Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بررسی کاراکتر های DJ Alok و Hayato در بازی فری فایر

بررسی کاراکتر های DJ Alok و Hayato در بازی فری فایر

بررسی کاراکتر های DJ Alok و Hayato در بازی فری فایر

اگر شماهم یکی از علاقه مندان بازی Free Fire هستید حتما میدانید که در این بازی میتوانید از کاراکترهای بسیار زیادی استفاده کنید و همچنین میتوانید هر کدام از آنها را با شرایط خاص خودشان به دست آورید.

مورد دیگر این است که سیستم شخصیتی بازی فری فایر از میزان قدرت زیادی برخوردار است و همه بازیکنان با هر سبک و سلیقه ای میتوانند کاراکتر مناسب به خود را پیدا کنند. در این قسمت قصد داریم در رابطه دو کاراکتر جذاب و پر طرفدار با شما صحبت کنیم و به نقد ان ها بپردازیم پس با ما همراه باشید!

قبل از هر چیز به مواردی که قرار است مورد بحث قرار دهیم اشاره خواهیم کرد :

  • قابلیت های کاراکتر Hayato
  • قابلیت های کاراکتر DJ Alok

بررسی کاراکتر های DJ Alok و Hayato در بازی فری فایر

همانطور که در ابتدای بحث به محبوبیت این دو کاراکتر جذاب اشاره کردیم ، جالب است بدانید اکثر بازیکان در صدد به دست آوردن این دو کاراکتر در طول بازی هستند پس در ادامه بحث با ما باشید تا به بررسی دقیق قابلیت های آن ها بپردازیم تا بتوانید انتخاب های بهتر و دقیق تری در طول بازی داشته باشید.

قابلیت های کاراکتر  Hayato:

این کاراکتر این قدرت را دارد که می تواند میزان آسیبی که به طرف مقابل خود وارد میکند را افزایش دهد. از سوی دیگر میزان سطح HP پای بازیکن حریف را نیز کاهش می دهد .

پس از ارتقای سطح این کاراکتر به سطح 6 ، شما قادر هستید میزان آسیب بیشتری نسبت به قبل به بازیکن حریف وارد کنید، همچنین میزان HP بازیکن دشمن را نیز تا حد قابل توجهی کم کنید و آسیب های احتمالی که ممکن است از طرف حریف بر شما وارد شود را کاهش دهید.

نگران نباشید! با خرید جم فری فایر از فروشگاه ایدی گیم به سادگی میتوانید آیتم های جذابی را برای قدرتمند تر کردن هرچه بیشتر کاراکتر های دلخواهتان در بازی، تهیه کنید.

قابلیت های کاراکتر:  DJ Alok

این کاراکتر یکی ازچند کاراکتری است که بیشترین کاربرد را در روند بازی دارد و بسیار زیاد مورد استفاده قرار میگرد.اگر شما هم از آن دسته بازیکن هایی هستید که از این کاراکتر استفاده کردند ،میدانید که یکی از قابلیت های ویژه ی آن اینست که میتواند هاله ای را با حد فاصل 5 متر ایجاد کند که به وسیله این آپشن قادر است سرعت حرکت خود و هم تیمی هایش را تا 10% افزایش دهد و همین طور قاد راست میزان سطح HP 5  را بازیابی کند.

حال اگر این کاراکتر را تا سطح 6 ارتقا دهید میتوانید سرعت حرکت خود و همراهانش را تا میزان 15% هم افزایش دهید.

جمع بندی:

حال که با این دو کاراکتر قدرتمند آشنا شدید و تا حدودی به قابلیت ها و عملکرد های ویژه ی آن ها پی بردید ، روشن است که استفاده از آنها در طول بازی به شما کمک شایانی خواهد کرد.

به طور مثال کاراکتر Alok علاوه بر خود میتواند همزمان ،هم تیمی های خودش را هم به قدرت برساند . در نتیجه با استناد بر اینکه این کاراکتر قابلیت این را دارد که به طور مداوم سلامتی خود و همراهانش را بازیابی کند ،میتوان گفت برای نبرد های نزدیک برد هم گزینه بسیار مناسبی می باشد .

با همه این ها در نهایت این شما هستید که با توجه به سبک بازی خود کاراکتر های لازم را انتخاب میکنید. چراکه انتخاب درست و کنترل آنها و همین طور استفاده ی مناسب از قابلیت های ویژه ی هر کدام از آنها تاثیر بسزایی بر روی نتیجه بازی خواهد داشت.

همراهان عزیز امیدورام مطالب گفته شده برایتان مفید واقع شده باشد و در آخر خوشحال میشویم اگر تجریبات خودتان را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.