Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مقایسه کاراکتر Chrono و A124 در بازی فری فایر Free Fire

مقایسه کاراکتر Chrono و A124 در بازی فری فایر Free Fire

مقایسه کاراکتر Chrono و A124 در بازی فری فایر

همانطور که می دانید بازی Free Fire یکی از رهبران بازار در ژانر بتل رویال است. از زمان انتشار در سال 2017 ، این عنوان محبوبیت بسیار زیادی در بین گیمر های حرفه ای پیدا کرده است. بیشتر اعتبار آن هم به دلیل بروزرسانی های مکرر ، سبک های گیم پلی و حالت های جذاب گیم پلی است.

در واقع بازی فری فایر سیستم شخصیتی بسیار قدرتمندی دارد که با هر به روزرسانی کاراکتر های جدید و جذابی به بازی اضافه خواهد شد که البته همه آنها برای بازیکنان کاربردی نیستند.

مقایسه کاراکتر Chrono و A124 در بازی فری فایر

حالت کلش اسکواد یکی از این موارد محبوب در بازی فری فایر است که مسابقات کوتاه و تهاجمی را میزبانی می کند. دو تیم برای هفت دور مقابل یکدیگر قرار می گیرند و تیم پیروز در حداکثر راند ها برنده بازی اعلام می شود.
در این مقاله دو شخصیت جذاب و پرطرفدار Chrono که بر اساس شخصیت کریستیانو رونالدو ساخته شده است و A124 را برای مقایسه به منظور انتخاب بهتر در حالت کلش اسکواد در بازی فری فایر را برایتان به طور کامل شرح داده ایم. پیشنهاد میکنیم این بخش از مطالب را از دست ندهید!

کاراکتر Chrono

  • توانایی: Time Turner
  • نوع مهارت: Turner Time Active

Chrono یک شخصیت بسیار محبوب در فری فایر است و یک میدان نیرویی یا به عبارت بهتر هاله ای در اطراف خود ایجاد می کند که در سطح اولیه خود 600 آسیب را از سمت دشمنان مسدود می کند و این حالت در سطح 1 اتفاق می افتد.اگر بازیکنان در داخل این میدان نیرو قرار بگیرند، می توانند به دشمنان شلیک کرده و به آنها آسیب برسانند.

همچنین سرعت حرکت بازیکنان نیز 5٪ افزایش می یابد و تمام این اثرات برای ۳ ثانیه ادامه دارد و بهتر است به این نکته توجه کنید که مدت زمان خنک سازی این مهارت 200 ثانیه است. توانایی Time Turner سرعت حرکت بازیکن را در بالاترین سطح خود که همان سطح 6 است، تا میزان 15٪ افزایش می دهد و اثر کل با ثبات 170 ثانیه ای تنها ۸ ثانیه طول می کشد.
خوب است بدانید با خرید جم فری فایر به راحتی میتوانید توانایی های کاراکتر مورد نظر خود را افزایش دهید و قدرتمند تر به بازی ادامه دهید. برای اینکار لازم است از طریق وب سایت آیدی گیم در قسمت محصولات اقدام به خرید نمایید و با اینکار شانس خود را در رقابت ها بالا ببرید.

کاراکتر A124

  • توانایی: Thrill of Battle (هیجان نبرد)
  • نوع مهارت: Active

A124 می تواند EP را به سرعت در فری فایر به HP تبدیل کند. مهارت این کاراکتر یک مهارت Active است که در سطح اولیه خود (۴ ثانیه) 20 EP را به HP تبدیل می کند و همانطور که گفتیم این اتفاق در سطح 1 خواهد افتاد و جالب است بدانید که زمان خنک سازی آن 10 ثانیه است. در حداکثر پتانسیل کاراکتر A124 (سطح 6) ، 60 EP در عرض ۴ ثانیه به HP تبدیل می شوند و زمان خنک سازی ثابت باقی مانده است.

نتیجه گیری

اگرچه توانایی Chrono در ابتدا جذاب بود ، اما پس از آخرین به روزرسانی بازی فری فایر ، زمان خنک کننده وی افزایش یافت و استفاده از مهارتهای مداوم او در حالت سریع را برای بازیکنان بسیار دشوار کرد. از این رو ، A124 گزینه بسیار بهتری نسبت به کاراکتر Chrono برای حالت کلش اسکواد می باشد.

به عنوان مثال بازیکن می تواند از توانایی A124 در مصرف قارچ سطح 3 استفاده کند. این به عنوان یک افزایش HP برای بقیه بازی عمل خواهد کرد و به بازیکنان یک مزیت جزئی HP می دهد.
و در نهایت انتخاب کاراکتر ها در بازی فری فایر یک انتخاب فردی است و به نحوه تصمیم گیری شما و روش بازی که در پیش گرفتید بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.