Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مود های بازی کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل

مقایسه مود های بازی کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل

مقایسه مود های بازی کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل

در بازی های Call Of Duty Mobile و PUBG Mobile برای تنوع هرچه بیشتر محیط کاربری و ایجاد گیم پلی جذاب برای کاربران، مود های مختلفی توسط شرکت های سازنده این دو بازی طراحی میشود که قصد داریم در این پست به آنها بپردازیم.پس تا انتهای این مطلب با آیدی گیم همراه باشید.

مقایسه مود های بازی کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل

 

مود های بازی کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل

مود های بازی پابجی موبایل

1.Classic modes :

Classic را برای بازی با 100 بازیکن انتخاب کنید. این تجربه اصلی PUBG Mobile است که با انتخاب شما در نقشه های بزرگ بازی انجام می شود. شما می توانید تیم ها و تعداد بازیکنان را برای بازی های کلاسیک تغییر دهید. از ابتدایی ترین نسخه پابجی موبایل تا کنون، ما هنوز فکر می کنیم کلاسیک بهترین است، با بازی هایی که حدود 25-30 دقیقه طول می کشد (اگر برنده شوید).

حالت کلاسیک Solo

در این حالت از بازی که مود بقا میباشد شما باید در یکی از زمینهای بازی به به انتخاب خودتان (مثلا ارانگل، ویکندی و …) بصورت تک نفره بازی کنید و در میان 100 بازیکنی که به زمین فرود می آیند تا نفر آخر زنده باقی بمانید. تفاوت حالت سولو یا تک نفره با سایر حالتها در این است که در این مود در صورت تیر خوردن شما به حالت ناک اوت در نمی آیید. چرا که هم تیمی ای ندارید که شما را Revive کند و مستقیما میمیرید و از بازی خارج میشوید.

حالت کلاسیک Dous

در این حالت از بازی که باز هم مود بقا میباشد شما باید در یکی از زمینهای بازی به به انتخاب خودتان (مثلا ارانگل، سانهوک و …) بصورت دو نفره بازی کنید. سایر تیم ها هم بصورت تیم های دو نفره در مقابل یکدیگر قرار میگیرند.شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

حالت کلاسیک Squad

این حالت محبوب ترین و شناخته شده ترین مود بازی پابجی است که باز هم مود بقا میباشد. شما باید در یکی از زمینهای بازی به به انتخاب خودتان (مثلا ارانگل، لیویک و …) بصورت چهار نفره بازی کنید. سایر تیم ها هم بصورت تیم های چهار نفره در مقابل یکدیگر قرار میگیرند. درصورتی که یک تا سه نفر از هم تیمی های شما به حالت ناک اوت درامده باشند شما میتوانید به پشتیبانی آنها بپردازید، پس استراتژی و همکاری تیمی در این مود حرف اول را برای ادامه بقای شما تا تیم نخست بازی میزند.

همچنین در صفحه انتخاب تمامی مود های بازی شما میتوانید سرور را بصورت دستی انتخاب کنید که پیشنهاد ما انتخاب سرور اروپاست چرا که پینگ پایین تری دارد و سرعت عمل شما را پایین نمی آورد.

همینطور در حین اجرای هر مود از بازی میتوانید آن را از حالت TPP (Third person Prespective) یا سوم شخص، به حالت FPP یا اول شخص در بیاورید.

Training mode

در این مود از بازی شما در کنار سایر بازیکنان انلاین میتوانید آزادانه به تمرین بپردازید. همه اسلحه ها و فشنگ ها و امکانات مورد نیاز شما در این مود برای شما مهیا شده است. با این تفاوت که تیر نمیخورید و اهداف مصنوعی برای تمرین تیراندازی دارید.

2-Arcade modes

چندین حالت Arcade وجود دارد:

War ،Quick Match ،Sniper Training. می توانید به صورت تصادفی انتخاب کنید یا اینکه کدام یک را می خواهید بازی کنید.

Quick Match

این امر به لطف یک Safe Zone کوچکتر و تعداد کمتری از بازیکنان شروع می شود 28، در مقابل 100 نفر معمول. شما از هواپیما به دایره ای می روید که فقط چند کیلومتر طول دارد. این فضا برای تجهیزات لازم برای جابجایی و ورود به این مود کافی است. این حالت به خصوص برای بازی های دو نفره و تیمی که با افراد تصادفی انجام می شود بسیار مناسب است. کمتر پیش می رود که هم تیمی های شما به سمت مخالف بروند و از شما دور شوند و فرصت بیشتری برای کمک به شما در ابتدای کار وجود دارد.

Sniper Training

همه ما سلاح های دراز را دوست داریم، درست است؟ این مود بهترین حالت آموزش تک تیراندازی در یک بازی فقط در 15 دقیقه با سلاح های تک تیرانداز است.

