Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مپ king کالاف دیوتی موبایل

همه چیز درباره مپ king در بازی کالاف دیوتی موبایل

همه چیز درباره مپ king در بازی کالاف دیوتی موبایل

در بازی Call Of Duty Mobile مپ King یک نقشه متقارن است که در یک طبقه هم سطح ساخته شده است و دارای یک سکوی مرکزی برجسته و در دو طرف آن (کانتینر) پوشیده شده است. چند مانع پوششی را در فضای باز وجود دارد و هر بازیکن می تواند از ارتفاع برای تیر اندازی از دور از کنار کناره ها بالا رود. سه راهرو به صورت افقی از میان مرکز برآمده عبور میکنند و تعداد زیادی ورودی و خروجی مسیرهای فرعی زمین را هیجان انگیز می کنند.

همه چیز درباره مپ king در بازی کالاف دیوتی موبایل

مپ king کالاف دیوتی موبایل

طراحی فریبنده و در عین حال ساده ایست ، زیرا بازیکنان می توانند خیلی سریع از یک طرف نقشه به طرف دیگر و بالا و اطراف سکوی مرکزی حرکت کنند. در برخی از راندها ، سرعت حملات سریع است ، زیرا بازیکنان به سمت بالا حرکت می کنند تا مستقیماً تیم حریف را درگیر کنند ، در حالی که در بعضی دیگر ممکن است خود را در حال یک تعقیب و گریز ببینید ، اینکه آیا دشمن در بالا ، پایین یا زیر پوشش یکی از کانتینر های جانبی است. چشم و گوش خود را تیز نگه دارید و نشانه را پیدا کنید. باید طعمه را به سمت تله بکشانید.

حرکت در مپ king

مانند سایر نقشه های کوچک ، بهتر است حرکت حرکت خود را در هر دور تنظیم کنید. اگر در حال بازی Gunfight هستید ، سریع تصمیم خود را بگیرید و با استفاده از میکروفون به هم تیمی خود برنامه خود را اطلاع دهید. در اینجا چند مورد از متداول ترین حرکات افتتاحیه آورده شده است:

یا مستقیماً حرکت کنید تا درگیر شوید. یا به سمت جعبه های کنار حرکت کرده و یا بر روی لبه تیراندازی در منطقه بازی خودی قدم بزنید ، این یک روش مورد علاقه در هنگام استفاده از سلاح های دوربرد است. در آغاز این بازی، شما امیدوارید که دشمن را در چند ثانیه اول مسابقه مشاهده کنید ، آماده اید که آنها را از پشت درگیر کنید. اگر به موقع کسی را مشاهده نکردید ، حرکت کنید – در غیر این صورت شما می توانید در کمین باشید بصورت نشسته برای حمله آماده شوید.

حرکت به سمت سکوی مرکزی

شما همچنین می توانید مستقیماً از سکوی مرکزی و به سمت منطقه دشمن به سرعت بدوید و در تلاش برای استفاده از برتری ارتفاع ، یک کشتار زود هنگام را به دست آورید. فقط مراقب باشید وقتی از وسط سکو عبور می کنید ، دید شما مختل می شود. آماده باشید تا با یک بازیکن دشمن که همان کار را انجام می دهد درگیر شوید ، که البته اغلب اوقات او را نمی بینید تا در کنار هم قرار بگیرید.

یکی دیگر از حرکات برای شروع، حمله به سمت کانتینر است. در ثانیه های ابتدایی یک طرف را انتخاب کنید و به طرف جلو مسابقه دهید ، سپس در منطقه دشمن بیرون بیایید و به کار خود بپردازید. مانند سیستم عامل مرکزی ، این احتمال وجود دارد که با یک بازیکن دشمن روبرو شوید که در نیمه راه کانتینر همان کار را انجام داده است ، بنابراین آماده پاسخگویی سریع باشید. صرف نظر از تاکتیک هایی که استفاده می کنید ، آن را از دور به دور دیگر تغییر دهید. تاکتیک های قابل پیش بینی می تواند پایان سریع حمله شما باشد. با خرید cp کالاف دیوتی موبایل از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم میتوانید از تجهیزات بهتری استفاده کنید.

5 تاکتیک مهم و کارآمد

بچسبید و حرکت دهید

شما براحتی میتوانید در ابن مپ حرکت کنید ، خواه از یک گذرگاه میانی ، یک تونل کناری ، یا از بالا و بالای سکوی مرکزی عبور کنید. در حالی که نمی خواهید مثل مرغ بی سر بدوید ، اما نباید سرسختانه بی حرکت بمانید وگرنه خطر پاتک خوردن را دارید. یک نقطه را انتخاب کنید ، برای حرکت دشمن اسکن کنید و سپس حرکت کنید.

اضافه کاری با اسلحه

وقتی در موقعیتی قرار گرفتید که نمی توانید دشمن را پیدا کنید و نمی خواهید موقعیت خود را بدون نیاز نشان دهید ، به زیرگذر میانی بروید ، جایی که پرچم اضافه کار ظاهر می شود. فقط توجه داشته باشید که بازیکنان دشمن ممکن است منطقه را تماشا کنند ، بنابراین با احتیاط قدم بزنید.

هدفون برای دوئل

در یک در مقابل یک موقعیت های بیشتری وجود خواهد داشت که شما و دشمن حرکت های مختلف بازی را انجام می دهید تا در نهایت بازی موش و گربه شوید. از هدفون استفاده کنید – یا میزان صدا را زیاد کنید – تا بتوانید بهتر بشنوید که در موقعیت شما بسته می شوند و به شما یک فضای حیاتی برای پاسخگویی می دهد.

استاد تیر اندازی شوید

فارغ از کلاس سلاح ارائه شده آماده درگیری باشید. همه ما تنظیمات مورد علاقه خود را داریم، خواه اسلحه های SMG باشند یا اسلحه با تاکتیک و دقیق تر(AR) ، اما پیروزی در این مرحله به معنای استفاده از آنچه دریافت کرده اید است. اگر مرتباً با کلاس اسلحه ای که در آن تمرین نمی کنید ناک اوت می شوید ، برای آن وقت بگذارید و در حالت های چند نفره دیگر تمرین کنید. دفعه بعد که Gunfight یا Duel را بازی کنید ، برای همه چیز آماده خواهید بود.

پر حرکت و پر شلیک باشید

دقت ترجیح داده می شود ، اما گاهی اوقات باید کار را سریع و کثیف انجام دهید. در شرایطی که در یک گوشه خود رو با دشمن روبرو میبینید ، با آتش سوزی و کلی سر و صدا خود را به عنوان دشمن سخت جان تر جلوه می دهید و دشمن را دور می زنید.

همیشه برای حمله آماده باش!

امتیاز دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.