Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

chrono و A124 رنک مود فری فایر

مقایسه کاراکتر chrono و کاراکتر A124 در رنک مود فری فایر

مقایسه کاراکتر chrono و کاراکتر A124 در رنک مود فری فایر

بازی Free Fire یک بازی جالب نبرد رویال در بستر موبایل است. یک دلیل در دسترس بودن شخصیت های خارق العاده با توانایی هایی است که به بازیکنان در زمین مجازی کمک می کند.

اخیراً Garena با ستاره فوتبال کریستیانو رونالدو همکاری کرد تا شخصیت خود را که Chrono نام دارد وارد بازی کند. در همین حال، A124 یکی از شخصیت های قوی در بازی فری فایر است.

مقایسه کاراکتر chrono و کاراکتر A124 در رنک مود فری فایر

کاراکتر chrono

یک بروزرسانی بزرگ بازی فری فایر را تحت تأثیر قرار داده و این بازی بزرگترین همکاری خود را تاکنون نشان داده است، شخصیت Chrono. این شخصیت کریستیانو رونالدو است و سازندگان راهی پیدا کرده اند که او را وارد بازی کنند.

او توانایی های منحصر به فردی دارد و اگر بخواهید در بازی فری فایر سنگ زنی کنید، یک گزینه قابل قبول و قطعی است. با این حال، او به اندازه برخی از قدرتمندترین شخصیت ها مانند Dj Alok و Captain Booyah قوی نیست.

با این وجود، هنوز هم می توان آن را به عنوان یک گزینه ایمن در نظر گرفت، و چه کسی می داند، ممکن است موارد جالب دیگری در آینده به این شخصیت Chrono برسد.

نحوه استفاده از کاراکتر chrono

برای استفاده از این کاراکتر کاملاً ساده است، اگر بخواهید یکی و تنها CR7 را به فهرست خود اضافه کنید، لازم است برخی از الماس ها را شارژ کنید.

وقتی این شخصیت اضافه شد، چند روز قابل دستیابی نبود. این روش آن ها برای ایجاد مزاحمت و ایجاد برخی از هیجان ها برای شخصیت بود. با این وجود، از نوزدهم دسامبر سال 2020، بازیکنان می توانند شخصیت Chrono را به راحتی دریافت کنند.

بدون آگاهی بیشتر، در اینجا نحوه استفاده از شخصیت کرونو در بازی فری فایر آمده است:

بازی فری فایر را راه اندازی کنید.
به فروشگاه بروید.
به صفحه بالای صفحه Diamonds بروید.
100 الماس را پر کنید.
سپس، به بخش رویداد بروید و chrono را برای خود مطالبه کنید.

توانایی chrono

 

chrono و A124 رنک مود فری فایر

 

این شخصیت توانایی تاب دادن و خم شدن زمان را دارد. با انجام این کار، در بازی، chrono یک میدان نیرو در اطراف خود ایجاد می کند که او را در برابر آسیب های عظیم 600 دشمنان محافظت می کند.

اگر این کافی نبود، توسعه دهندگان همچنین مطمئن شدند که سرعت حرکت شما نیز افزایش می یابد. بنابراین، به جای سرعت حرکت شخصیت عادی، 15٪ سرعت حرکت اضافی خودتان و 10٪ برای تیم و متحدان خود خواهید داشت.

تمام اینها 10 ثانیه طول می کشد. این همه ذهنی است، زیرا پس از ارتقا، آمار ممکن است بسیار متفاوت باشد و این توانایی کاملاً تغییر می کند.

این توانایی در شرایط با شدت زیاد یک تغییر دهنده مطلق بازی است. شما می توانید تهدید ها را به دشمنان خود برگردانید، و به طور بالقوه بازی شگفت انگیزی داشته باشید.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی فری فایر به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آن ها را خریداری کنید. البته اگر شما نیز از طرفداران بازی فری فایر هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید جم فری فایر دارید، می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

کاراکتر A124

شخصیت و سیستم مهارت منحصر به فرد چیزی است که بازی فری فایر را از سایر بازی های سبک Battle Royale در بازار جدا می کند. آن ها به طور مداوم شخصیت های بیشتری اضافه می کنند، هرکدام با توانایی، داستان و پیشینه متفاوت.

در پچ OB17 که در 14 آگوست 2019 منتشر شد، بازی فری فایر شخصیت جدیدی را به نام A124 معرفی کرد.

داستان کاراکتر A124 در بازی فری فایر

A124 پیشرفته ترین اندروید در جهان است که توسط یک سازمان شیطانی مرموز برای برنامه های شوم خود ایجاد شده است. از بدن به صورت گرفته تا هوش مصنوعی، او تقریباً یک موجود کامل است.

با این حال، این سازمان یک اشتباه مهلک مرتکب شده است: آن ها هوش مصنوعی A124 را دست کم گرفتند. این خیلی شبیه انسان شد و کد بدنه فولادی را شکست تا بتواند سرکش شود.

پس از آن، A124 به جنگ بقا در بازی فری فایر می پیوندد تا خود را پیدا کند و ثابت کند که به اندازه دیگران دارای خصوصیات انسانی است. هوش مصنوعی او دو شخصیت دارد: یک نسخه دختر نوجوان 18 ساله و یک نسخه ربات قاتل.

