Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مقایسه کاراکتر آلوک و کرونو در بازی فری فایر

مقایسه کاراکتر آلوک و کرونو در بازی فری فایر

مقایسه کاراکتر آلوک و کرونو در بازی فری فایر

بازی Free Fire در سال 2017 رونمایی شد و تا به امروز توانسته طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کند و بیش از میلیون­­ها کاربر فعال در سراسر جهان دارد. فری ­فایر با سیستم شخصی سازی شخصیت خود توانسته در ژانر بتل رویال Battle Royale خود را از رقبا جدا کند. بازی فری فایر Free Fire دارای تعداد زیادی سلاح با ویژگی های مختلف است. شرکت Garena  به طور مداوم در تلاش است تا بازی فری فایر را به روزرسانی کند. محبوب ترین راه برای این کار افزودن اسلحه و کاراکتر ها است. برای برداشتن کاراکترها همیشه باید جم پرداخت کنید در حالی که سلاح ها رایگان هستند.

دی جی آلوک و کرونو دو کاراکتر محبوب در بازی فری فایر هستند. این دو شخصیت به ترتیب توانایی های قدرتمندی به نام Drop the Beat و Time Turner دارند.

این مقاله توانایی آلوک DJ Alok و کرونو Chrono را برای تعیین اینکه کدام کاراکتر برای مسابقات رده بندی شده فری فایر در یکی از محبوب ترین حالت های بازی یعنی حالت Clash Squad بهتر است مقایسه می کنیم.

مقایسه کاراکتر آلوک و کرونو در بازی فری فایر

این توانایی ها در میدان نبرد امتیاز قابل توجهی به بازیکنان می دهند و می توانند نتیجه بازی را در فری فایر تعیین کنند.

توانایی های DJ Alok و Chrono

کاراکتر کرونو

توانایی: Time Turner

نوع مهارت: active

توانایی Chrono یعنی، Time Turner نامیده می شود و این مهارت یک میدان نیرو تولید می کند که 600 دمیج  از طرف دشمنان را خنثی می کند. البته این مقدار برای سطح پایه است. زمانی که داخل این میدان هستید می توانید همزمان به سمت دشمن شلیک هم کنید. سرعت حرکت شما هم 5٪ افزایش می یابد. تاثیر آن سه ثانیه طول می کشد و 200 ثانیه زمان کول داون دارد.

Time Turner در بالاترین سطح خود یعنی سطح 6 سرعت حرکت شما را تا 15٪ افزایش می دهد. این اثر دارای کول داون 170 ثانیه ای است و هشت ثانیه هم طول می کشد.

مقایسه کاراکتر آلوک و کرونو در بازی فری فایر

در صورتی که به خرید جم فری فایر احتیاج دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی سایت آیدی گیم مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی آیدی گیم دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و می توانید یک خرید امن و مطمئن را در آن داشته باشید.

کاراکتر دی جی الوک

توانایی: Drop the Beat

نوع مهارت: active

توانایی کاراکتر آلوک Drop the Beat نام دارد و این مهارت در سطح پایه خود (سطح 1)، یک حباب 5 متری تولید می کند که سرعت حرکت شما و متحدانتان را 10 درصد افزایش می دهد و برای شما 5 HP/s را برای پنج ثانیه بازیابی می کند.

این مهارت آلوک در بالاترین سطح خود یعنی سطح 6، Drop the Beat سرعت حرکت متحدین را 15٪ افزایش می دهد و 5 HP / s را برای 10 ثانیه بازیابی می کند.

مقایسه کاراکتر آلوک و کرونو در بازی فری فایر

نتیجه گیری

کاراکتر های Chrono و DJ Alok شخصیت های خارق العاده ای در بازی فری فایر هستند.

توانایی کاراکتر Chrono می تواند سرعت حرکت بازیکن را افزایش دهد و آنها را در برابر حملات با سپر دفاعی محافظت کند، که در یک مسابقه مانند Clash Squad بسیار ضروری است. با این حال، بزرگترین اشکال در این توانایی زمان کول داون آن است. بعد از اینکه بازیکن از قابلیت Chrono استفاده کرد، باید مدت طولانی منتظر بمانند تا دوباره بتوانند از آن استفاده کنند.

از طرف دیگر، توانایی DJ Alok باعث افزایش سرعت حرکت و همچنین ترمیم HP می شود.

بر اساس توانایی، DJ Alok کاراکتر بهتری برای مسابقات رده بندی شده در حالت Clash Squad است زیرا از توانایی بهبودی خود برخوردار است.

اگر به مطالب دیگری در زمینه ی سلاح ها و کاراکتر ها در بازی فری فایر علاقه مند هستید می توانید مطالب دیگر ما را در سایت آیدی گیم مشاهده کنید. و همچنین می توانید نظرات و تجربیات خود را در این مورد در قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.