Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

Gyro Screen در بازی پابجی موبایل

همه چیز در مورد Gyro Screen در بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

همه چیز در مورد Gyro Screen در بازی پابجی موبایل

بازی PUBG Mobile یک بازی تیراندازی در سبک Battle Royal است که شما می­ توانید در نقشه های آن آزادانه بازی کنید. شما باید بتوانید برای خود جلیقه ضد گلوله، گلوله، اسلحه و … پیدا کنید تا جان خود را در مقابل دشمنان حفظ کنید. همچنین می توانید پس از یافتن اسلحه روی آن نشانه گیر قرار دهید تا از دور دشمنان خود را مورد هدف قرار دهید.

همه چیز در مورد Gyro Screen در بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

افرادی که که از قابلیت Gyro Screen در بازی پابجی موبایل استفاده می کنند در زمان هدف گیری برای شلیک با مشکل لرزش صفحه روبرو می شوند. بازیکنان حرفه ای برای هدف گیری دقیق، معمولا از لرزش صفحه استفاده می کنند. در این مقاله می­خواهیم ببینیم که این کار چطوری انجام می­شود و برخی از نکات حرفه ای را هم یاد بگیریم.

چگونه می توان روی لرزش صفحه نمایش ژیروسکوپ در PUBG Mobile مسلط شد؟

برای لرزش صفحه بازیکنانی که از ژیروسکوپ استفاده می کنند باید حساسیت دوربین را در آخرین سطح یعنی 400٪ تنظیم کنند. یا اگر در اول راه هستید می توانید آن را روی 300٪ بگذارید تا به لرزش صفحه عادت کنید. در ژیروسکوپ PUBG Mobile دو نوع لرزش صفحه وجود دارد.

Gyro Screen در بازی پابجی موبایل

لرزش صفحه طبیعی

زمانی که شما بین اهداف جابجا می شوید و خیلی سریع تیراندازی می کنید، صفحه به لرزش در می آید تا نشانه گیر از یک هدف به یک هدف دیگر منتقل شود. اما پس از مدتی کوتاه صفحه ثابت می شود.

لرزش صفحه غیر طبیعی

این حالت زمانی اتفاق می افتد که حتی تیراندازی هم نکنید دستانتان می لرزد. برخلاف لرزش طبیعی صفحه، لرزش زمین ضرر بیشتری دارد و در ردیابی دشمنان و هدف قرار دادن مشکل خواهید داشت. سپس، هدف را از دست خواهید داد و به طور نادرست شلیک خواهید کرد. بنابراین، شما باید برای استفاده از ژیروسکوپ، تکان دادن صفحه نمایش طبیعی را یاد بگیرید و تمرین کنید.

چند نکته برای تسلط بر لرزش صفحه در PUBG Mobile

در حین حرکت و شلیک مچ ها و دستان خود را ثابت نگه دارید.

فقط مچ خود را کمی بچرخانید تا هنگام دویدن به اطراف نگاه کنید اما آن را به طور ناگهانی تکان ندهید.

هنگامی که بین اهداف قرار می گیرید، با مچ و دست هایتان یک لرزش واضح انجام دهید، سپس آنها را ثابت نگه دارید تا صفحه هنگام شلیک ثابت بماند. این کار باعث می ­شود که نشانه گیری شما بیش از حد از روی هدفتان خارج نخواهد شد.

قبل از ورود به مسابقه رده بندی آن را بیشتر در اتاق تمرین و TDM تمرین کنید تا به این روش عادت کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که می خواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

حساسیت 300% بهتر است یا 400% ؟

اگر در بازی PUBG Mobile یک بازیکن ژیروسکوپ هستید، حساسیت (Sensitivity) یکی از اصلی ترین مواردی است که باید به آن توجه کنید. بیشتر بازیکنان ژیروسکوپ حساسیت ژیروسکوپ خود را روی 300% تنظیم می کنند. اما آیا 400٪ حساسیت ژیروسکوپ بهتر است؟

شما می توانید حساسیت ژیروسکوپی را 400٪ کنید و  1 تا 2 ساعت بازی کنید تا به تنظیمات آن عادت کنید. متوجه خواهید شد که این حالت حدود 30٪ موثرتر و حدود 30٪ لرزش بیشتری نسبت به 300٪ حساسیت ژیروسکوپ دارد. بنابراین، اگر دست شما خیلی ثابت است، استفاده از حساسیت 400% ژیروسکوپ خیلی سخت است. در اینجا چند تفاوت بین این دو تنظیم را بیان می کنیم:

حساسیت ژیروسکوپ 300٪ پایدارتر و متعادل است. 150٪ حساسیت ژیروسکوپ، بیشتر شبیه به واقعیت بازی خواهید کرد است. قبل از به روزرسانی جدید، حداکثر سطح حساسیت به ژیروسکوپ. 300٪ بود. بعد از آخرین به روزرسانی، حداکثر حساسیت به ژیروسکوپ 400٪ شد که از حساسیت 300 % موثرتر و لرزانتر است.

Gyro Screen در بازی پابجی موبایل

حساسیت 400٪ به ژیروسکوپ به کنترل recoil اسلحه کمک نمی کند اما ممکن است برای سلاح های AKM و Beryl M762 با اسکوپ 4x موثر باشد. با این حال، 400٪ حساسیت ژیروسکوپ، دقت را نسبت به 150٪ و 300٪ حساسیت کمی کاهش می دهد. حساسیت کم به شما امکان می دهد با دقت بیشتری بازی کنید. بنابراین اگر تازه وارد هستید سطح حساسیت بالا را فعلا کنار بگذارید.

حساسیت ژیروسکوپی 400٪ برای اسپری گلوله در نبردهای میان برد یا تیراندازی در نبرد های دوربرد موثرتر است. در مبارزات میان برد زیاد توصیه نمی شود زیرا صفحه نمایش شما بسیار تکان می­ خورد و هدف گیری را سخت تر می کند.

افراد مبتدی باید با حساسیت کم ژیروسکوپ شروع کنید، و بعدا می توانید حساسیت را بعد حرفه ای شدن افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.