Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مپ های کالاف دیوتی موبایل و‌ پابجی موبایل

مقایسه مپ های بازی کالاف دیوتی موبایل و‌ پابجی موبایل

مقایسه مپ های بازی کالاف دیوتی موبایل و‌ پابجی موبایل

نقشه ها بخشی جدایی ناپذیر از بازی های PUBG Mobile و Call of Duty Mobile هستند. بیشتر ژانرهای بازی های ویدیویی، مانند شوترهای اول شخص (FPS)، صحنه های نبرد آنلاین چند نفره یا نبردهای رویال، برای موفقیت، به نقشه های عالی به عنوان یک پایه و بیس قوی احتیاج دارند.

پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل دوتا ازبزرگترین امتیازات صنعت بازی موبایل هستند. در این پست، ما یک مقایسه دقیق انجام خواهیم داد، بازی پابجی موبایل ودر مقابل بازی کالاف دیوتی موبایل.

بازی پابجی موبایل چهار نقشه در اختیار بازیکنان قرار می دهد. توسعه دهندگان بازی پابجی موبایل هر کدام را پس از فواصل زمانی معین منتشر کرده و در طراحی آن ها نیز تلاش زیادی می کنند. زیرا عواملی مانند زمین، منابع، ساختمان ها و خانه ها را باید در بر داشته باشند. در این مقاله، ما تمام نقشه های بازی پابجی موبایل را ارزیابی می کنیم.

مقایسه مپ های بازی کالاف دیوتی موبایل و‌ پابجی موبایل

هر نقشه، بدون در نظر گرفتن بازی، طیف گسترده ای از مناطق فرعی، از روستاهای کوچک گرفته تا سایت های صنعتی و پایگاه های نظامی، تپه ها و دره ها را ارائه می دهد. هیچ کدام از مکان ها، شبیه به هم نیستند و وجه اشتراک زیادی ندارند.

طبق روال بازی های نبرد رویال، بازی با نقشه کامل شروع می شود، سپس منطقه بازی شروع به کوچک شدن می کند و بازیکنان را مجبور به نزدیک شدن به یکدیگر می کند. سرعت وقوع آن تا حد زیادی تایم هر دور را تعیین می کند. این همان جایی است که ما شاهد یک تفاوت بزرگ دیگر هستیم.

دربازی کالاف دیوتی موبایل، محدوده خیلی سریع تر کوچک می شود و اگر به اندازه کافی حرفه ای باشید تا به مراحل آخر بازی بروید، یک دور حدود 15 دقیقه طول می کشد. این بدان معنی است که زمان کمتری برای لوت کردن و زمان بیشتری برای جابجایی در نقشه و درگیر کردن دشمنان صرف شده است.

مپ های کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل

اما بازی پابجی موبایل کاملاً متفاوت است. اگر در یک قسمت دور از نقشه فرود بیایید، ممکن است 10 دقیقه طول بکشد تا یک بازیکن دیگر را ببینید. و اگر به عوان آخرین بازیکن زنده در بازی باقی بمانید، تایم هر دور حدود 25 تا 30 دقیقه است، تقریبا 2 برابر هر دور در بازی کالاف دیوتی.

انجام یک بازی اکشن و تفنگی، آن هم وقتی یک گوشی داغ شده در دستتان است، چندان خوشایند نیست. این که برای بازی کردن هر دور 30 دقیقه باید تایم بگذارید، به مرور به دست شما آسیب می رساند. مدت تایم بازی پابجی موبایل برای این پلتفرم بسیار بی مورد است.

بازی کالاف دیوتی موبایل نقشه های بهتری برای بازی های چند نفره دارد در حالی که در بازی بتل رویال دارای یک نقشه است که شامل بسیاری از نقشه های محبوب در بازی چند نفره مانند Nuketown، Crash، Hijack و Killhouse است. در بازی پابجی موبایل، بازیکنان 4  نقشه دارند که همه آنها کاملاً بزرگ هستند.

مپ های پابجی موبایل

Erangel

Erangel اولین نقشه ی بازی پابجی موبایل است که چهار برابر بزرگ تر از نقشه Sanhok است که بعد از آن منتشر شد. با در اختیار داشتن چنین منطقه وسیعی برای بازی، می توان استراتژی های فراوانی برای باقی ماندن در بازی و اول شدن، پیاده کرد.

Erangel ترکیبی از شهرهای کوچک و بزرگ، یک نیروگاه برق و یک مکان نظامی است که در زمین های وسیع و سبز قرار دارد و به بازیکن اجازه می دهد تا با تنوع بیشتری بازی کنند. این نقشه، آب و هوایی مناسب را ارائه می دهد و با وجود وسعت زیاد می توان انواع درگیری ها از جمله تیراندازی از فواصل خیلی زیاد را انتظار داشت.

