Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

اسلحه ی AUG A3 و Groza

مقایسه اسلحه AUG A3 و Groza در بازی پابجی موبایل

مقایسه اسلحه AUG A3 و Groza در بازی پابجی موبایل

هرگاه صحبت از بازی های سبک Battle Royale می شود، نام بازی PUBG Mobile در رأس محبوب ترین و پر طرفدار ترین بازی از این نوع سبک به چشم می خورد. محبوبیت و جذاب بودن بازی پابجی موبایل به خاطر اسلحه ها، زمین ها و امکانات متنوعی است که درون این بازی جای داده شده است.

همیشه سلاح هایی که درون Red Box (جعبه قرمز) قرار دارند، دارای محبوبیت بیشتری هستند و بازیکنان بر سر تصاحب آن ها با یکدیگر رقابت می کنند. دو تا از سلاح های این جعبه ی قرمز که از نوع AR  هستند، اسلحه های AUG A3 و Groza است که از قدرت خوبی برخوردار هستند. در این پست می خواهیم این دو سلاح را مورد بررسی قرار دهیم و با هم مقایسه کنیم، و ببینیم کدام یک بهتر از دیگری است و در چه درگیری هایی کارامد هستند.

مقایسه اسلحه AUG A3 و Groza در بازی پابجی موبایل

 

مقایسه دو اسلحه ی AUG A3 و Groza

 

اسلحه AUG A3

AUG دارای سرعت شلیک بالایی است. به طور پیش فرض دارای حالت تیر اندازی خودکار است که همچنین می تواند به حالت تک تیر نیز تبدیل شود. اما مانند AWM فقط در جعبه بازی یافت می شود که این تفنگ را به اسلحه ای نادر تبدیل می کند.

این اسلحه نه تنها برای برد کوتاه – میانه مفید است، بلکه برای دامنه دور نیز مفید است اما بهتر است که از یک تفنگ تک تیرانداز برای یک شلیک دوربرد استفاده کنید. AUG از گلوله های 5.56 میلی متری استفاده می کند که به راحتی در بازی یافت می شود.

گلوله های آن چون سرعت شلیک بالایی دارد، در مقایسه با سایر تفنگ های بازی سریع تر خالی می شوند که این موضوع گاهی اوقات به ضرر شما تمام می شود و اگر در تیر اندازی خود دقت نکنید، به راحتی کشته می شوید.

AUG ترکیبی بسیار کشنده با AWM دارد و مطمئناً می تواند سلطه شما بر دشمنان را تضمین کند که می تواند به شما در رسیدن به 10 نفر برتر کمک کند.

 

مقایسه دو اسلحه ی AUG A3 و Groza

 

اسلحه Groza

Groza ملقب به رعد و برق یک تفنگ هجومی روسی است که گلوله های 7.62 میلی متری را یا به صورت تمام خودکار یا تک تیر شلیک می کند. این دومین تفنگ هجومی است که در پابجی موبایل به نمایش در آمده است. Groza  تنها در جعبه های بازی که هر چند دقیقه یک بار توسط هواپیما پایین انداخته میشوند موجود است. این اسلحه دارای لگد های بسیار سنگینی است و به همین دلیل بهتر است در درگیری های نزدیک استفاده شود.

تاریخچه Groza

این سلاح در زبان محاوره ای به نام OC-14 یا OTs-14 Groza  شناخته می شود. کار بر روی پروژه OTs-14-4A در دسامبر 1992 آغاز شد. طراحان اصلی این سلاح Valerie Talesh، مسئول نارنجک اندازهای GP-25 و GP-30 و Yuri Labdov بودند. نمونه های اولیه در کمتر از یک سال آماده آزمایش بودند و سلاح برای تولید در اوایل سال 1994 آماده بود.

این سلاح اولین بار در آوریل 1994 در نمایشگاه تجاری MILIPOL مسکو به مردم ارائه شد و پس از مدت کوتاهی توسط وزارت امور داخلی (MVD) تصویب شد. موفقیت OTs-14-4A در دست پرسنل MVD باعث توجه وزارت دفاع (MO) شد که وی نیز چنین سلاحی را لازم داشت. پس از یک دوره آزمایش، این سلاح برای نیروهای Spetsnaz (نیروی ویژه روسیه) و برخی از واحدهای جنگی هوابرد و متخصصین خط مقدم مانند مهندسین جنگ به تصویب رسید.

