Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بررسی سلاح های جدید FAMAS و M416 در بازی پابجی موبایل

بررسی سلاح های جدید FAMAS و M416 در بازی پابجی موبایل

بررسی سلاح های جدید FAMAS و M416 در بازی پابجی موبایل

اگر شما هم از دنبال کنندگان همیشگی بازی پابجی موبایل باشید حتما می دانید در بازی PUBG mobile  هر ماه معمولاً چند سلاح جدید در دسترس کاربران خواهد گرفت. اسلحه FAMASحدودا دو ماه است که به سری اسلحه های بازی پابجی موبایل اضافه شده است. در قسمت قصد داریم اسلحه FAMASرا با یکی از سلاح های پرطرفدار که در بازی پابجی موبایل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد مورد بررسی و مقایسه قرار دهیم، تا شما بتوانید با دید بهتر و اطلاعات کاملتری سلاح مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

در اینجا به مطالبی که در ادامه قرار است در رابطه با آنها صحبت خواهیم کرد اشاره شده است :

  • حالت شلیک
  • میزان آسیب پایه و سرعت شلیک گلوله
  • سرعت بارگیری و مهمات
  • recoil اسلحه
  • Attachment های مناسب

بررسی سلاح های جدید FAMAS و M416 در بازی پابجی موبایل

قبل از شروع مطالب اصلی باید بگوییم که دراین قسمت تمامی جزئیات مربوط به این دو سلاح به طور کامل ذکر خواهند شد بنابراین مطالعه آنها هم برای بازیکنان حرفه ای مناسب است هم برای بازیکنان مبتدی!

  • حالت شلیک

در رابطه با حالت شلیک این دو سلاح باید بگوییم که اسلحه FAMASدارای ۳ حالت شلیک متفاوت می باشد و این در حالی است که اسلحه M416دارای دو حالت شلیک می باشد. حالت شلیک تک گلوله و حالت شلیک خودکار. بنابراین از لحاظ مقایسه به نظر می ‌رسد که اسلحه جدید FAMASکاربرد بیشتری دارد و در رقابت های برد متوسط و برد کوتاه و حتی دور برد هم این قابلیت را دارد که عملکرد قابل قبولی را از خود به جای بگذارد.

  • میزان آسیب پایه و سرعت شلیک گلوله

اگر بخواهیم در این رابطه با شما صادق باشیم باید بگوییم بسیاری از بازیکنان بازی پابجی موبایل نسبت به ضعفهای اسلحه FAMASناراضی بودند اما میزان آسیبی که می ‌تواند از خود برجای بگذارد است تقریبا برابر با میزان آسیبی است که اسلحه M416از خود برجای خواهد گذاشت، این اسلحه دارای آسیب پایه متوسط ۴۱ می باشد و این پایه به معنای این است که شما می توانید با استفاده از شلیک دو الی سه گلوله بازیکن دشمن را هدف بگیرید و به سمت سربازیکن دشمن شلیک کنید و آن ها را نابود کنید. البته اگر بازیکن دشمن هیچ کلاهی به سر نداشته باشد !

با این حال میتوان گفت اسلحه FAMASسرعت بسیار بالاتری در هنگام شلیک گلوله دارد و به طور خاص در هر 2.89 ثانیه می تواند ۳۵ گلوله شلیک کند در حالیکه اسلحه M416می‌تواند به طور میانگین در همین بازه زمانی۳۰ گلوله شلیک کند. در نهایت باید بگویم که دامنه موثر و سرعت شلیک گلوله اسلحه FAMASبیشتر می‌باشد.

  • سرعت بارگیری و مهمات

اسلحه FAMASبه طور خودکار دارای یک ماژول ۲۵ تایی می باشد و شما می توانید آن را به ۳۵ گلوله افزایش دهید. اما در رابطه با اسلحه M416لازم است اعتراف کنیم کهاین اسلحه برتری بسیار زیادی دارد. زیرا ظرفیت مهمات آن بسیار بیشتر است و شما می توانید ظرفیت گلوله آن را از ۳۰ گلوله به ۴۰ گلوله افزایش دهید.

علاوه بر این سرعت بارگیری مجدد اسلحه M416کمتر است زیرا با توجه به ظرفیت مهمات بیشتری که دارد زمان کمتری برای بارگیری مجدد یک ماژول کامل نیاز دارد. بنابراین میتوان گفت از این اسلحه برای نبردهای فوری استفاده خواهد شد و بهتر است که بازیکنان از اسلحه FAMASبرای رقابت‌های برد نزدیک استفاده کنند.

شما میتوانید با خرید یوسی بازی پابجی موبایل از فروشگاه های معتبر آیدی گیم سطح بازی خود را تا میزان دلخواهتان ارتقا دهید.

  • recoil اسلحه

در رابطه با resoilباید بگوییم که اسلحه M416یکی از پایدارترین و با ثبات ترین سلاح ها با میزان پس ‌زدن بسیار کم در بازی پابجی موبایل می باشد. از طرف دیگر پس زدن اسلحه FAMASبسیار بیشتر میباشد و کنترل این سلاح یکی از سخت ترین کارهایی است که هر بازیکن لازم است به آن بسیار توجه کند. بنابراین توصیه ما به شما این است که هنگام استفاده از سلاح M416عملکرد بسیار خوبی از خود برجای بگذارید. سعی کنید از پوشش های دفاعی همانند درخت ها و یا بوته ها نیز استفاده کنید. زیرا همین کار شانس شما را برای مخفی بودن از دید دشمن بالا میبرد و دشمن در تشخیص محل قرارگیری شما دچار مشکل می شود.

  • Attachment های مناسب

در رابطه با این بخش باید بگوییم که اگر شما می خواهید میزان پس ‌زدن اسلحه M416را کاهش دهید. بهتر است که از آیتم foregripاستفاده کنید. لازم به ذکر است که شما نمی توانید از این پیوست برای اسلحه FAMASاستفاده کنید. بنابراین به شما توصیه میکنیم که تا جایی که می توانید از پیوست های مناسب برای پایدار کردن و قدرتمندتر کردن اسلحه M416استفاده کنید.

همراهان عزیز در این قسمت سعی بر این بود تا اطلاعات لازم را به طور کامل با شما به اشتراک بگذاریم خوشحال میشویم اگر شما هم تجریبیات خود و سایر نکاتی که ممکن است از چشم ما پنهان مانده باشد را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.در آخر امیدواریم مطالبی که بیان شد مورد توجه شما قرار گرفته باشد و در راستای بهبود کیفیت بازی مفید واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.