Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

راهنمای کامل اسلحه AKM در بازی پابجی موبایل

راهنمای کامل اسلحه AKM در بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

راهنمای کامل اسلحه AKM در بازی پابجی موبایل

AKM یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین تفنگ های تهاجمی PUBG Mobile است. همچنین به علت قدرت بالایی که دارد ، سلاح مورد علاقه بازیکنان حرفه ای است. تیم آیدی گیم در این مطلب سعی دارد برخی از نکات و بهترین Attachment های AKM در AKM PUBG Mobile را برایتان مورد بحث وبررسی قرار دهد.

راهنمای کامل اسلحه AKM در بازی پابجی موبایل

همانطور که میدانید AKM یکی از بهترین سلاح ها برای نبرد نزدیک است.این اسلحه جزو سلاح های کلاس AR است. این AR قدرتمند دارای 3 Attachment است که شامل bullet magazine ، muzzle و scope است. همانطور که همه ما می دانیم ،میزان پس زدن اسلحه AKM پابجی موبایل بسیار زیاد است. بنابراین برای سهولت در کنترل ، به Attachment های مناسب نیاز دارید. اما این نکته را فراموش نکنید که این Attachment ها در عین اینکه سلاح شما را قدرتمند تر میکنند ممکن است آنها را از برخی لحاظ ضعیف کند.

بهترین Attachment های PUBG Mobile  AKM

Muzzle

بهترین Muzzle برای این AR قدرتمند باید یک جبران کننده باشد زیرا به کاهش recoil عمودی AKM کمک می کند. همانطور که گفته شد ، این اسلحه بیشترین میزان پس زدن را در بین اسلحه های PUBG Mobile دارد.علاوه بر این،recoil  عمودی آن از اکثرتفنگ های تهاجمی موجود در این بازی، مانند Beryl M762 ، M416 ، SCAR-L وغیره بیشتر است.

گاهی اوقات ، یافتن یک جبران کننده در برخی از مناطق با غارت متوسط در این بازی بسیار دشوار است. بنابراین می توانید از hider flash استفاده کنید. این muzzle دومین و بهترین انتخاب برای AKM است. اگرچه به کاهش   recoil عمودی و افقی و پنهان کردن فلاش اسلحه کمک می کند ، اما نمی تواند recoil عمودی را به اندازه کافی جبران کننده محدود کند.

اگر نمی توانید به خوبی این اسلحه را کنترل کنید ، از suppressor استفاده نکنید. فقط بازیکنان حرفه ای می توانند از این muzzle برای کاهش صدای اسلحه استفاده کنند. زیرا به راحتی می توانند این سلاح را کنترل کنند. حتی گاهی اوقات احساس خواهید کرد که استفاده از suppressor باعث recoil بیشتر اسلحه می شود.

Mag

یکی از بهترین Attachment های  AKMپابجی موبایل Mag یا همان ظرفیت مهمات اسلحه است. می توان گفت  Magیکی از بهترین  Attachmentها برای همه سلاح های PUBG Mobile محسوب می شود.از جمله SMG ها ، نیمه تیراندازها ، برخی از تک تیراندازهای پیچ و مهره و ARها.

Mag بر اساس اندازه دسته اسلحه به افزایش 2 تا 10 گلوله کمک می کند. به عنوان مثال quick draw extended mag، اندازهMag  اسلحه AKM و برخی دیگر از AR ها را از 30 به 40 گلوله افزایش می دهد. علاوه بر این، مدت زمان بارگیری مجدد نیز کاهش می یابد.

از سوی دیگر اگر بازیکنان نتوانند quick draw extended mag را پیدا کنند، می توانند از یک extended mag استفاده کنند.