هیچ اسلحه ای، منحصر به زمین Erangel نیست. اسلحه تهاجمی SCAR-L را می توان گفت زیرا فقط در Erangel و Miramar وجود دارد.

 

مپ بازی پابجی موبایل

راهنمای نقشه Erangel

نقشه Erangel این امکان را به شما می دهد که تا حد امکان از خط مسیر هواپیما دور شوید و به جایی خلوت بپرید. معلوملا در اکثر مکان های Erangel وسیله نقلیه وجود دارد و شما اگر از منطقه سفید دور شدید، مشکل زیادی برای رفتن به درون منطقه نخواهید داشت.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

Miramar

Miramar دومین نقشه بازی پابجی موبایل است که توسط این شرکت منتشر شده است. مانند Erangel، این نقشه از مساحت زیادی بر خوردار است و به بازیکنان آزادی کافی در انتخاب برنامه برای رویکرد خود را می دهد تا برنده ی بازی شوند.

با این حال، برخلاف منطقه سرسبز Erangel، Miramar از یک محیط بیابانی با حداقل شاخ و برگ و پوشش برخوردار است. اگر کسی قصد دارد در بیشتر قسمت های بازی از دید دشمن دور بماند، ساختمان ها تنها پناهگاه های مناسب هستند.

اسلحه تک تیرانداز Win94 به طور انحصاری در نقشه Miramar موجود است. SCAR-L، Sawed-off و R45 سلاح های دیگر Miramar است که به راحتی در نقشه های Vikendi و Sanhok  در دسترس نیستند.

 

مپ بازی پابجی موبایل

راهنمای نقشه Miramar

به دلیل بزرگی نقشه، شما می توانید برای لوت کردن با درگیری خیلی کم، هنگام پریدن از هواپیما، دور ترین نقطه را انتخاب کنید و یا اگر عاشق درگیری در همان ابتدای بازی هستید، می توانید به مناطق شلوغ و پر خطر بپرید. این زمین به شما حق انتخاب هر دو مورد را می دهد.

Sanhok

بر خلاف سایر نقشه های بازی پابجی موبایل، Sanhok به طور خاص طراحی شده است تا بازیکنان روی نقشه با سرعت بیشتری بازی کنند و از این سر زمین به آن سر آن، منتقل شوند. زمین Sonhok چهار برابر کوچک تر از دو زمین قبلی است و به نحوی بازیکنان را به چالش می کشد.

Sanhok با الهام از جنگل های بارانی منطقه جنوب شرقی آسیا، منطقه ای سرسبز را در خود جای داده است که در کنار یک جاده گسترده و شبکه رودخانه ای پر از ساختمان، ویرانه ها و پایگاه های نظامی است. علاوه بر این، در این نقشه چند وسیله نقلیه و اسلحه انحصاری شامل اسلحه تهاجمی QBZ 95 و تفنگ QBU88 آورده شده است.

 

مپ بازی پابجی موبایل

راهنمای نقشه Sanhok

به طور طبیعی، پریدن به مکان های با لوت خوب، شما را برای جنگ تا انتهای بازی مجهز می کند. همینطور مکان هایی که لوت خوبی دارند، اکثرا شلوغ هستند.

از آنجا که Sanhok یک چهارم اندازه دو نقشه دیگر دربازی پابجی موبایل است، فرود در مکان های نزدیک لبه ی نقشه می تواند به فرد کمک کند تا روش خود را برنامه ریزی کند زیرا برای رفتن به منطقه سفید، نیازی به عبور از مسافت های طولانی نیست.

Vikendi

Vikendi یک نقشه برفی است که در همه سیستم عامل های بازی پابجی موبایل معرفی شده است. این چهارمین نقشه معرفی شده در این بازی نبرد رویال است. Vikendi کمی بزرگتر از Sanhok است اما کوچکتر از Erangel و Miramar است. بر اساس یک جزیره تفریحی، بازیکنان می توانند نسخه روزانه و شبانه نقشه را بازی کنند.

همچنین Vikendi تنها نقشه ای است که دارای G36C، یک تفنگ هجومی است. از شهرهای بزرگ Vikendi می توان به Coal mine ،Cosmodrome ،Podvosto و Volnova اشاره کرد.

