ نقاط هدف Holographic Sight ، 2x و 3x را انتخاب کنید. چهار سبک crosshair و هشت رنگ برای انتخاب بازیکنان وجود دارد.

علاوه بر این، در این بخش تنظیمات می توانید گزینه Quick Scope Switch را فعال یا غیرفعال کنید.  این ویژگی به بازیکنان امکان می دهد تا به سرعت اسکوپ را تغییر دهند.  سپس، برای تغییر اسکوپ نیازی به رفتن به کوله پشتی ندارید. این ویژگی بسیار مفید و راحت است.  بنابراین ،باید آن را برای بهترین تنظیمات اسکوپ در PUBG Mobile فعال کنید.

 تنظیمات اسکوپ در PUBG Mobile

 بهترین تنظیمات اسکوپ در پابجی موبایل: کنترل ها

بعد، باید دکمه اسکوپ را برای بهترین کنترل ها تنظیم کنید. این بخش در تنظیمات کنترل در دسترس است. در قسمت تنظیمات کنترل ها، می توانید دکمه اسکوپ را برای Area mode و Classic mode تنظیم کنید.  سپس، برای تنظیم دکمه اسکوپ برای هر حالت و دیدگاه بازی، به این قسمت تنظیمات می روید.

شما باید دکمه Scope را در لبه های سمت چپ یا راست صفحه قرار دهید. بنابراین، انگشت شست یا انگشتان شما می توانند به راحتی به این دکمه برسند. سپس، باید با کشیدن میله ها، اندازه دکمه و شفافیت دکمه اسکوپ را تنظیم کنید. می توانید دکمه اسکوپ را برای یک بخش تنظیم کنید و انتخاب کنید که همان طرح را برای بخش دیگر کپی کنید. این ویژگی به شما امکان می دهد برای هر دو پرسپکتیو کنترل یکسانی داشته باشید بدون اینکه لازم باشد همه چیز را دوباره تنظیم کنید. برای کنترل های 2 پنجه ای، باید دکمه اسکوپ را در محلی که انگشت شست شما می رسد قرار دهید. در غیر این صورت، می توانید دکمه را به بالای صفحه برای کنترل های 4 پنجه بکشید. سپس، می توانید با استفاده از انگشت اشاره، اسکوپ را به سرعت باز کنید.

علاوه بر این، بازیکنان حرفه ای معمولاً ترجیح می دهند اندازه دکمه را بزرگ کنند. در همین حال، آنها سطح شفافیت را پایین می آورند تا دشمنان را راحت تر تشخیص دهند. زیرا اگر شفافیت را خیلی زیاد بگذارید، دکمه اسکوپ قسمت بزرگی از صفحه را پوشش می دهد.

 

 بهترین تنظیمات اسکوپ در پابجی موبایل: حساسیت

داشتن بهترین حساسیت اسکوپ در PUBG Mobile بسیار مهم است. تنظیم حساسیت اسکوپ، سرعت و نوسان گرافیک را هنگامی که بازیکنان به اطراف نگاه می کنند، تحت تأثیر قرار می دهد. تنظیمات پیش فرض ایده آل ترین تنظیمات برای بازیکنان است.  تنظیمات پیش فرض حساسیت دوربین برای TPP باید 95 تا 100٪ و برای FPP باید 70 تا 75٪ باشد.

اینها بهترین تنظیمات دوربین برای بازیکنان در پابجی موبایل هستند. با این حال ، براساس سرعت دستگاه، اتصال اینترنت و تنظیمات ترجیحی بازیکنان، می توانید تنظیمات اسکوپ خود را داشته باشید. برخی از پیشنهادات را برای یک حساسیت ایده آل در PUBG Mobile بررسی کنید.

اگر شما نیز از طرفداران بازی پابجی موبایل هستید و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی دارید، میتوانید از سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی را در کمترین زمان خریداری کنید.

تنظیمات اسکوپ در PUBG Mobile

 تنظیمات حساسیت دوربین

بهترین قانون برای داشتن بهترین حساسیت اسکوپ این است: هرچه سطح اسکوپ بالاتر باشد، حساسیت باید کمتر باشد. این بدان معناست که شما بهتر است سطح حساسیت اسکوپ های کوتاه برد را بالا بگذارید. در مقابل، بازیکنان باید اسکوپ های دوربرد مانند دامنه های 4x ، 6x و 8x را در سطح حساسیت پایین بگذارند.  مثلا:

Red Dot, Holographic و Iron Sight: 50 – 55٪.

2x scope: 30 تا 35 درصد.

3x scope: 20 تا 25 درصد.

4x scope و vss: 15 تا 18 درصد.

6x scope  و x scope8: 10 تا 13 درصد.

 

 تنظیمات حساسیت ADS برای بهترین تنظیمات اسکوپ در پابجی موبایل

ADS مهارت مهمی برای نبردهای میان و دوربرد است. تنظیم خوب حساسیت به ADS به شما کمک می کند تا لگد زدن سلاح را کاهش دهید. سپس، می توانید هنگام استفاده از اسکوپ ها، با دقت بیشتری هدف بگیرید و شلیک کنید.  تنظیم حساسیت ADS بر سرعت دوربین تأثیر نمی گذارد. فقط وقتی اهمیت دارد که اسکوپ خود را برای هدف قرار گیر باز کنید.

به طور خاص، هنگامی که هدف گیری می کنید و شلیک می کنید، بر حرکت سلاح تأثیر می گذارد. تنظیمات خوب حساسیت ADS در PUBG Mobile به شما کمک می کند مانند یک حرفه ای بازی کنید و برد بیشتری بدست آورید. در اینجا مثالی از تنظیمات مناسب ADS در این بازی آورده شده است:

Red Dot, Holographic و Iron Sight: 55 – 60٪.

2x scope: 37 تا 43 درصد.

3x scope: 30 تا 34 درصد.

4x scope و vss: 25 تا 30 درصد.

6x scope: 20 تا 24 درصد.

x scope8: 10 تا 14 درصد.

 

 تنظیمات حساسیت ژیروسکوپ

نکته آخر اینکه، شما باید سطح حساسیت ژیروسکوپ را تنظیم کنید. این ویژگی به شما امکان می دهد تا با حرکت واقعی دستگاه های خود، هدف گیری و محدوده را کنترل کنید. این پیشنهادی برای حساسیت به ژیروسکوپ است که باید بدانید.

Red Dot, Holographic و Iron Sight: 90 – 95٪.

2x scope: 80 تا 85 درصد.

3x scope: 60 تا 65 درصد.

4x scope و vss: 45 تا 55 درصد.

6x scope: 40 تا 44 درصد.

x scope8: 30 تا 34 درصد.

تنظیمات اسکوپ در PUBG Mobile

برای استفاده از ژیروسکوپ برای انجام این بازی مانند یک بازیکن حرفه ای، به Basic Setting بروید. سپس، گزینه Always On یا Scope On را در گزینه ژیروسکوپ انتخاب کنید. اگر Always On را انتخاب کنید، می توانید از این ویژگی برای ADS و hip fire استفاده کنید. هنگام انتخاب Scope On، این ویژگی فقط هنگامی که اسکوپ را باز می کنید کار می کند.

 

اینها بهترین تنظیمات دامنه در PUBG Mobile هستند که باید بدانید.  برای به روز ماندن با آخرین اخبار بازی PUBG Mobile و همچنین نکات و ترفندهای بیشتر برای گیمرها، از وب سایت ما بازدید کنید.

4/5 - (17 امتیاز)

یک نظر

    1. Amir Ali Hogati

      عالی بود ریکو اس خوبی گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.