Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بازی پابجی موبایل

مقایسه بازی پابجی موبایل و بازی فری فایر مکس

مقایسه بازی پابجی موبایل و بازی فری فایر مکس

بازی PUBG Mobile و بازیFree Fire Max  هردو از بازی های به سبک بتل رویال هستند و هر کدام طرفدار های خاص خود را دارد. بازی فری فایر مکس نسخه تکمیل شده بازی فری فایر است. این دو بازی دارای تفاوت های زیادی با یکدیگرهستند که در ادامه مطلب آن ها را با یکدیگر مقایسه می کنیم.

مقایسه بازی پابجی موبایل و بازی فری فایر مکس

مقایسه گرافیکی بازی پابجی موبایل و فری فایر مکس

گرافیک ها عامل اصلی تمایز دو بازی فری فایر مکس و بازی پابجی موبایل است. در بازی پابجی موبایل، موتورهای unreal می توانند گرافیکی شگفت آور و روان و زنده را ارائه دهند.

اما به یاد داشته باشید، در بازی فری فایر مکس به دلیل گرافیک کم تر حجم کتری از حافظه شما را اشغال میکند. به همین دلیل بازی پابجی موبایل از لحاظ گرافیکی در برابر بازی فری فایر مکس برتری دارد.

مقایسه حجم بازی پابجی موبایل و فری فایر مکس

در حال حاضر، شما فقط حدود 500 مگابایت برای نصب و راه اندازی نسخه قدیمی بازی فری فایر نیاز دارید، اما در آینده، اگر بخواهید نسخه بروز بازی را داشته باشید، شما به 1.5 گیگابایت حافظه نیاز دارید.

اگر می خواهید بازی پابجی موبایل را بر روی دستگاه خود راه اندازی کنید، تقریباً به حجم 2 گیگابایتی در Android و 2.4 گیگابایتی در iOS نیاز خواهید داشت.

مقایسه اتومبیل های بازی پابجی موبایل و فری فایر مکس

به همه بازیکنان یک وسیله نقلیه متنوع برای حرکت روی نقشه در هر دو بازی پیشنهاد شده است. اما صادقانه بگویم، بازی پابجی موبایل از این جنبه یک مزیت دارد.

دلیل این مزیت این است که وسایل حمل و نقلی که از آن برای تردد روی آب استفاده میشود با انتخاب های بیشتری نسبت به بازی فری فایر رو به رو است، که در آن بازیکنان فقط می توانند بین ماشین و موتور یکی را انتخاب کنند.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

مقایسه سلاح ها

1ـ سلاح های کلاس Assault Rifle/DMR

هیچ سلاحی ازکلاس DMR در بازی فری فایر وجود ندارد. همه تفنگ ها به جز Snipers در یک بخش AR دسته بندی می شوند.

هر دو بازی دارای تعداد زیادی اسلحه هستند، که فقط 4 مورد از آن ها یکسان هستند: Groza، SKS، VSS و SCAR. شاید شما فکر کنید سلاح های اساسی مانند AK و M4 یکسان باشند، اما نه، آن طور که شما فکر می گنید نیست.

AKM در بازی پابجی موبایل، نسخه مدرن AK کلاسیک است، در حالی که در بازی فری فایرمکس، خود نسخه کلاسیک است. ویژه ترین اسلحه در این دسته Heat Gun است. به طور کلی، بازی پابجی موبایل به دلیل تعداد اسلحه و تنوع بیشتر برتری بیشتری دارد.

 

بازی پابجی موبایل

 

2ـ سلاح های کلاس SMG

در این کلاس، بازی پابجی موبایل، دارای 6 اسلحه است در حالی که بازی فری فایر دارای 7 اسلحه است. فقط 2 سلاح، UMP وThompson، دقیقاً یکسان هستند.

این دو بازی SMG های کلاسیک را با یکدیگر تقسیم می کنند، بازی فری فایر مکس، اسپمر P90 را دریافت می کند در حالی که بازی پایجی موبایل UZI را دریافت می کند.

در مورد SMG کلاسیک، MP5 بازی فری فایر نسخه اصلی را دریافت می کند در حالی که بازی پابجی موبایل نسخه MP5K اصلاح شده را دریافت می کند.

3ـ سلاح های کلاس Sniper Rifle

بازی پابجی موبایل در این گروه با 4 سلاح در مقایسه با بازی فری فایر که 3 سلاح دارد، برتری دارد. همین چند ماه پیش، بازی فری فایر دو سلاح AWM و Kar98k به بازی اضافه کرد که تقریباً مشابه بازی پابجی موبایل است.