War

حالت War یک مبارزه مداوم است که بعد از هر بار مردن بلافاصله زنده میشوید و تیم ها 100 امتیاز را هدف قرار می دهند. 3 امتیاز برای یک کشتن، 1 امتیاز برای ناک اوت، 1 امتیاز برای احیا وجود دارد. شما بازی می کنید و دوباره بازی می کنید تا زمانی که تیمی برنده شود. انتخاب سلاح معمولاً به یک نوع محدود می شود و همه با سلاح و همان کیت مشابه شروع می کنند.

3-Zombie Mod

خیابان ها دیگر ایمن نیستند زیرا گروهی از زامبی ها اکنون خیابان ها را به هم می ریزند، برخی از آنها به اندازه کافی کشنده هستند که می توانند زهر را تف کنند در حالی که برخی از آنها منفجر می شوند و بازیکنان را در معرض زهر قرار می دهند و در نتیجه سلامتی آنها را از دست می دهند. این دسته عمومی از زامبی ها است که بیشترین تعداد را در طول گیم پلی خواهید دید. که بطور بی وقفه زنده میشوند.

 

مود های بازی کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل

 

4-Arena

حالت Domination

حالت Domination در نقشه جدیدی به نام Town بازی می شود و دو تیم وجود خواهد داشت – قرمز و آبی که با چهار بازیکن در مقابل یکدیگر قرار می گیرند.

در مجموع سه پایگاه در نقشه وجود دارد و انتظار می رود هر تیم یک پایگاه خاص را برای مدت زمان کافی و بدون کشته شدن تصرف و نگه دارد. تیم اولی که موفق شود دو پایگاه را تصرف کند برنده بازی می شود. حالت Domination همچنین جعبه های Super Weapon Crates را می دهد تا باعث بهتر شدن بازی شود.در حالت Domination، هیچ محدودیتی در تعداد دفعاتی که بازیکنان می توانند در بازی بمیرند و دوباره بازی می کند وجود ندارد. دستور کار اصلی این است که قبل از تیم دیگر، دو پایگاه از سه پایگاه را بگیرید.

Gun Game

یک نقشه کاملاً جدید: بازی Team Gun در نقشه جدید کتابخانه است. این مفهوم بر اساس یک مفهوم جدید ساخته شده است که در آن دو تیم بر روی نقشه square 4 مربع شکل آن مبارزه می کنند. به عنوان اولین نقشه داخلی در PUBG Mobile، کتابخانه دارای یک طرح متقارن است. در این مود از بازی شما باید با 18 اسلحه مختلف 18 کیل بدست آورید تا برنده شوید.

Team Death Match

کسی جلودارتان نیست؟ اگر در مپ ارانگل یا بقیه ی زمین ها از راه دور با خیال راحت هد شات میکنید و کیل های زیادی به دست می آورید، در مود Team Death Match خبری از این چیز ها نیست و مجبورید برای زنده ماندن و برنده شدن روش بازی خود را تغییر دهید. در این مود گاها می بینید که چه حریف های قوی و سر سختی در مقابل شما قرار می گیرند که حتی فرصت نفس کشیدن به شما نمیدهند. همچنین این مود تاثیر خیلی زیادی روی بازی رو در روی شما دارد به نحوی که اگر در این مودحرفه ای شدید، تقریبا می توان گفت کمتر کسی پیدا می شود که در مپ ارانگل یا مپ های دیگر بتواند جلوی شما را بگیرد.

تقریبا همه اسلحه ها در این مود برای شما آزادند و تیمی که سریع تر به 40 کیل برسد برنده ی بازی است.

Assault

در این مود همه چیز مشابه مود Domination است با این تفاوت که در زمینی متفاوت و بزرگتر بازی انجام میگیرد.

5-Metro Royale

این حالت بازی، یک حالت PvPvE است که تیم ها را به چالش می کشد تا علاوه بر فرار از بازیکنان دیگر، راهزنان تحت کنترل هوش مصنوعی و هیولاهای جهش یافته وحشی را نیز فراری دهند. این ماموریت روی چند نقشه جدید متشکل از dilapidated camps, ruins, and underground tunnels انجام می شود.
پس از بازگشت به منو، می توانید هرگونه گنجینه یا لوازم اضافی را که به آن برخورد کرده اید، برای تأمین هزینه امکاناتی که احساس می کنید برای زنده ماندن در دور دیگری لازم دارید، بفروشید. در حالی که می توانید سطح خود را افزایش دهید و مناطق جدیدی را باز کنید.

