Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

chrono و elite kelly فری فایر

بررسی کاراکتر chrono و elite kelly در بازی فری فایر

بررسی کاراکتر chrono و elite kelly در بازی فری فایر

بازی Free Fire در سال 2017 رونمایی شد و تا به امروز توانسته طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کند و بیش از میلیون­­ها کاربر فعال در سراسر جهان دارد. فری ­فایر با سیستم شخصی سازی شخصیت خود توانسته در ژانر بتل رویال Battle Royale خود را از رقبا جدا کند. بازی فری فایر Free Fire دارای تعداد زیادی سلاح با ویژگی های مختلف است. شرکت Garena  به طور مداوم در تلاش است تا بازی فری فایر را به روزرسانی کند. محبوب ترین راه برای این کار افزودن اسلحه و کاراکتر ها است. برای برداشتن کاراکترها همیشه باید جم پرداخت کنید در حالی که سلاح ها رایگان هستند.

در این مقاله دو کاراکتر محبوب مقایسه می شود یعنی کاراکتر های Chrono و Elite Kelly، البته Kelly معروف به “Swift” هم هست، تا مشخص شود کدام یک گزینه بهتری برای بالا بردن رتبه تان در بازی فری فایر است.

بررسی کاراکتر chrono و elite kelly در بازی فری فایر

بازی فری فایر در سیستم دارای یک سیستم رتبه بندی است که بازیکنان را ترغیب می کند تا به رده های برتر برسند. برخی از کاراکتر های بازی تأثیر قابل توجهی در مهارت بازیکنان در میدان جنگ دارند. از این رو، انتخاب کاراکتر مناسب در بازی فری فایر به بازیکنان در پیروزی در مسابقات رده بندی کمک می کند.

ارزیابی توانایی های Chrono و Elite Kelly در بازی فری فایر

Elite Kelly

در بازی فری فایر، Kelly “The Swift” نسخه بهبود یافته یا خاص کاراکتر Kelly است. طبق بیوگرافی خودش در بازی، کاراکتر Kelly  یک ورزشكار و دونده است.

Kelly دارای یک قدرت انفعالی است که به سرعت کشنده معروف است. بعد از هفت ثانیه دو سرعت، این ظرفیت فعال می شود. و شلیک اول به هدف 110 درصد دمیج وارد می کند و پنج ثانیه دوره زمان کول داون دارد.

elite kelly در بازی فری فایر

Chrono

کاراکتر Chrono دارای یک مهارت فعال است که به Time Turner معروف است. در ابتدایی ترین سطح خود، این توانایی می تواند یک میدان نیرویی ایجاد کند که از وارد کردن 600 دمیج از طرف دشمن ها جلوگیری کند.

کاراکتر Chrono نه تنها می تواند از خود در برابر حملات دفاع کند، بلکه می تواند در هنگام حضور در میدان نیرویی، به سمت دشمن شلیک کند. بعلاوه سرعت حرکت او 15٪ افزایش می یابد.

متحدان کرونو در داخل میدان نیرو با فعال شدن توانایی ، 10٪ سرعت حرکت را افزایش می دهند و اثرات آن به مدت چهار ثانیه ادامه می یابد. و نتایج شامل یک کول داون 50 ثانیه ای است.

در صورتی که به خرید جم فری فایر احتیاج دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی سایت آیدی گیم مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی آیدی گیم دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و می توانید یک خرید امن و مطمئن را در آن داشته باشید.

Time Turner در قدرتمندترین سطح خود 30٪ سرعت حرکت بازیکن را افزایش می دهد. همچنین سرعت حرکت متحدین را 15٪ افزایش می دهد. تمام نتایج پس از 15 ثانیه منقضی می شوند و 40 ثانیه زمان خنک کننده دارند.

chrono در بازی فری فایر

نتیجه گیری

کاراکتر های Chrono و Elite Kelly کاراکتر های های خارق العاده ای هستند. آنها در میدان جنگ مهارت مشابهی دارند که سرعت حرکت را افزایش می دهد. کرونو سرعت حرکت بازیکنان و متحدان را افزایش می دهد، در حالی که کلی سرعت دویدن را افزایش می دهد.

Elite Kelly  از Kelly  قدرتمندتر است. نسخه بیدار شده او دمیج وارده شلیک اول را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. حتی می تواند در چند شلیگ حریف را از پا در آورد.

با این حال، کاراکتر Chrono با مکانیزم دفاعی فوری همراه با افزایش سرعت حرکت، قابلیت استفاده بیشتر را دارد.

اگرچه Elite Kelly یا Kelly “The Swift” گزینه مهمی در میدان نبرد است ، اما Chrono به دلیل تطبیق پذیری بالاترین درجه خود در بازی فری فایر، گزینه بهتری است.

امیدواریم که موضوع بررسی کاراکتر chrono و elite kelly در بازی فری فایر برای شما مفید بوده باشد. اگر به مطالب دیگری در زمینه ی سلاح ها و کاراکتر ها در بازی فری فایر علاقه مند هستید می توانید مطالب دیگر ما را در سایت آیدی گیم مشاهده کنید. و همچنین می توانید نظرات و تجربیات خود را در این مورد در قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.