سلاح های کلاس sniper rifle دربازی فری فایر دمیج کمتری نسبت به بازی پابجی موبایل وارد میکنند. به نظر می رسد بازی فری فایر سعی دارد کمبود تنوع خود را با اضافه کردن توانایی به سلاح ها جبران کند.

 

بازی پابجی موبایل

 

4- سلاح های کلاس های دیگر

علاوه برسه کلاس فوق، اسلحه های کلاس shotgun یا LMG تفاوت زیادی بایکدیگر ندارند. به طور کلی در بازی فری فایر مکس بر روی سلاح های معمول که بسیاری از تیراندازها در اختیار دارند تمرکز می کند در حالی که بازی پابجی موبایل از نوع مبهم آنها استفاده می کند.

مقایسه کاراکتر ها در بازی پابجی موبایل و فری فایر مکس

 

بازی پابجی موبایل

 

بازی فری فایر دارای مجموعه ای از شخصیت های فوق العاده قابل توجه است. این بازی دارای بیش از 25 کاراکتر متمایز است که قفل هستند و باید تلاش کنید قفل آن ها را باز کنید.

هر شخصیت مجهز به مهارت منحصر به فرد خود است که می تواند ارتقا یابد. بازی پابجی موبایل به احساس واقع گرایانه بازی پایبند است. این بازی فقط دارای چند کاراکتر است که فقط یکی از آن ها را می توان براساس خواسته ها و نیازهای بازیکن شخصی سازی کرد.

بازیکنان می توانند چهره، رنگ پوست و مدل موهای شخصیت ها را تغییر دهند و حتی لباس او را کنترل کنند.

 

بازی پابجی موبایل

 

مقایسه مپ ها

مپ های بازی فری فایر

سه نقشه اصلی در این بازی وجود دارد: نقشه Bermuda و Kalahari و Purgatory. اطلاعات زیادی در مورد ابعاد دو نقشه آخر وجود ندارد، اما Bermuda یک نقشه 4 در 4 کیلومتر است. Purgatory بسیار کوچکتر از برمودا است، در حالی که Kalahari کوچکترین میدان در بازی است و حتی ازPurgatory کوچکتر است.

 

بازی پابجی موبایل

 

مپ های بازی پابجی موبایل

در این بازی، پنج نقشه کلاسیک برای مود battle royale وجود دارد.Erangel Livik ، Miramar ، Sanhok و Vikendi که Erangel و Miramar بزرگترین مپ ها در بین آن ها هستند که ابعاد هر کدام 8 در 8 کیلومتر است.

ویکندی با ابعاد 6 در 6 کیلومتر دومین مپ بزرگ بازی است، در حالی که Sanhok ابعادش 4 در 4 کیلومتر است. کوچکترین نقشه از بیت تمام مپ ها، Livik است که فقط حدودا 2 در 2 کیلومتر است.

 

بازی پابجی موبایل

 

مقایسه Gameplay mode های پابجی موبایل و فری فایر مکس

در این قسمت بازی فری فایر مکس برتری بسیار بیشتری از رقیب خود دارد زیرا در بازی پابجی موبایل فقط چهار نوع گیم پلی مود وجود دارد که شامل گیم پلی مودهای Classic و Arcade و EvoGround و Arena میشود.

اما در بازی فری فایر مکس هشت گیم پلی مود وجود دارد که شامل گیم پلی مود های Classic وRanked Game و Clash Squad و Bomb Squad و Rampage 2.0 و Kill Secured و Big Head و Gun King میشود که دو برابر کیم پلی مود های پابجی است.

کلام آخر

هر دو بازی را برایتان مورد بررسی و مقایسه قرار دادیم. هر کدام ویژگی ها و امکانات خاص خود را دارد. یکی واقع گرایانه تر است و دیگری تخیلی تر.

هرکدام طرفداران خاص خود را دارد و انتخاب آن ها بستگی به سلیقه و مدل بازیتان دارد. اگر مایلید که درون بازی حس کنید در یک میدان نبرد واقعی هستید، بازی پابجی موبایل برای شما مناسب است و اگر طرفدار بازی هایی هستید که کمی چاشنی تخیل با آن همراه باشد، بازی فری فایر را انتخاب کنید.

3/5 - (3 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.