مود های بازی کالاف دیوتی موبایل

مود های بازی کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل

 

کال اف دیوتی موبایل هنگام عرضه برای دستگاه های iOS و Android دارای 3 حالت اصلی از جمله Multiplayer ،Battle Royale و Zombies بود. مود چند نفره COD Mobile دارای 5 حالت بازی و همچنین چندین سلاح، نقشه،Score Stricks و موارد دیگر بود. بسیاری از افراد مایلند نکات و ترفندهایی را قبل از کشف حالت های بازی در چند نفره COD Mobile که میزبان بین 8-10 بازیکن است، کشف کنند. شما می توانید این حالت ها را در اینجا پیدا کنید.

بنابراین چه مود های بازی در COD Mobile وجود دارد؟

Multiplayer

در این بخش ما 5 مود متفاوت داریم :

 • Deathmatch

 • Team Deathmatch

 • Domination

 • Frontline

 • Hardpoint

 • Search and Destroy

 • Gun Game

 • Sniper Only

 • Battle Royale

 • Zombies

Team Death Match

این مود تعجب آور نیست. Team Deathmatch تقریباً در هر بازی تیراندازی بوده است. همان Deathmatch اما با تیم های 5 نفره، وظیفه شما این است که به تیم خود کمک کنید تا بیش از اینکه شما را بکشند، قبل از دشمن به حداکثر امتیاز برسد.  گیم پلی روان و سریع دارد و احتمالاً اولین مودی که اکثر مردم امتحان می کنند، چون ساده است.

Frontline

Frontline در Call of Duty: Infinite Warfare برای اولین بار ظاهر شد. مشابه Team Deathmatch در اهداف و سیستم امتیازدهی خود، تنها تغییر واقعی این است که تیم ها امتیاز زنده شدن مشخصی و محدودی دارند و همه اعضای تیم در یکجای معین زنده میشوند. بازیکنان در پایگاه خود برای جلوگیری از گرفتار شدن زیاد، از پاداش کمی برخوردار می شوند، اما بازی بی احتیاط این خطر را در این حالت بازی در بر دارد که از پا در بیایید. این کمی حساسیت زیادی است که به Team Deathmatch اضافه شده.

Domination

Domination، مورد علاقه بسیاری از طرفداران است، تیم ها نیاز دارند تا سه امتیاز تصرف را کنترل کنند، و هرچه بیشتر امتیاز بطور دوره ای افزایش یابد، امتیاز کلی آنها افزایش می یابد. این حالت بازیکنان را مجبور به استفاده از کل نقشه و گرفتن هر نقطه وادار میکند، زیرا هرچه مناطق بیشتری را بتوانید از دسترس دشمن خارج کنید، امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد.

Search and Destroy

بازیکنان CS: GO در جستجو و تخریب فعالیت خواهند کرد.در آن یک تیم از یک هدف محافظت می کند در حالی که تیم دیگر سعی در بمب گذاری و از بین بردن آن دارد. برای مقابله با دشمنان سر سخت در این مود، یعنی Search and Destroy بهتر است در کنار یک تیم با ارتباطات و همکاری بازی کنید.

Gun Game

طرفداران سری Black Ops با این حالت آشنایی لازم را دارند. در صورت کشتن، اسلحه شما تغییر می کند. برای پیروزی در این بازی 20 كشته -باید یك كدام از این سلاح ها را بدست آورید – و در پایان باید با چاقو از نزدیک شخصی را بکشید. عجله خواهید داشت هرچه سریعتر از یک لول خاص خارج شوید تا از گیر افتادن بر روی سلاح ضعیف جلوگیری کنید – فقط به یاد داشته باشید که پس از یک قتل ، تعویض اسلحه چند ثانیه طول می کشد، بنابراین در حین انجام این کار پوشش مناسب پیدا کنید.

 

مود های بازی کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل

 

Sniper Only

این حالت برای مدت زمان محدود به دقت بسیار بالای شما نیاز دارد، هر بازیکنی مجبور به استفاده از Arctic .50 یا DL Q33 می شود. واکنش های سریع مهم هستند، زیرا بیشتر اوقات یک ضربه فرصت دارید. فقط و فقط یک ضربه!  این یک بازی Frontline استاندارد است، فقط با محدودیت فقط استفاده از تفنگ های تک تیرانداز.

Battle Royale

Call of Duty بار دیگر در زمینه بتل رویال خود را نشان داده است. Blackout به وضوح الهام بخش اصلی Call of Duty: Mobile’s Battle Royale است، اما یک سری موارد اضافی جدید و هیجان انگیز وجود دارد. ما اطلاعات بیشتری در مورد همه چیز از نقشه Battle Royale، وسایل نقلیه و موارد دیگر در سایر پست ها منتشر کرده ایم که در این پست به توضیحات مختصر بسنده میکنیم.

Zombies

COD: حالت Zombies موبایل به جای ساختار بقا، شامل ماموریت های خطی خواهد بود.

امتیاز دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
 • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
 • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.