Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بهترین اسلحه های نزدیک برد

همه چیز درباره رقابت های نزدیک برد در بازی پابجی موبایل

همه چیز درباره رقابت های نزدیک برد در بازی پابجی موبایل

بازی پابجی موبایل PUBG Mobile یک بازی تیراندازی در سبک بتل رویال (Battle Royal) است که شما می­ توانید در مپ های آن آزادانه بازی کنید. شما باید بتوانید برای خودتان جلیقه ضد گلوله، گلوله، اسلحه و … پیدا کنید تا جان خود را در مقابل دشمنان حفظ کنید. همچنین می توانید پس از یافتن اسلحه روی آن نشانه گیر قرار دهید تا از دور دشمنان خود را مورد هدف قرار دهید.

حساسیت (sensitivity) رقابت های نزدیک برد بازی پابجی موبایل PUBG Mobile بر نتیجه نهایی مسابقه در این بازی تأثیر می گذارد. بنابراین، برای برنده شدن در این نوع از بازی به انجام یک سری تنظیمات مناسب و بعضی از ترفندها و نکات نیاز دارید. در ادامه با ما همراه باشید تا در این مقاله آن ها را بررسی کنیم.

همه چیز درباره رقابت های نزدیک برد در بازی پابجی موبایل

بهترین تنظیمات حساسیت (sensitivity) برای رقابت های نزدیک برد در بازی پابجی موبایل

در رقابت های نزدیک برد بازی پابجی موبایل، باید از اسکوپ (scope) های hip-fire یا برد کوتاه (short-range) استفاده کنید. بنابراین، فقط روی تنظیمات حساسیت (sensitivity) دوربین کاراکتر ها و اسکوپ های کوتاه برد مانند red dot، یا holographic sight و اسکوپ 2x تمرکز کنید.

  • حساسیت (sensitivity) دوربین برای دید آزاد:

  • براساس گیم پلی انتخابی شما حدود 120٪ برای FPP یا TPP. حساسیت دوربین باید حدود 150-160٪ باشد تا بتوانید به سرعت دشمنان را در اطراف خود جستجو و پیدا کنید.

 

 رقابت های نزدیک برد

 

  • بازیکنانی که از قابلیت Gyro استفاده نمی کنند باید حساسیت (sensitivity) اسکوپ نزدیک برد short-range  خود را کمتر از تنظیمات حساسیت (sensitivity) دوربین بگذارند اما حتما مقدار آن باید بالاتر از اسکوپ میان برد و دور برد (mid-range long-range) باشد تا بتوانید اسکوپ ها را به سرعت خاموش و روشن کنید یا بدون مکث بین دشمنان جابجا شوید. به عنوان مثال، حساسیت توصیه شده حدود 55٪ برای red dot و holographic sight، و حدود 35٪ برای اسکوپ 2x باشد.
  • بازیکنانی که از قابلیت Gyro استفاده می کنند به سطح حساسیت بالاتری برای دوربین ها و اسکوپ ها نیاز دارند. چون باید به اندازه کافی حساس باشد تا موبایل شما بتواند به حرکات سریع دست های شما واکنش نشان بدهد. حساسیت توصیه شده حدود 300٪ برای همه نقاط و اسکوپ های نزدیک برد است.

 

تنظیمات حساسیت

 

بعد باید تنظیمات حساسیت دوربین خود را بر اساس دستگاه ها و ویژگی های سلاح هایی که استفاده می کنید، تنظیم کنید. در مرحله بعدی، شما برای کشتن دشمنان و پیروزی در هر رقابت نزدیک برد به برخی نکات حرفه ای نیاز دارید.

علاوه بر این، شما باید کیفیت Smooth Graphics و Extreme Frame Rate را انتخاب کنید. علاوه بر این، سبک colorful بسیار توصیه می شود زیرا به شما امکان می دهد این بازی را با پینگ (تاخیر) کم انجام دهید. اگر کیفیت Ultra Graphics را انتخاب کنید، ممکن است با مشکل تاخیر (leg) بازی روبرو شوید

بهترین نکات و ترفند های برای پیروزی در رقابت های نزدیک برد

به غیر از تنظیمات حساسیت رقابت های نزدیک برد بازی پابجی موبایل PUBG Mobile، برای پیروزی سریع در رقابت های نزدیک برد به بعضی از نکات و ترفند های حرفه ای نیز نیاز دارید.

برای نبردهای دوربرد اسلحه های مناسب را انتخاب کنید

 

همه چیز درباره رقابت های نزدیک برد

 

بازی پابجی موبایل دارای مجموعه ای بزرگ از سلاح ها برای درگیری های مختلف است. در این میان تفنگ های شاتگان و SMG ها به دلیل پایداری زیاد و لگد زدن (recoil) کم، اسلحه های مورد علاقه برای رقابت های نزدیک برد هستند. علاوه بر این، اگر یک اسلحه M249 یا DP-28 تهیه کنید، به خاطر ظرفیت مهمات زیاد این مسلسل های سبک، از امتیاز بزرگی برخوردار خواهید شد.
با این حال، بازیکنان حرفه ای در بازی پابجی موبایل PUBG Mobile اغلب از AR های قدرتمند با حالت آتش تمام اتوماتیک استفاده می کنند تا دشمنان را به سرعت نابود کنند. آنها اغلب AKM ،Beryl M762 و M416 را با mag سریع انتخاب می کنند تا در یک برهم زدن یک تیم کامل را در رقابت های نزدیک برد جمع کنند.