بسیاری از بازیکنان سوال می کنند که چرا extended mag برای AKM بیش از quick draw extended mag پیشنهاد می شود. در واقع به علت تأثیر آن و استفاده از AKM است. شما بیشتر در نبرد های نزدیک برد از AKM برای شلیک گلوله استفاده خواهید کرد. بنابراین، هرچه گلوله های بیشتری را در یک بار مهمات شلیک کنید ، شانس بیشتری برای کشتن دشمن دارد.

extended mag بهترین Attachment اسلحه AKM برای مبارزه نزدیک برد در نسخه موبایل PUBG است. وبه شما کمک می کند تا مدت زمان بارگیری مجدد را کاهش دهید که به نظر می رسد در جنگ نزدیک بی فایده است. به خصوص، پخش کننده ها و مواد خنک کننده تهاجمی اغلب از SMG یا AR دیگر به عنوان سلاح دوم استفاده می کنند. در درگیری نزدیک، بهتر است به جای اتلاف وقت در بارگیری مجدد گلوله ها، از سلاح ثانویه استفاده کنید.

scope

شما باید scope مناسب را بر اساس دامنه جنگ انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر از اسلحه AKM پابجی موبایل در دعواهای رو در رو استفاده می کنید ، باید از یک نقطه قرمز استفاده کنید. اگر هدف حدود 10 متر از شما فاصله داشته باشد ، scope 2 برابر به شما کمک می کند تا با  recoilکمتر،هدف گیری بهتری داشته باشید. در نبردهای میان برد ، scope 3برابر کمی بهتر از 4 برابر است زیرا کاملاً واضح است اما این scope باعث لرزش زیاد صفحه نمی شود. شما باید قبل از استفاده از AKM در مبارزات میان برد خوب فکر کنید زیرا صفحه بسیار لرزیده و به سختی می توانید گلوله ها را به طور دقیق شلیک کنید.

راهنمای لازم برای PUBG Mobile AKM

به غیر از بهترین Attachment ها برای اسلحه AKM پابجی موبایل ، شما به یک راهنمای کامل نیز در مورد چگونگی کنترل و استفاده موثر از این سلاح نیاز دارید. AKM یکی از بهترین سلاح ها برای نبرد نزدیک است ، به ویژه هنگامی که هدف در فاصله 3 – 10 متری شما باشد.

در نبردهای ناگهانی رودررو ، hip fire بهترین روش برای واکنش است. فقط با 4 تا 6 گلوله دقیق می توانید دشمن را به راحتی از پا در آورید.

AKM به دلیل recoil زیاد و سرعت کم گلوله گزینه مناسبی برای اهداف متحرک نیست. اگر از AKM برای شلیک گلوله به اهداف متحرک مانند اتومبیل یا موتور استفاده می کنید ، این فقط اتلاف وقت است. به خصوص ، وقتی ماشین از شما دور می شود ، شلیک دقیق بسیار سخت است. در این شرایط ، شما باید از AR با ثبات تر مانند AUG A3 یا M416 برای شلیک گلوله های با recoil کم و سرعت بالای آتش استفاده کنید.

در مرحله بعدی ، شما باید بر اساس نقش ، سبک بازی و استراتژی خود سلاح ثانویه را انتخاب کنید. بازیکنان یا تانکرهای تهاجمی باید از AKM با SMG مانند Micro UZI یا Vector استفاده کنند. AR دیگر نیز مانند Beryl M762 ، M416 یا Groza انتخاب خوبی است. اگر تیراندازهای خوبی باشید ، AKM سلاح اصلی برای جنگ نزدیک است و یک نیمه تیرانداز مانند SLR و SKS می تواند ترکیب خوبی در نقشه های کوچک مانند Sanhok یا Livik باشد. در نقشه های بزرگتر مانند Vikendi ، Erangel و Miramar ، اسلحه جدید Mosin Nagant یا M24 می تواند اسلحه ایده آلی باشد.

بازیکنان حرفه ای اغلب AKM و Kar98k را برای مقابله با تمام نبردهای کوتاه ، میانی و دوربرد ترکیب می کنند.

نتیجه گیری

همراهان عزیز در این قسمت سعی کردیم بهترین پیوست ها را به شما معرفی کنیم.شما میتوانید برای خرید یوسی پابجی موبایل به فروشگاه آیدی گیم مراجعه کنید. همچنین می توانید اطلاعات خود را در رابطه با پیوست ها با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.