Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مقایسه کاراکتر های زن و مرد بازی

مقایسه کاراکتر های زن و مرد بازی پابجی موبایل

مقایسه کاراکتر های زن و مرد بازی پابجی موبایل
بازی PUBG Mobile در کنار همه امکانات اعم از اسلحه ها،لباس ها، وسایل نقلیه متفاوت، مپ ها و مود های جذاب و انحصاری خودش، به شما این امکان را می دهد که حتی جنسیت شخصیت مورد استفاده خود را انتخاب کنید. امروز در این مقاله می خواهیم شخصیت های زن و مرد را با هم مقایسه کنیم تا شخصیت مناسب برای پیروزی در بازی را انتخاب کنیم.
این بازی به بازیکنان اجازه می دهد شخصیت های خود را برای بازی بسازند. در ابتدای بازی می توانید جنسیت شخصیت خود و ظاهر آنها مانند صورت، رنگ پوست، مدل مو و رنگ مو را انتخاب کنید. بیایید شخصیت های زن و مرد را برای انتخاب شخصیت مناسب برای بازی و پیروزی در پابجی موبایل مقایسه کنیم.

مقایسه کاراکتر های زن و مرد بازی پابجی موبایل

 

مقایسه کاراکتر های زن و مرد بازی

اگر فکر می کنید جنسیت شخصیت در این بازی مهم نیست، این مقاله نظر شما را تغییر می دهد. شخصیت های زن و مرد تفاوت های زیادی دارند. برای این که متوجه تفاوت ها شوید، فقط کافیست شخصیت مورد علاقه خود را مقایسه کرده و انتخاب کنید تا بر اساس اولویت و امتیازات شما بازی کند.
خب، پاسخ صریح این است که بله، بین هر دو شخصیت تفاوت وجود دارد. و شخصیت زن در مسابقات رنک مزایای بیشتری در اختیار شما قرار می دهد. شاید شما دیده باشید که بسیاری از یوتیوبر ها از شخصیت زن استفاده می کنند اما تا به حال از خود پرسیده اید که چرا همه آنها این کار را انجام می دهند؟ خب، امروز ما قصد داریم در این مقاله در مورد مزیت بزرگ انتخاب شخصیت زن در پابجی موبایل به شما بگوییم.

ویژگی ها را به این چهار مورد تقسیم کرده ایم تا راجع به آنها صحبت کنیم:

۱. سرعت حرکت:

شخصیت زن وقتی اسلحه را نگه دارد یا نگه ندارد، کمی سریع تر از شخصیت مرد می دود. فاصله سرعت فقط حدود 0.1 تا 0.2s است. همین مورد کافیست که شخصیت های زن گاهی اوقات دشمن ها را بهتر از شخصیت های مرد در میدان جنگ فریب دهند و گول بزنند. به همین دلیل تقریباً تمام پلیر های حرفه ای شخصیت های زن را برای بازی در این بازی انتخاب می کنند.

۲. قدرت پرش:

علاوه بر این، شخصیت های زن در پابجی موبایل می توانند طول بیشتری از مردان بپرند. به این دلیل که به نظر می رسد شخصیت های زن از شخصیت های مرد چابک تر و سبک ترند.
با این وجود که، هر دو شخصیت زن و مرد در این بازی حرکات drop shot را به خوبی انجام می دهند.اما تفاوت های جزئی وجود دارد که میتواند دلیلی برای تغییر کاراکتر شما به کاراکتر زن بشوند.شما میتوانید با خرید یوسی پابجی از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم، در این بازی کاراکتر ها و وویس چت ها و بسیاری از آیتم های ویژه را بدست بیاورید.

 

مقایسه کاراکتر های زن و مرد بازی

 

۳. حالت بدن (Body type):

علاوه بر این، شخصیت زن در این بازی باریک و نازک تر از شخصیت مرد است. زیرا زنان اغلب استخوان بندی ریز تری نسبت به مردان دارند. بنابراین، شما در هنگام بازی در نقش یک شخصیت زن سخت تر مورد هدف قرار می گیرید. وقتی مخفی می شوید، می توانید سطح قابل توجهی از بدن خود را به دور از دید دشمنان قرار دهید. این همچنین یک امتیاز بزرگ برای شخصیت های زن است.چرا که خصوصا در زمینهایی مانند Miramar که بیابانی است یا سطوح بیابانی و کم پوشش از مپ ارانگل یا بسیاری از جاهای دیگر،با بدنی ظریف و باریکتر میتوانید پشت درخت ها و اشیا بهتر پناه بگیرید و از تیراندازی دشمن در امان باشید!

۴. امکانات ظاهری:

علاوه بر موارد ذکر شده، Bundle و Skin های بیشتری برای شخصیت های زن وجود دارد تا مردان. در حالی که شخصیت های مرد انتخاب کمتری در بین لباس ها دارند.

این موارد، تفاوت های قابل توجه بین شخصیت های زن و مرد پابجی موبایل است. بدیهی است که شخصیت زن از شخصیت مرد برتری بیشتری دارد. بنابراین، پلیر های باتجربه اغلب از شخصیت های زن استفاده می کنند.و جالب اینجاست که ای کارشان تفننی و بی دلیل نیست و نهایت بهره را از این انتخاب خود بصورت آگاهانه میبرند.

پس شما هم برای تبدیل کاراکتر خود به کاراکتر زن،درنگ نکنید!مگر اینکه برای شکست خوردن در سر خود نقشه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.