Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مقایسه بهترین کاراکترهای کلش اسکواد بازی فری فایر

مقایسه بهترین کاراکتر های کلش اسکواد بازی فری فایر

بازی Free Fire در سال 2017 رونمایی شد و تا به امروز توانسته طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کند و بیش از میلیون­­ها کاربر فعال در سراسر جهان دارد. فری ­فایر با سیستم شخصی سازی شخصیت خود توانسته در ژانر بتل رویال Battle Royale خود را از رقبا جدا کند. بازی فری فایر Free Fire دارای تعداد زیادی سلاح با ویژگی های مختلف است. شرکت Garena  به طور مداوم در تلاش است تا بازی فری فایر را به روزرسانی کند. محبوب ترین راه برای این کار افزودن اسلحه و کاراکتر ها است. برای برداشتن کاراکترها همیشه باید جم پرداخت کنید در حالی که سلاح ها رایگان هستند.

در این مقاله به مقایسه بهترین کاراکتر های حالت کلش اسکواد در بازی فری فایر می پردازیم. با ما در ادامه همراه باشید.

مقایسه بهترین کاراکتر های کلش اسکواد بازی فری فایر

بازی فری فایر به طور مداوم کاراکتر های قدرتمندتر و بیشتری را در بازی آزاد می کند. کاراکتر های داشا Dasha و کرونو Chrono بعضی از پاداش های بی سابقه ای را که هیچ کاراکتر دیگری در بازی ندارد، نشان می دهند.

در این مقاله، ما دو تا از جدیدترین کاراکتر های بازی فری فایر یعنی Dasha و Chrono را مقایسه می کنیم تا ببینیم کدام یک در حالت Clash Squad قوی تر است.

1 – مهارت کاراکتر کرونو “Time Turner”

مهارت کاراکتر کرونو به نام “Time Turner” یک میدان نیرو ایجاد می کند که 600 دمیج دشمنان را با 9 ثانیه زمان بلاک می کند. این زمان بیشتر از زمان کافی است که شما بتوانید بدون اینکه نگران شلیک دشمن باشید، شلیک کنید یا یک مدکیت medkit  را برای بهبودی خود استفاده کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که افراد زیادی بر روی شما تمرکز نکرده اند – سپر می تواند به وسیله 2 یا 3 بازیکن در هم بشکند. همچنین اگر یک نارنجک به داخل سپر پرتاب شود، می تواند به شما آسیب برساند. شما می توانید با سپر به هم تیمی ها کمک کنید یا حتی خود را با یک مدکیت بهبود دهید. که نشان می دهد که این سپر چقدر خوب است.

کاراکتر کرونو فری فایر

2 – مهارت کاراکتر داشا “Partying On”

کاراکتر داشا Dasha بعد از کاراکتر کرونو Chrono دومین کاراکتر جدید در بازی فری فایر است. توانایی او به نام “Partying On” بسیار منحصر به فرد است و این مهارت که 4 مورد دارد باعث جذب طرفداران و علاقمندان بازی فری فایر را جذب می کند. این مهارت شامل: کاهش دمیج ناشی از سقوط، بازیابی سقوط همراه با کاهش لگد زدن سلاح و جمع شدن سلاح می شود. این پاداش ها را می توان به راحتی به 2 مهارت تقسیم کرد – اما به نظر می رسد که گارنا علیه آن تصمیم گرفته است.
کاهش لگد سلاح در برخی از محبوب ترین سلاح های بازی مانند اسلحه های اسنایپر یا AK بسیار مفید است. با توانایی کاراکتر Dasha مجهز، ثبات سلاح شما بسیار بهبود می یابد.

کاراکتر داشا فری فایر

در صورتی که به خرید جم فری فایر احتیاج دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی سایت آیدی گیم مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی آیدی گیم دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و می توانید یک خرید امن و مطمئن را در آن داشته باشید.

3 – کدام یک را می توان در کلش اسکواد انتخاب کرد: کرونو یا داشا؟

در نتیجه گیری بهترین کاراکتر های حالت کلش اسکواد در بازی فری فایر به طور کلی، توانایی کاراکتر داشا در حمله خود را نشان می دهد در حالی که Time Turner که مهارت کاراکتر کرونو Chrono است بیشتر از نوع دفاعی است.
با مهارت Partying On شما مجبور نیستید که در مورد زمان فعال کردن این توانایی محاسبه یا تصمیم بگیرید، زیرا این کار همیشه به طور مداوم روشن است. از طرف دیگر، مهارت کرونو باید فعال شود و در نقطه ای از میدان جنگ قرار گیرد، که این امر به محاسبات بسیار بیشتری نیاز دارد. اگر یک بار آن را فعال کنید، احتمالاً دیگر نمی توانید در همان دور فعال کنید.

اگر این اطمینان دارید که توانایی خود را دارید تا بازی را فقط با یک سپر خاتمه دهید، کاراکتر کرونو Chrono را انتخاب کنید. در غیر این صورت، کاراکتر داشا Dasha انتخاب بهتری است.

امیدواریم که این موضوع برا شما مفید بوده باشد. اگر به مطالب دیگری در زمینه ی سلاح ها و کاراکتر ها در بازی فری فایر علاقه مند هستید می توانید مطالب دیگر را در سایت آیدی گیم مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.