دفتر مرکزی: 09215637245

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بررسی مود مترو رویال در پابجی موبایل

بررسی مود مترو رویال در پابجی موبایل

در این چند ماه، قرار است اتفاقات عجیبی برای PUBG Mobile بیوفتد. در هند که به همان روال سابق نیست، و بقای بازی روند بدی را طی می کند. از طریق یک کراس اوور بلند پروازانه با سری بازی های Metro، حالت جدید Metro Royale به بازی راه پیدا کرده است. وعده یک حالت PvPvE در مقیاس حتی عالی تر از Survive Till Dawn را که مدتهاست از دست رفته است، می دهد. این مود اکنون منتشر شده است، و به طرز شگفت آوری با استقبال زیادی روبرو شده است.
در ابتدا در اوایل ماه اوت اعلام شد، ماهها آزمایش بتا طول کشید تا مترو رویال به حالت آماده ای برای عموم مردم درآید.

گفته شد، این شانس است که به شما گفته می شود هنگام تلاش برای بازی کردن از آن دعوت نشده اید، بنابراین به نظر می رسد که حتی پس از انتشار رسمی آن نیز در حال انجام است. هرچند که وارد شوید ، این به شما و یک تیم بستگی دارد که در یکی از دو نقشه گشت و گذار کنید و سعی کنید گنجینه ها را برای تأمین هزینه سفر بعدی خود جمع کنید ، در حالی که نه تنها بازیکنان دیگر ، بلکه راهزنان و هیولا ، بیش از حد.

برای کمک به شما در کنار آمدن با سیستم های عمیق آن ، در اینجا راهنمای ما برای مود بتل رویال است. هنگام اجرای این رویداد، اغلب اطلاعات جدید را بررسی کنید.

بررسی مود مترو رویال در پابجی موبایل

 

بررسی مود مترو رویال

 

مود Metro Royale چیست؟

این حالت بازی، یک حالت PvPvE است که تیم ها را به چالش می کشد تا علاوه بر فرار از بازیکنان دیگر، راهزنان تحت کنترل هوش مصنوعی و هیولاهای جهش یافته وحشی را نیز فراری دهند. این ماموریت روی چند نقشه جدید متشکل از dilapidated camps, ruins, and underground tunnels انجام می شود.
پس از بازگشت به منو، می توانید هرگونه گنجینه یا لوازم اضافی را که به آن برخورد کرده اید، برای تأمین هزینه امکاناتی که احساس می کنید برای زنده ماندن در دور دیگری لازم دارید، بفروشید. در حالی که می توانید سطح خود را افزایش دهید و مناطق جدیدی را باز کنید.

دسترسی

مترو رویال گرچه تاکنون در بیشتر مطالب بازاریابی به صراحت ذکر نشده است، اما در حال حاضر می دانیم که حالت جدید تا 11 ژانویه یا ۲۲ دی ماه ۱۳۹۹ ادامه خواهد داشت. همچنین در این زمان تکامل یافته یا به مرحله بعدی خود می رود. به احتمال زیاد چند نقشه، تجهیزات و عناصر جدید داستانی به این حالت اضافه خواهند شد.

نقشه ها

مترو رویال در حال حاضر در چند نقشه مختلف اتفاق می افتد و شما می توانید هر یک از اینها را از سطح یک بازی کنید، اما مپ Old Blockade Zone قفل شده است تا زمانی که به لول 8 در بازی برسید.

شما می توانید برای خرید همه محصولات مربوط به بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی موبایل دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

 

بررسی مود مترو رویال

 

نحوه بازی و زنده ماندن در مترو رویال

پس از بروزرسانی به PUBG Mobile 1.1، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با ضربه زدن به لوله در پس زمینه صفحه اصلی یا رفتن به منوی انتخاب حالت بازی، به حالت مترو رویال ضربه بزنید. پس از حضور، در مورد مأموریت به شما اطلاع داده می شود و سیستم، اولین مجموعه لوازم مورد نیاز را به شما ارائه می دهد.
اولین سفر شما به Hot Zone یک آزمایش است. این بازی به شما نمی گوید، اما درست مثل اولین مسابقه کلاسیک شما فقط در برابر ربات ها هستید.

بنابراین انتظار نداشته باشید که بازیکنان دیگر را در خارج از ترکیب خود ببینید. همچنین، از آوردن تمام وسایل شروع به همراه خود نترسید چون اگر فقط یک بار بمیرید، آنها را پس خواهید گرفت.
هدف بازی این است که به یک نقطه برگردید. مهم نیست که چه تعداد کشته یا چه مقدار غنیمت در طول راه به دست می آورید، اگر با لوازم فرار نکنید، همه چیز را از دست خواهید داد.

اما تجربه ای از آن اجرا را ندارید. هرچند که به اندازه کافی ساده است. حدود 30 دقیقه وقت دارید تا به جستجو بپردازید و از طریق نقشه با آن مبارزه کنید. در این مدت، به Extraction point برسید تا مسابقه پایان یابد و آن را با تمام وسایل خود برگردانید. اگر وقتتان تمام شود و همه چیز را از دست خواهید داد.
همه چیز در مورد ریسک در برابر پاداش بازی است. اگر با کمبود تجهیزات شروع می کنید، باید تصمیم بگیرید که آیا می توانید از عهده آن بر بیایید.

یک استراتژی مهم

به طور کلی می خواهید هر کجا Spawn کنید در جهت یک نقطه حرکت کنید، از این طریق امیدواریم وقتی زمان شروع به کوتاه شدن می کند یا لوازم شما کمی ضعیف تر به نظر می رسد، فاصله زیادی با رسیدن به مقصد نخواهید داشت. به غیر از سرقت کالاهای ارزشمند یکدیگر، دلیل واقعی برای شلیک به گروههای دیگر وجود ندارد، بنابراین اگر فکر می کنید می توانید به آنها اعتماد کنید، سعی کنید آتش بس برقرار کنید تا همه بتوانید کالاها را به اشتراک بگذارید و با خیال راحت به خانه برسید.

دور زدن

دشمنان شما تا زمانی که آنها را پیدا نکنید روی نقشه نشان داده نمی شوند، اما هر نقشه دارای دو تونل مترو است که ممکن است در جایی مخفی شده باشد. آنها خطوط راه آهن خطی هستند که نه تنها برای تأمین مواد مفید هستند، بلکه وسیله ای برای عبور سریع از نقشه هستند. اطمینان حاصل کنید که هر زمان می توانید آنها را بیرون بکشید.

اما سعی کنید به تنهایی در آنها حرکت نکنید. اگرچه شما در بخشهای اصلی دشمن زیادی پیدا نمی کنید، اما اتاق های نگهداری در کنار آنها می توانند لوازم حیاتی دشمنان قدرتمند مثل Juggernaut را در خود جای دهند. برای برداشتن این تانک ها کاملاً به تیم خود نیاز خواهید داشت، پس آماده باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *