Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

سلاح های کالاف دیوتی

نقد و بررسی سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل

نقد و بررسی سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل

در بازی Call of Duty Mobile، سی و چهار سلاح وجود دارد اما همه ی سلاح های کالاف دیوتی در یک کلاس قرار ندارند. 3 کلاس برای سلاح ها وجود دارد: Primary class، Secondary class، و Operator skill class.

نقد و بررسی سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل

اسلحه های Primary Class

1- Assault Rifle

2- Sniper Rifle

3- LMG

4- Shotgun

5- SMG

Assault Rifle

اسلحه های گروه assault rifle از نوع سلاح گرم است. اسلحه های این گروه دمیج خوبی به حریف وارد میکند و برای استفاده هر بازیکنی راحت است. 9 نوع سلاح در گروه سلاح های assault rifle وجود دارد، که بهترین آن ها در بازی کالاف دیوتی موبایل ASM10 است.

اسلحه ASM10

 

سلاح های کالاف دیوتی

 

ASM10 دربازی کالاف دیوتی موبایل در کلاس اسلحه های assault rifle قرار دارد. قدرت دمیج زیادی دارد، دمیج این سلاح در حدود 50 است. سازگاری با برد طولانی و میزان آتش مناسب است و کمترین تحرک را در بین سلاح های دیگر دارد. برای باز کردن قفل ASM10 بازیکنان باید به سطح 29 برسند.

Sniper Rifle

اسلحه های نوع Sniper rifle جزو سلاح های کالاف دیوتی به صورت نمادین در تمامی نسخه های بازی کالاف دیوتی است. این نوع از سلاح ها میزان دمیج زیاد و fire rate (نرخ سرعت شلیک) بالایی دارند. سلاح مورد علاقه اکثر بازیکن ها از این گروه از اسلحه ها است. 4 نوع سلاح در گروه Sniper rifle وجود دارد که بهترین آن در بازی کالاف دیوتی موبایل Locus است.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی کالاف دیوتی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آن ها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران کالاف دیوتی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید cp کالاف دیوتی موبایل دارید می توانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار cp که می خواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

اسلحه Locus

 

سلاح های کالاف دیوتی

 

اسلحه Locus بالاترین میزان دمیج را در بین تمامی سلاح های بازی دارد اما هنگام  نشانه گرفتن و تیر اندازی کار را برای بازیکنان سخت میکند. Locus دارای سرعت ADS پایین تری در مقایسه با نزدیک ترین نمونه خود، DL Q33 است. با این وجود دارای hitbox بزرگتری نسبت به DL Q33 است. دمیجی که این سلاح وارد میکند حدود 95 است. این سلاح در لول 28 در دسترس قرار میگیرد.

LMG

LMG سبکی از سلاح های نوع گرم است. که دارای ظرفیت مهمات بالا و برای شلیک ها متوالی بسیار مناسب است. اسلحه هایی که در این گروه قرار میگیرند 5 نوع هستند. تمام سلاح هایی که در دسته LMG قرار میگیرند دیمج های خوبی به حریف وارد می کنند، که شامل 4 نوع مختلف هستند و بهترین آن M4LMG است.

اسلحه M4LMG

 

سلاح های کالاف دیوتی

 

سلاح M4LMG با بیشترین دقت، دارای پخش ADS بالا و لگد بسیار کم است. دمیج نسبتا مناسب که در حدود 30 است، سرعت حرکت و سرعت ADS قابل قبول است، همانطور که از M4LMG انتظار می رود. M4LMG بسیار کند است و از فاصله نزدیک به دشمن آسیب جدی می رساند، اما به دلیل لگد کم و پخش ADS زیاد، در فاصله های زیاد، مورد استفاده قرار می گیرد.

Shotgun

اسلحه ی Shotgun نوع دیگری از اسلحه های گرم است، از فاصله نزدیک مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع سلاح برای استفاده در نبردهایی با فا فاصله نزدیک بسیار موثر است. دمیج هایی که این سلاح ها از فاصله ی نزدیک وارد می کنند بسیار بالا است. 5 نوع سلاح  در این گروه وجود دارد، که بهترین نوع  آن KRM-262 است.

اسلحه KRM-262

 

سلاح های کالاف دیوتی

 

KRM 262 می تواند نابود کردن دشمنان با یک ضربه در فاصله نزدیک را با قدرت 100 اچ پی، تضمین کند. این سلاح به ندرت و بسایرکم در نقشه های معمولی یافت میشود.

