Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بهترین روش های گرفتن باندل رایگان در بازی فری فایر

بهترین روش های گرفتن باندل رایگان در بازی فری فایر free fire

بهترین روش های گرفتن باندل رایگان در بازی فری فایر

همانطور که می دانید باندل ها در بازی Free Fire از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل بیشتر بازیکنان در تلاشند که بتوانند آنها را به دست بیاورند من در این مطلب قصد دارم که چندین روش را به شما معرفی کنم که بتوانید باندل ها را به دست آورید. اگر شما جم کافی برای خرید باندل ها را ندارید به هیچ وجه نگران نباشید، شما میتوانید با مطالعه این مطلب براحتی روش های دریافت باندل رایگان در بازی فری فایر را یاد بگیرید.

بهترین روش های گرفتن باندل رایگان در بازی فری فایر

شما پس از مطالعه این مطلب به راحتی می توانید باندل ها را به صورت کاملاً رایگان به دست آورید. همانطور که می دانید اگر قصد خرید این باندل ها را داشته باشید باید مقداری جم پرداخت کنید اما، برای بسیاری از بازیکنان ممکن است امکان پرداخت جمع وجود نداشته باشد بنابراین توصیه می کنم که حتما این مطلب را مطالعه کنید.

گرفتن باندل رایگان بازی فری فایر

  • شرکت در ایونت ها

همانطور که می دانید در بازی فری فایر ایونت های بسیار زیادی برگزار خواهد شد و جوایز و پاداش های زیادی به بازیکنان تعلق خواهد گرفت یکی از این جوایز و پاداش هایی که به شما تعلق می‌ گیرد باندل ها هستند اگر شما بتوانید مأموریت‌ ها را در حریم نسبت به خوبی به پایان برسانید قطعاً باندل هایی به عنوان پاداش به شما تعلق خواهد گرفت.

  • دریافت Voucher

در بازی فری فایر شما می ‌توانید voucher و یا کپن های بسیار زیادی را به دست آورید که آنها را از طریق رویداد ها و یا ورود به سیستم و یا حتی از طریق گردونه می توانید آنها را به دست آورید، اگر شانس با شما یار باشد ممکن است جوایزی که به شما تعلق می‌ گیرد باندل رایگان باشد.

بهترین روش های گرفتن باندل رایگان در بازی فری فایر

  • استفاده از Magic Cube

همانطور که میدانید استفاده از Magic Cube به خاطر اینکه یکی از آیتم های کمیاب در بازی فری فایر می باشد امکان پذیر نیست و شما نمی توانید در هیچ قسمت آن را خریداری کنید بلکه تنها می‌توانید آن را از طریق Luck royale و یا رویدادهای درون بازی تهیه کنید. جوایزی که در این مکعب ها به شما تعلق می ‌گیرد به روزرسانی خواهد شد و شما می توانید مطمئن باشید که در یکی از آنها حتماً یک بسته باندل به شما تعلق خواهد گرفت.

  • Rank Token

هرچه شما بتوانید سطح بازی خود را ارتقا دهید توکن هایی به شما تعلق خواهد گرفت که میتوانید آنها را با جوایز مورد نیاز خود تعویض کنید شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه داخل بازی به راحتی توکن ها را پرداخت کنید و در ازای آن ها هر چیزی که می خواهید دریافت کنید. البته شما میتوانید با خرید جم فری فایر با قیمتی بسیار مناسب از فروشگاه اینترنتی ایدی گیم نیز باندل ها را خریداری کنید.

  • free pass

بازی فری فایر بازیکنان می توانند Free Pass دریافت کنند. قسمت نسبت به Elite pass جوایز کمتری دارد اما اگر شما بتوانید به سطح خاص و بالایی دستیابی به پاداش های مختلفی به شما تعلق خواهد گرفت لازم به ذکر است که در این بخش شما باید ماموریت هایی را کامل کنید اگر بتوانید ماموریت ها را کامل کنید در نتیجه باندل هایی به عنوان پاداش به شما تعلق خواهد گرفت.

اگر شما نیز در رابطه با به دست آوردن باندل ها به صورت رایگان در بازی فری فایر اطلاعات خاصی دارید خوشحال می شوم که اطلاعات خود را با من و سایر بازیکنان به اشتراک بگذارید. امیدوارم مطالبی که در بالا ذکر شد مورد توجه شما کاربران عزیز واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.