OTs-14-4A یک اسلحه کوچک است که بر اساس  Carbine-AKS-74U، 5.45 × 39 mm ساخته شده است. شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

 

مقایسه دو اسلحه ی AUG A3 و Groza

 

مشخصات فنی Grroza

در ابتدا قرار بود Groza از هر چهار نوع فشنگ استفاده کند: 5.45 × 39 میلی متر، 5.56 × 45 میلی متر ناتو، 7.62 × 39 میلی متر یا 9 × 39 میلی متر. این ایده کنار گذاشته شد و تفنگ تهاجمی در ابتدا در ابعاد 9 × 39 میلی متر قرار داشت تا نیاز MVD به یک سلاح جنگی نزدیک برای استقرار در چچن را برآورده کند، برای زمانی که کاربر نیاز به اسلحه برای مقابله با دشمنان مجهز به زره پوش یا کلاه ایمنی دارد.

با دمیجی مشابه AKM و داشتن دومین میزان سرعت شلیک در تمام اسلحه های تهاجمی، که فقط توسط M16A4 انجام می شود، می تواند هر کسی که مجهز به این سلاح نار و کم یاب در بازی است را، تبدیل به یک قاتل حرفه ای کند، به خصوص در مراحل پایانی بازی که درگیری ها در فواصل بسیار نزدیک شکل می گیرند.

اگرچه این سلاح را بیش از حد توانمند قلمداد می کنند، اما یک اشکال عمده دارد: زمان بارگیری نابسامان 3 ثانیه هنگام خالی شدن کامل خشاب. بنابراین توصیه می شود که کل خشاب را خالی نکنید، البته با این وجود، سرعت تیر آن در یک تیراندازی ممکن است این مسئله را بسیار دشوار کند.

خشاب های Quickdraw همچنین می توانند به کاهش زمان طولانی بارگیری مجدد کمک کنند. این نقص ها فقط نمایانگر قدرت Groza است و بنابراین توصیه می شود بازیکنان استفاده از این سلاح را در اولویت قرار دهند، مخصوصاً وقتی که کمتر از 10 بازیکن زنده هستند.

AUG A3 و Groza در بازی پابجی موبایل

AUG A3 قدرتمند ترین AR با تیرهای 5.56 میلی متری است، در حالی که Groza بهترین AR با تیر های 7.62 میلیمتری است. هر دوی آن ها فقط در جعبه های بازی یافت می شوند. در اینجا به چند شباهت و تفاوت بین AUG و Groza در بازی پابجی موبایل اشاره شده است.

قدرت اسلحه های AUG A3 و Groza

اسلحه Groza در هر شلیک 49 دمیج به دشمن وارد می کند. دمیج AUG کمی کمتر از Groza است زیرا از مهمات 5.56 میلی متری استفاده می کند که ضریب نفوذ مهمات کمتری نسبت به مهمات 7.62 میلی متری دارد.

 

مقایسه دو اسلحه ی AUG A3 و Groza

 

نرخ آتش اسلحه های AUG A3 و Groza

علاوه بر  قدرت اسلحه ها، هر دو اسلحه سرعت بالایی در شلیک دارند. اما Groza همچنان با سرعت شلیک بالاتر از AUG، یعنی 750 گلوله در دقیقه پیروز می شود.  در حالی که سرعت شلیک AUG A3، کمتر تر از Groza و 700 گلوله در دقیقه است. بنابراین، Groza از AUG A3 قدرتمندتر است.

با این حال، سرعت گلوله AUG اولیه بالاتر از 940 متر در ثانیه است در حالی که در Groza تنها 715 متر بر ثانیه است. بنابراین، سرعت افت گلوله AUG پایین تر است در حالی که دقت آن بالاتر است.

بارگیری مجدد اسلحه های AUG A3 و Groza

ظرفیت مهمات این AR ها همان 30 گلوله در هر بار بدون ماگ (خشاب) بلند و 40 گلوله در هر بار با یک ماگ بلند است. با این حال، مدت زمان بارگیری مجدد Groza، برابر 3 ثانیه است در حالی که AUG مدت زمان بارگیری مجدد آن کمی بیشتر از 3 ثانیه است. اگر از Groza استفاده می کنید، زمان کشتن و انجام بارگیری مجدد آن کوتاه تر می شود.

لگد اسلحه های AUG A3 و Groza

مانند سایر AR های 7.62 میلی متری، Groza نیز لگد های زیادی دارد. در همین حال، AUG پایدارتر و قابل اطمینان تر است، حتی هنگامی که می دوید و هم زمان به سمت دشمن شلیک می کنید. علاوه بر این، می توانید یک compensator را متصل کنید تا لگد های اسلحه کاهش یابد و این AR پایدارتر شود.

با این حال، Groza فقط از یک suppressor پشتیبانی می کند. شما فقط می توانید از مهارت و تجربه خود برای کنترل این اسلحه و شلیک دقیق استفاده کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.