این کار کاملاً امکان پذیر است اگر بتوانید با دقت هدشات کنید و تیم دشمن را از هم بپاشانید تا اهدافتان را یکی یکی بکشید.

 

بهترین اسلحه های نزدیک برد

از نارنجک دودزا (Smoke Grenade) و مولوتف (Molotov) به طور مناسب استفاده کنید

نارنجک Frag در رقابت های نزدیک برد زیاد توصیه نمی شود زیرا قبل از انداختن وقت ندارید آن را آماده کنید. اما می توانید با استفاده از مولوتف آسیب زیادی به هدف وارد کنید.
هنگامی که مجبور شوید بدن خود را بیرون بیاورید و اجازه دهید دشمنان به شما شلیک کنند، آماده کردن نارنجک frag  برای پرتاب می تواند یک اشتباه مرگبار باشد. اگر می خواهید در رقابت نزدیک برد شرکت کنید، از چند نارنجک دودزا برای پوشاندن و مخفی کردن اطراف خود استفاده کنید چون که می احتمال دارد توسط دشمنان تیرباران شوید.

اگر شما از طرفداران بازی پابجی هستید و می خواهید سطح بازی خود را ارتقا دهید می توانید برای خرید یوسی پابجی از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم اقدام کنید. فروشگاه اینترنتی آیدی گیم دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و شما می توانید یک خرید امن و مطمئن داشته باشید.

 

نارنجک دودزا و مولوتف

 

تصمیم بگیرید که چگونه قبل از شرکت در رقابت باید هدف بگیرید

در بیشتر مواقع، شما با اسلحه های AR ، LMG ها یا SMG ها تیراندازی می کنید. اما اگر تفنگ شاتگان داشته باشید، باید به روش دیگری شلیک کنید. بنابراین، شما باید تصمیم بگیرید که آیا برای شلیک هدف به صورت رو در رو بایستید یا  پشت چیزی پنهان شوید و با حالت خمیده و مخفی تیراندازی کنید.

اگر پناهگاهی برای پنهان شدن دارید، فقط خم شوید و به زیر چشمی نگاه کنید تا از پشت آن تیراندازی کنید. اما اگر تفنگ شاتگان دارید، تا از بین رفتن دشمنان به حرکت خود ادامه دهید، بپرید از روی موانع بپرید و تیراندازی کنید. همچنین لازم است فاصله بین خود و هدف را در نظر بگیرید. اگر دشمن خیلی از شما دور باشد یا قسمت بسیار کمی از بدن خود را از پشت کاور و مخفیگاه خارج کند، به سختی می توانید از اسلحه شاتگان استفاده کنید.

 

همه چیز درباره رقابت های نزدیک برد

 

استفاده از Hip-Fire یا ADS؟

اگر دشمن شما خیلی نزدیک است، نباید اسکوپ را باز کنید. بجای آن فقط از hip-fire استفاده کنید. اگر او حدود 100 متر با شما فاصله دارد، برای شلیک دقیق باید از هدف رو به پایین (ADS) استفاده کنید. علاوه بر این، برای دانستن فاصله دشمن و آماده شدن برای شلیک، به صدای قدم  هایش گوش کنید. هنگامی که نزدیک گوشه ای است که شما در حال اردو زدن هستید، از hip-fire و pre-fire استفاده کنید تا هدف را غافلگیر کنید و یک کشتن آسان را به دست آورید.

 

همه چیز درباره رقابت های نزدیک برد

 

علاوه بر این، شما باید یاد بگیرید که سر هدف را نشانه بگیرید. با تمرین کردن تسلط روی این مهارت آسان است. اگر دشمن می خواهد شما را غافلگیر کند، برای یک هدشات آماده شوید. وقتی در بعضی از ترکیبات یا مپ هایی که گوشه های زیادی برای کمین دارند درگیر می شوید به رقابت نزدیک برد می کنید، این کار خیلی مفید است، مانند Bootcamp در مپ های Sanhok ، Pochinki در Erangel، یا Pecado در Miramar و…

هنگام حرکت در آن مکان ها باید یک اسلحه شاتگان بدست آورید و هدف را در سطح سر نگه دارید. اگر دشمنی برای غافلگیری شما به بیرون پرید، فقط گلوله ای به سر او شلیک کنید و به لابی بفرستید. در این مورد از اسلحه های AR یا SMG استفاده نکنید چون دشمنان می توانند با آسیب بیشتر ابتدا pre-fire بزنند و شما را بکشند.

امیدواریم که این موضوع برا شما مفید بوده باشد. اگر به مطالب دیگری در زمینه ی بازی پابجی موبایل علاقه مند هستید می توانید مطالب دیگر را در سایت آیدی گیم دنبال کنید. همچنین اگر پیشنهاد یا مطالبی در زمینه ی بازی پابجی موبایل دارید می توانید آن را در بخش کامنت ها با ما و بقیه ی گیمرها در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.