Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

اسلحه DP-28 و M249 بازی پابجی موبایل

مقایسه اسلحه DP-28 و M249 در بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

مقایسه اسلحه DP-28 و M249 در بازی پابجی موبایل

بازی PUBG Mobile یکی از محبوب ترین بازی های شوتر در سبک بتل رویال است که در آن اسلحه هایی قرار دارند. ما در این مقاله می خواهیم دوتا از اسلحه ها را با هم مقایسه کنیم و نقاط ضعف و نقاط قوت آن ها را بررسی کنیم.

دو اسلحه DP-28 و M249 پابجی موبایل را در ادامه ی این مقاله مقایسه خواهیم کرد.

مقایسه اسلحه DP-28 و M249 در بازی پابجی موبایل

در بازی پابجی موبایل اسلحه های M249 و DP-28 دو مسلسل اصلی سبک هستند. هر دو آن ها یک سلاح وحشی با قدرت بسیار زیاد هستند. اما کدام یک بهتر است؟ بیایید مقایسه کنیم.

از دیدگاه برخی کاربران بازی پابجی موبایل اسلحه M249 بهتر است به این دلیل که این اسلحه فقط در جعبه  airdropیافت می شود اما همانطور که گفته شد این دیدگاه برخی کاربران است و دلیل کافی و منطقی برای بهتر بودن اسلحه M249 نیست و ما در اینجا برای شما این دو اسلحه را به طور کامل مقایسه می کنیم.

لگد

اسلحه DP-28 دارای لگد بسیار کم و خسارت زیادی است. بنابراین، می توانید از آن برای شلیک گلوله در نبردهای دور استفاده کنید. لگد زدن عمودی آن تنها نیمی از اسلحه ی M249 است. به همین دلیل این LMG ساده ترین سلاح از نظر کنترل راحت آن است. علاوه بر این، همچنین دارای ضعف کمتری نسبت به اسلحه ی M249 است.

 

اسلحه DP-28 و M249 بازی پابجی موبایل

 

سلاح وحشی M249 دارای سرعت شلیک فوق العاده بالا و بالاترین DPS در بین سلاح های این بازی است. با این حال، کار کردن با این اسلحه کمی سخت می باشد که دارای لگد زدن افقی غیرقابل پیش بینی است.

اما در ده گلوله اول، تقریباً لگد زدن افقی آن صفر و لگد زدن عمودی آن بسیار کم است. بنابراین، شما باید سعی کنید که در 10 گلوله اول دشمن را به سرعت از بین ببرید. از این رو، اسلحه ی M249 برای جنگ در فاصله نزدیک بهتر است در حالی که DP-28 برای جنگ های کوتاه برد و میان برد خوب است.

 

اسلحه DP-28 و M249 بازی پابجی موبایل

 

قدرت

هر دوی این LMG ها قدرتمند هستند اما آمار متفاوتی دارند. هنگام مقایسه دمیج این اسلحه ها، می توان نتیجه گرفت که اسلحه ی M249 از اسلحه ی DP-28 قدرتمندتر است.

بدیهی است که اسلحه ی M249 نسبت به اسلحه ی DP-28 دمیج کمتری به سر و بدن وارد می کند. به این دلیل است که اسلحه ی DP-28 از مهمات 7.62 میلی متری استفاده می کند. بنابراین نفوذ گلوله بالاتری ایجاد می کند. با این حال، اسلحه ی M249 سرعت گلوله و سرعت شلیک بالاتری دارد.

در یک ثانیه، اسلحه ی DP-28 می تواند 9 گلوله شلیک کند در حالی که اسلحه ی M249 می تواند 13 گلوله شلیک کند. بنابراین، اسلحه ی M249،  DPSبهتری نسبت به اسلحه ی  DP-28 دارد.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

 

اسلحه DP-28 و M249 بازی پابجی موبایل

 

ظرفیت مهمات و مدت زمان بارگیری مجدد خشاب

هر دو این مسلسل های سبک هیچ جایی برای اضافه کردن خشاب پایه بلند ندارند. بنابراین، بیایید خشاب گلوله پیش فرض اسلحه ی M249 و اسلحه ی DP-28 را مقایسه کنیم.