با استفاده از Gunsmith، بازیکن می تواند آیتم هایی مانند Sawed-Off Barrel و No Stock را تجهیز کند تا به طور قابل توجهی حرکت و سرعت ADS را افزایش دهد، دمیج فوقعلاده این اسلحه بین 98 تا 220 متغیر است.

  • سلاح های کالاف دیوتی

SMG

اسلحه های SMG، همچنین در گروه اسلحه های گرم هستند و از فاصله نزدیک، دمیج زیاد و fire rate بسیار سریع دارد. بسیاری از بازیکنان اسلحه های گروه SMG را  ترجیح می دهند.

دلیل اصلی این مسئله سبک بودن تفنگ های SMG است و کنترل بهتری نسبت به تفنگ های نوع assault rifles دارند. 5 نوع سلاح SMG در بازی قرار دارد که بهترین آن Pharo است.

اسلحه Pharo

 

سلاح های کالاف دیوتی

 

اسلحه Pharo قویترین اسلحه با بالاترین دمیج در میان اسلحه های گروه SMG است.دمیج این سلاح در حدود 80 است و fire rate بسیار خوبی دارد. این اسلحه همچنین دارای لگد  نسبتا بالایی است و کارایی آن را فقط در فاصله نزدیک محدود می کند. هرجا خارج از شعاع 15 متری، این اسلحه موثر نخواهد بود. Pharo را فقط می توان به عنوان آیتم های سفارشی در داخل Airdrops یافت.

اسلحه های Secondary class

1- Pistol

2- Launcher

Pistol

Pistol ها اسلحه هایی هستند که دارای دمیج خوب و fire rate مناسبی هستند. معمولاً تهیه Pistol برای loadout ضروری است. مخصوصاً اگر از اسلحه های گروه sniper rifle استفاده می کنید، به شما کمک کند تا دشمنان نزدیک خود را آسان تر از بین ببرید. دو نوع Pistol در بازی وجود دارد که بهترین بین این دو J358 است.

اسلحه J358

 

سلاح های کالاف دیوتی

 

J358 سلاحی ثانویه است که به دلیل دمیج زیاد، توسط تعدادی از بازیکنان، بازی کالاف دیوتی موبایل ترجیح داده می شود. دمیج این سلاح در حدود 72 و نرخ سرعت شلیک آن در حدود 40 است. تنها ایرادی که می شود از این سلاح گرفت، لگدی است که هنگام شلیک وارد میکند و ممکن است کمی در هدف گیری باعث مشکل شود.

Launcher

launcher نوعی اسلحه گرم است که دارای دمیج انفجاری زیادی است و می تواند چندین بازیکن را در هر شلیک از بین ببرد. قابلیت شلیک یک گلوله در هر دور دارد. 2 نوع سلاح در گروه سلاح های launcher وجود دارد، که بهترین آن SMRS است.

اسلحه SMRS

 

سلاح های کالاف دیوتی

 

راکت لانچرSMRS  یک اسلحه از نوع تک شات است، بنابراین شما فقط یک موشک برای شلیک دارید. این یک Launcher رایگان است، که نیازی به باز کردن قفل اهداف ندارد. با SMRS می توانید دشمنانی را که در فاصله حدود سه متری شما قرار دارند، با یک شلیک نابود کنید. دمیج این سلاح 95 است.

Operator Skill Class

آخرین کلاس از سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل operator skill class است. کاملاً متفاوت از 2 کلاس فوق است. که شامل 6 نوع مختلف است. که خسارات فوق العاده زیادی به دشمن وارد می کند. با این حال، باید دشمنان کافی را برای فعال کردن سلاح های operator skill class از بین ببرید. بهترین سلاح این گروه  Purifierاست.

اسلحهPurifier

 

سلاح های کالاف دیوتی

 

Purifier اسلحه ای است که آتش داغی را به سمت دشمنان آزاد می کند و آن ها را به آرامی، از بین می برد. با این حال، بازیکن نیاز دارد که پس از آتش زدن دشمنان، به سوزاندن ادامه دهد، زیرا آتش به خودی خود برای نابودی حریف کافی نیست. همچنین، هرچه بازیکن به هدف نزدیکتر باشد، Purifier بهتر عمل می کند. Purifier را فقط می توان در Airdrops به عنوان سلاحی افسانه ای یافت.

1/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.