Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مقایسه

مقایسه کاراکترهای جوتا و آلوک در بازی فری فایر

مقایسه کاراکترهای جوتا و آلوک در بازی فری فایر

بازی Free Fire در سال 2017 رونمایی شد و تا به امروز توانسته طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کند و بیش از میلیون­­ها کاربر فعال در سراسر جهان دارد. فری ­فایر با سیستم شخصی سازی شخصیت خود توانسته در ژانر بتل رویال Battle Royale خود را از رقبا جدا کند. بازی فری فایر Free Fire دارای تعداد زیادی سلاح با ویژگی های مختلف است. شرکت Garena  به طور مداوم در تلاش است تا بازی فری فایر را به روزرسانی کند. محبوب ترین راه برای این کار افزودن اسلحه و کاراکتر ها است. برای برداشتن کاراکترها همیشه باید جم پرداخت کنید در حالی که سلاح ها رایگان هستند.

مقایسه کاراکترهای جوتا و آلوک در بازی فری فایر

پس از به روزرسانی، توانایی های بسیاری از کاراکتر ها از طریق تغییراتی ضعیف شده یا از بین رفته است. در این مقاله کاراکتر های آلوک DJ Alok و جوتا Jota، دو کاراکتر برتر در بازی فری فایر، مقایسه می شود تا ببینیم پس از به روزرسانی OB27، چه کسی بهتر است.

کاراکتر آلوک (DJ Alok)

توانایی: Drop the Beat

نوع: active

در سطح پایه خود، توانایی Drop the Beat هاله ای 5  متری ایجاد می کند که سرعت حرکت دوستانش را 10 درصد افزایش می دهد و 5 HP/s را برای پنج ثانیه بازیابی می کند.

کاراکتر DJ Alok را می توان به سطح بالاتر هم رساند. بالاترین سطح Drop the Beat سرعت حرکت متحدین را 15٪ افزایش می دهد و 5 HP/s را برای 10 ثانیه بازیابی می کند.

داشتن کاراکتر DJ Alok در ترکیب خود هرگز ایده بدی نیست. او فوق العاده همه فن حریف است و می تواند تیم شما را در صورت بازی صحیح در امتیازات عالی قرار دهد. پشتیبانی در مبارزات، فرار از دشمنان، یا بهبود هم تیمی های زخمی در محدوده توانایی او است. مطمئناً، چنین کیتی با قدرت زیاد با برچسب قیمتی سنگین همراه است. برای خرید او در فروشگاه به 599 جم احتیاج دارید. در صورتی که به خرید جم فری فایر احتیاج دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی سایت آیدی گیم مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی آیدی گیم دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و می توانید یک خرید امن و مطمئن را در آن داشته باشید.

آلوک

کاراکتر جوتا (Jota)

توانایی: Sustained Raids

نوع : passive

توانایی کاراکتر Jota به نام Sustained Raids، به طور خودکار 25 HP را پس از هر کشتار با SMG یا Shotgun در مرحله اولیه خود بازیابی می کند (سطح 1). این مهارت دارای یک دوره کول داون پنج ثانیه است.

Sustained Raids با هر بار کشتن با SMG یا Shotgun در بالاترین سطح 40 HP را بازیابی می کند (سطح 6).

کاراکتر جوتا

نتیجه گیری

کاراکتر های آلوک DJ Alok و جوتا Jota شخصیت های بسیار قدرتمندی هستند، اما کاربرد های مختلفی برای میدان جنگ دارند. مورد آخر برای حالت Clash Squad یک کاراکتر عالی است، در حالی که Alok تقریباً برای هر حالتی در فری فایر گزینه مناسبی است.

توانایی مداوم بهبودی آلوک و افزایش سرعت حرکت به بازیکنان این امکان را می دهد که از مزایای مداوم HP و افزایش سرعت برخوردار شوند. این برای پخش هر مودی در فری فایر بسیار مفید است.

توانایی جوتا Jota همچنین HP را بازیابی می کند، اما تنها در صورتی که بازیکنان با SMG یا Shotguns دشمنان را بکشند. از این رو، فقط بازیکنان مهاجمی که بسیاری از افراد را به قتل می رسانند، می توانند توانایی او را مفید بدانند.

بنابراین، به راحتی می توان گفت که آلوک توانایی بسیار متنوع و قابل دوام تری دارد و او را به گزینه بهتری برای بازیکنان تبدیل می کند.

اگر به مطالب دیگری در زمینه ی سلاح ها و کاراکتر ها در بازی فری فایر علاقه مند هستید می توانید مطالب دیگر ما را در سایت آیدی گیم مشاهده کنید. و همچنین می توانید نظرات و تجربیات خود را در این مورد در قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.