Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بررسی سلاح های S12k و M1014 در بازی پابجی موبایل

بررسی سلاح های S12k و M1014 در بازی پابجی موبایل

بررسی سلاح های S12k و M1014 در بازی پابجی موبایل

اگر شما هم از طرفداران بازی PUBG Mobile هستید حتما می دانید که در هر بروز رسانی معمولا اسلحه جدیدی به بازی اضافه می شود یا سطح اسلحه ها افزایش می باید.اسلحه های S12K و M1014 دو اسلحه ساچمه ای نیمه اتوماتیک محبوب در PUBG Mobile هستند.اما برای اینکه بدانید کدام یک بهتر است مطالب زیر را مطالعه کنید زیرا در این قسمت قصد داریم این دو سلاح پر قدرت و محبوب را با یکدیگر مقایسه کنیم.

بررسی سلاح های S12k و M1014 در بازی پابجی موبایل

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم اسلحه های S12K و M1014 دو اسلحه نیمه اتوماتیک محبوب در بازی PUBG Mobile هستند. بعد از مقایسه این دو سلاح با یکدیگر دید بهتری در رابطه با آنها بدست خواهید آورد و بهتر می توانید تصمیم بگیرید که در چه شرایطی از آنها استفاده کنید. پس خواندن این مطالب را از دست ندهید.

مورد اول: خسارت پایه و میزان آتش

خسارت پایه و میزان آتش سوزی M1014 از پایه آسیب بیشتری نسبت به اسلحه S12K برخوردار است. نقطه آسیب دیدگی تفنگ ساچمه ای جدید M1014 به 93 می رسد که 3 امتیاز بیشتر از S12K است. علاوه بر این ، اسلحه M1014 پابجی موبایل نسبت به سایر سلاح های ساچمه ای در این بازی تیراندازی ، از جمله S12K ، نرخ شلیک بالاتری دارد.  اسلحه S12k پابجی موبایل دارای آسیب پایه کمتری است که در عوض میزان آتش سوزی M1014 کمی بیشتر از S12K است. در واقع می توان گفت اسلحه M1014 خسارت بیشتری در ثانیه (DPS) دارد. بنابراین ، شما سریعتر دشمن را شکست خواهید داد و شانس بیشتری برای پیروزی در رقابت ها خواهید داشت.
علاوه بر این، اسلحه M1014 پابجی موبایل سرعت گلوله اولیه بیشتری دارد. سرعت اولیه گلوله S12K، 350m / s است در حالی که اسلحه M1014، 420m/s می باشد.

مورد دوم: برد موثر

برد موثر اسلحه های شکاری برای نبرد های نزدیک برد طراحی شده اند. بنابراین ، هر دوی این اسلحه ها دارای برد کوتاه هستند. گرچه گلوله ها می توانند به فاصله 60 متر برسند ، اما قدرت آنها بسیار کاهش می یابد. بنابراین ، شما نمی توانید دشمن را با آن صدمه کوچک بکشید. در این معیار ، بازه موثر M1014 هنوز کمی بیشتر از S12K است. در واقع می توان گفت برد موثر M1014 کمی بیشتر است.

مورد سوم: ثبات و نفوذ

از لحاظ ثبات و نفوذ باید بگوییم اسلحه M1014 نسبت به S12K پایدار تر است.بنابراین به راحتی می توانید دریابید که وقتی با M1014 عکس می گیرید ، خط ضربدر زیاد حرکت نمی کند. در همین حال ، recoil عمودی S12K بسیار بزرگ است. بنابراین ، به زمان بیشتری نیاز دارید تا شلیک بعدی را دوباره تنظیم کنید.
همانطور که گفتیم اسلحه M1014 پابجی موبایل پایدارتر است علاوه بر این ، نفوذ آن نیز بهتر است. بنابراین ، میزان آسیب دیدگی آن نیز بیشتر است.زیرا تمام گلوله ها بیشتر روی هدف متمرکز می شوند. در همین حال ، بسیاری از گلوله های S12K هدف را از دست می دهند و خطا می روند. سپس هنگام برخورد به بدن دشمن ، میزان آسیب کاهش می یابد.

مورد چهارم: Attachment ها

اسلحه S12K پابجی موبایل Attachment های بیشتری نسبت به M1014 می پذیرد. اسلحه های ساچمه ای قدیمی در این بازی برای سری های AR و اسلحه های مختلف مانند جبران کننده ، سرکوب کننده ، فلش دهنده و خفه کننده برای نفوذ بهتر گلوله را می پذیرد. در همین حال ، M1014 فقط حلقه خفگی و گلوله را قبول می کند. علاوه بر این ، S12K دامنه ای را نیز می پذیرد که به نظر می رسد در اسلحه های شکاری بسیار بی فایده باشد.

خرید یوسی پابجی موبایل

همانطور میدانید برای خرید یوسی پابجی موبایل می توانید به وب سایت معتبر آیدی گیم در قسمت فروشگاه مراجعه کنید.

نتیجه گیری

همراهان عزیز و همیشگی شما هم می توانید تمامی اطلاعات و تجربیات خود را در رابطه با این اسلحه در طول بازی با ما و سایر کاربران پابجی موبایل به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.