اندازه خشاب اسلحه ی DP-28،  47 تیر است در حالی که اندازه خشاب اسلحه ی M249 تا 100 تیر است. بنابراین، بارگیری مجدد خشاب آن بیشتر از اسلحه ی DP-28 است. مدت زمان بارگیری مجدد خشاب اسلحه ی DP-28،  5.4 ثانیه است در حالی که بارگیری مجدد خشاب در اسلحه ی M249، 8.1  ثانیه است.

با داشتن 100 گلوله مهمات 5.56 میلی متری در هر خشاب، اسلحه ی M249 در از پا در آوردن دشمنان بسیار عالی عمل می کند و کمی بیشتر از اسلحه های 5.56 میلی متری با سرعت آتش سریعتر از M16A4 آسیب می رساند. لگد زدن این اسلحه تا حدودی کم است، با این وجود سرعت بالای آتش، کنترل اسلحه را دشوارتر می کند.

  • اسلحه DP-28 و M249 پابجی موبایل

دو پایه می تواند با در معرض خطر قرار گرفتن، در زمان عقب نشینی در مقایسه با شلیک از حالت ایستاده یا خمیده تا حد زیادی از لگد اسلحه را کاهش دهد و اجازه می دهد اهداف را در فاصله های دور تر، راحت تر از پا در آورید.

 

اسلحه DP-28 و M249 بازی پابجی موبایل

 

این مورد در پچ های قدیمی تغییر کرده است. جایی که دیگر نمی توانید اسکوپ های 8 را روی LMG، SMG یا AR قرار دهید، فقط با اسلحه های DMR و SR می شود از اسکوپ های 8 استفاده کرد.همه این مزایا با جنبه های منفی همراه است.

به عنوان یک سلاح تغذیه شده با کمربند که از خشاب دست و پا گیر استفاده می شود، دارای طولانی ترین زمان بارگیری مجدد از هر نوع سلاح در بازی است، با یک بارگیری طولانی به مدت 7 ثانیه.

بنابراین باید بسیار مراقب باشید قبل از بارگیری مجدد خشاب اطمینان از امنیت کامل منطقه حاصل کنید. این اسلحه مهمات آن سریع استفاده می شود بنابراین توصیه می شود در صورت استفاده از این سلاح برای درگیری های طولانی، مهمات 5.56 میلی متری بیشتری را تهیه کنید.

هر دو اسلحه Solid Gun هستند و جوانب مثبت و منفی خود را دارند

گلوله های خشاب اسلحه DP-28 نسبت به گلوله های خشاب اسلحه M249 کمتر است اما اسلحه ی DP-28 نسبت به اسلحه ی M249 پایدارتر است و همچنین لگد زدن اسلحه ی DP-28 نسبت به اسلحه ی M249 کمتر است.

اسلحه ی M249 از بالاترین گلوله های amos استفاده می کند و بهترین سرعت گلوله را دارد. کنترل آن آسان نیست و بارگیری مجدد خشاب آن زمان بر است وهمچنین  DP-28زمان بارگیری مجدد زیادی نیز دارد. به همین دلیل اکثر کاربران از آن جلوگیری می کنند. اما از آنجا که اسلحه ی M249 حداکثر ظرفیت گلوله را دارد نسبت به اسلحه ی DP-28 بهتر است. M249 همیشه بیشتر از DP-28 در بالاترین Demand قرار دارد.

به دلیل لگد زدن زیاد اسلحه ی M249، بیشتر کاربران از استفاده کردن از این اسلحه اجتناب کرده و DP-28 را انتخاب می کنند.

هر دو اسلحه به نوبه خود بهترین هستند

M249 برای درگیری های زیر 50 تا 100 متر بهترین است.

DP-28 برای میان برد بهترین است زیرا می توانید به راحتی با اسکوپ از آن استفاده کنید. در حالی که  M249 می تواند بیشتر از DP-28 به شما برای از پا در آوردن دشمنان کمک کند.

امتیاز دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.