مهارت منحصر به فرد Thrill of Battle، این کاراکتر EPخود را با سرعت فوق العاده در هنگام مبارزات به HP تبدیل می کند. این توانایی او را به یکی از با دوام ترین شخصیت های بازی تبدیل کرده است. به شرطی که بتوانید EP خود را بالا نگه دارید.

مهارت A124 در بازی فری فایر و نحوه استفاده از آن

بهبودی فوری A124 همان چیزی است که او را بسیار کشنده می کند. در بازی فری فایر تقریباً هیچ درمان فوری وجود ندارد و شخصیت های دارای این مهارت معمولاً اشکالات بزرگی دارند.

معمولاً بهبودی در بازی فری فایر به مرور زمان انجام می شود، که در جنگ بسیار بی فایده است یا بسیار مهم است.

بالاخره نمی توانید هنگام تیراندازی از مدکیت استفاده کنید. با استفاده از “Thrill of Battle”، می توانید آن را در وسط جنگ پاپ کنید و سپس هر کاری که می خواهید انجام دهید. اشکال این توانایی قدرتمند این است که شما مجبورید آن را با استفاده از EP از قارچ ها تأمین کنید.

 

chrono و A124 رنک مود فری فایر

 

در زیر وقتی که سطح A124 را بالاتر می برید ، قابلیت بازشدن را دارد.

سطح 1: به سرعت 25 EP را به HP تبدیل کنید. مدت زمان: 90 ثانیه
سطح 2: به سرعت 30 EP را به HP تبدیل کنید. مدت زمان: 75 ثانیه
سطح 3: به سرعت 35 EP را به HP تبدیل کنید. مدت زمان: 80 ثانیه
سطح 4: به سرعت 40 EP را به HP تبدیل کنید. مدت زمان: 70 ثانیه
سطح 5: Unlock AI Jacket

  • chrono و A124 رنک مود فری فایر

سطح 6: به سرعت 45 EP را به HP تبدیل کنید. مدت زمان: 65 ثانیه
سطح 7: باز کردن قفل بنر A124
سطح 8: به سرعت 50 EP را به HP تبدیل کنید. مدت زمان: 60 ثانیه
همانطور که از لیست بالا می بینیم، مهارت با سطح به شدت پیشرفت می کند. حداکثر، دو برابر بهبود می یابد و می توانید در مدت زمان مشابه بسیار بیشتر از آن استفاده کنید. اگر A124 دریافت کرده اید، بسیار مهم است که این مهارت را در اسرع وقت بالا ببرید.

بهترین کار این است که Thrill of Battle را در حین جنگ یا درست قبل از آن فعال کنید تا در صورت شلیک دشمنان به شما، عملیات ترمیم به وجود بیاید. با این توانایی، شما 50 HP بیشتر از دشمن خود خواهید داشت، که می تواند یک عامل تعیین کننده در یک مبارزه 1 در مقابل 1 باشد.

اگر انتظار دارید که مورد اصابت گلوله قرار بگیرید و سریعاً HP بالایی دریافت کنید، می توانید آن را برای بهبودی عادی خارج از جنگ نیز فعال کنید.

ارزیابی توانایی های Chrono و A124 در بازی فری فایر

Chrono

Chrono، یک شکارچی فضل از جهان دیگر، توانایی فعالی به نام Time Turner را دارد. در سطح پایه، قدرت او یک میدان نیرو ایجاد می کند که می تواند 600 آسیب از دشمنان را مسدود کند. او می تواند به حریفان از داخل میدان نیروی خود شلیک کند، با افزایش سرعت حرکت 15٪.

همچنین، متحدان داخل میدان نیرو 10٪ افزایش سرعت حرکت را دریافت می کنند، با اثرات چهار ثانیه. این قابلیت 50 ثانیه زمان برای ریلود شدن دارد.

بعد از اینکه Chrono به حداکثر سطح 6 رسید، سرعت حرکت او 30٪ افزایش می یابد. در حالی که سرعت حرکت متحدان 15٪ افزایش می یابد. تمام افکت ها 15 ثانیه طول می کشند و 40 ثانیه زمان ریلود شدن دارند.

A124

A124 رباتی است که با استفاده از فناوری های مدرن ساخته شده و توانایی فعالی به نام Thrill of Battle را دارد. در سطح پایه شخصیت او می تواند به سرعت 25 EP (نقاط انرژی) را به HP (Health Points) تبدیل کند. زمان ریلود شدن آن 90 ثانیه است.

وقتی حداکثر تا سطح 6 با استفاده از کارت های افزایش سطح کاراکتر، او می تواند 50 EP را با خنک کننده 60 ثانیه ای کمتر تبدیل کند.

نتیجه

A124 و Chrono هر دو شخصیت دارای توانایی های پویا هستند.

توانایی A124 درخشان است، EP را به HP تغییر می دهد، اما به زمان بیشتری نیاز دارد. در همین حال، Chrono دو قدرت همه کاره را ارائه می دهد که می تواند به طور همزمان از حملات و حمله به مخالفان دفاع کند.

بنابراین، با توجه به انعطاف پذیری استفاده و مناسب بودن، Chrono بهتر است در حالت Ranked با آن بازی کند.

امتیاز دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.