 

مپ بازی پابجی موبایل

 

 مپ های کالاف دیوتی موبایل

بازی کالاف دیوتی موبایل در حال حاضر 7 نقشه برای حالت های بازی چند نفره و همچنین یک نقشه برای Battle Royale دارد. شما می توانید برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل به فروشگاه اینترنتی آیدی گیم مراجعه کنید و هر مقدار cp که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

Crossfire

Crossfire از راهروهای تنگ و خیابان های عریض، تشکیل شده است. انتظار می رود تیراندازها و طرفداران LMG، به طور یکسان در اینجا ابتکار عمل را داشته باشند، با خطوط دید عالی برای نبردهای طولانی مدت بین ساختمان ها.

 

مپ بازی کالاف دیوتی موبایل

 

Standoff

Standoff، با خیابان های خسته کننده و کوچه پس کوچه های خود که یک روش جایگزین برای ساختمان هایی است که تک تیراندازها دوست دارند است. همیشه حواستان باشد که در این شهر کوچک هر لحظه امکان دارد غافلگیر شوید.

 

مپ بازی کالاف دیوتی موبایل

 

Crash

Crash، در اصل از Modern Warfare، یکی از نقشه های کوچک است. این زمین رویای کسانی است که از SMG استفاده می کنند. ساختمان های زیادی برای استفاده به عنوان پوشش در دسترس است. شما می توانید از راهروها بدوید و با اسلحه، در داخل و خارج  پوشش خود را بگیرید، در حالی که به همین راحتی از کمین کردن دشمن جلوگیری می کنید.

 

مپ بازی کالاف دیوتی موبایل

 

Killhouse

یک نقشه کوچک و پر خطر است که بر اساس ماموریت آموزشی Modern Warfare بنا شده است. برای موفقیت در اینجا، باید نقاط مخفی ای را که بازیکنان دوست دارند در آنجا شما را به دام بیندازند، بیاموزید.

 

مپ بازی کالاف دیوتی موبایل

 

Firing Range

Firing Range در اصل مورد علاقه طرفداران سریال Black Ops است. در این زمین درگیری های شدید و نزدیک به هم وجود دارد، اما در فضای باز باید دقت زیادی در نشانه گیری و تیراندازی داشته باشید. همچنین اگر مهارت کافی را ندارید، سعی کنید از تفنگ Shotgun استفاده نکنید.

 

مپ بازی کالاف دیوتی موبایل

 

Nuketown

منطقه ای که در بین طرفداران بسیار محبوب است و تعداد بی شماری از آن بازسازی و دوباره منتشر شده است. سادگی نمادین یک میدان آزمایش هسته ای با یک طرح تقریباً متقارن منجر به این می شود که درگیری های Nuketown یکی از شدید ترین درگیری های این بازی باشد. درگیری و شلیک در همه جا انجام می شود، از تیراندازی به بیرون از پنجره های خانه گرفته تا دویدن و شلیک در باغ ها و اتوبوس های پارک شده!

 

مپ بازی کالاف دیوتی موبایل

 

Takeoff

این ترمینال شناور فضایی که در اصل از DLC سری Black Ops ساخته شده است، با داشتن فضای مناسب در بین ساختمان ها، برای انجام درگیری ها بسیار مناسب است. شما می توانید قسمت های مرتفع را تصاحب کنید و دشمنان خود را از بالا بزنید زیرا آنها بین پوشش های پراکنده موجود درگیر می شوند.

 

مپ بازی کالاف دیوتی موبایل

 

Battle Royale map: Isolated

نقشه کاملاً جدید بازی کالاف دیوتی موبایل نشانه های زیادی از نقشه Blackout می گیرد. این مکان کاملاً با الهام از نقشه های نمادین کالاف دیوتی شامل مکان فضایی پرتاب از Black Ops و Modern Warfare 2’s Estate ساخته شده است. در زیر یک عکسی از مپ Isolated را ببینید.

 

مپ بازی کالاف دیوتی موبایل

 

کلام آخر

به طور کلی، بازیکنانی که به بازی های سریع و سرگرم کننده نیاز دارند، به سراغ بازی کالاف دیوتی موبایل می روند. در طرف دیگر بازیکنانی که عاشق مسابقات کلاسیک طولانی هستند به سراغ بازی پابجی موبایل خواهند رفت. طبق نتایج کلی گیمرها بازی کالاف دیوتی موبایل را نسبت به بازی پابجی موبایل ترجیح می دهند. در حالی که بازیکنانی هستند که عاشق انجام هر دو بازی هستند، این فقط یک موضوع ترجیحی است. هر دو بازی فوق العاده هستند. من به همه توصیه می کنم هر دو بازی را امتحان کنند و سپس تصمیم بگیرند. همانطور که هر بازیکن سبک بازی خود را دارد.

3.7/5 - (3 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،موجو خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.