Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

کاراکتر Notora در بازی فری فایر

همه چیز درباره ی کاراکتر Notora در بازی فری فایر Free Fire

همه چیز درباره ی کاراکتر Notora در بازی فری فایر

بازی Free Fire در سال 2017 رونمایی شد و تا به امروز توانسته طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کند و بیش از میلیون­­ها کاربر فعال در سراسر جهان دارد. فری ­فایر با سیستم شخصی سازی شخصیت خود توانسته در ژانر Battle Royale خود را از رقبا جدا کند. در حال حاضر 32 شخصیت در بازی وجود دارد. هر بازیکنی می­ تواند با توجه به سبک بازی خود یکی از آن­ها را انتخاب کند و مهارت­ های خود را تقویت کنند.

همه چیز درباره ی کاراکتر Notora در بازی فری فایر

البته همه مهارت ­ها برابر نیستند و بعضی از آن­ها بسیار قوی­تر از بقیه ­اند. به قابلیت بهبودی و افزایش سرعت Alok نگاهی کنید و آن را با چیزی شبیه به سرعت 6٪ Kelly مقایسه كنید. میبینید که تفاوت زیادی وجود دارد. مهارت Notora بسیار جالب است و می­تواند در شرایط مناسب خود را نشان دهد. در این مقاله، ما تمام مواردی را که باید در مورد Notora شخصیت جدید بازی فری ­فایر بدانید توضیح می­دهیم.

سرگذشت Notora

نوتورا یک موتورسوار بدنام است و خانواده ­اش به معنای واقعی یک باند موتورسواری هستند. نیازی به گفتن نیست که او از بدو تولد با موتور بزرگ شده است. کاری که باندهای موتورسواری انجام می­دهند همه در مورد مسابقه­، درگیری و مبارزه با باندهای دیگر است. دقیقاً به همین دلیل است که نوتورا یک کله ­شق است. او در یک محیط فوق العاده خشن بزرگ شده و زندگی گانگستری او درنهایت به پایان رسید و یارانش توسط باند رقیب نابود شدند. نوتورا تنها بازمانده آن قتل عام بود، که احتمالا به دلیل احترامی بود که دشمنان برای عملکرد او در جنگ قائل بودند.

البته آنها هنوز هم می­خواهند او را بکشند. نوتورا پس از آن به جزیره بتل رویال فری­ فایر فرستاده شد تا با مرگ دست و پنجه نرم کند. هنگامی که در مپ برمودا فرود آمد، نوتورا قسم خورد که انتقام افرادی که خانواده­اش را کشتند، بگیرد. برای انجام این کار، تنها راه فرار از جزیره است. و برای فرار از جزیره، باید شما برنده­ ی رقابت­هایی که در فری­ فایر اتفاق می­ افتد شوید. این جایی است که بازی شروع می شود.

شخصیت Notora در بازی فری فایر

طراحی شخصیت Notora  

به طور کلی، نوتورا دارای شخصیت یک موتورسوار خشن و سرسخت است. با لباسی سر تا پا چرمی و موهای نقره ­ای رنگ شده. نقش رهبری او در این باند هم جالب است، چون معمولاً رهبران باند به خاطر قدرت و وحشیگریشان مرد هستند. این شخصیت احتمالاً از باندهای موتورسوار معرفی شده در فیلم­ها و سریال­ها و باندهای مختلف واقعی در که در آمریکای شمالی و جنوبی زندگی می­کنند الهام گرفته شده است.

توانایی­ شخصیت  Notora

توانایی منحصر به فرد نوتورا Racer Blessing نام دارد که نشان می­دهد در موتورسواری خیلی مهارت دارد. این مهارت سرعت ماشین را افزایش نمی­دهد ولی همه افراد در ماشین را بهبودی (heal) می­دهد. احتمالاً به این است که نوتورا عضو باند است، و سلامت یاران خودش را به سرعت ترجیح می­دهد. Misha، شخصیت مکانیک، شخصیتی است که توانایی افزایش سرعت ماشین را دارد. مهارت راننده وقتی همه در اتومبیل باشند فعال خواهد بود. اگر نوتورا راننده نباشد شما بهبود پیدا نمی­کنید. در زیر مهارت بر اساس سطح نوشته شده است. شما می توانید با خرید جم فری فایر از فروشگاه آیدی گیم توانایی های این کاراکتر را تا حد قابل توجهی ارتقا دهید.

سطح 1: هنگام رانندگی با وسیله نقلیه، HP تمام اعضای در خودرو را  HP5 در هر 4.5 ثانیه بازیابی کنید.

سطح 2: هنگام رانندگی با وسیله نقلیه، HP تمام اعضای در خودرو را  HP5 در هر 4 ثانیه بازیابی کنید.

سطح 3: هنگام رانندگی با وسیله نقلیه، HP تمام اعضای در خودرو را  HP5 در هر 3.5 ثانیه بازیابی کنید.

سطح 4: هنگام رانندگی با وسیله نقلیه، HP تمام اعضای در خودرو را  HP5 در هر 3 ثانیه بازیابی کنید.

سطح 5: روکردن کارت بازی  airdrop

سطح 6: هنگام رانندگی با وسیله نقلیه، HP تمام اعضای در خودرو را  HP5 در هر 2.5 ثانیه بازیابی کنید.

سطح 7: پرچم  Notora

سطح 8: هنگام رانندگی با وسیله نقلیه، HP تمام اعضای در خودرو را  HP5 در هر 2 ثانیه بازیابی کنید.

در واقع بسیار عجیب است که مهارت Notora نه فقط با موتورسیکلت بلکه با هر وسیله نقلیه­ ای فعال است. چون او قبل از هر چیز یک موتور سوار است. موتور سواری با رانندگی ماشین خیلی فرق دارد.

تکنیک ­های استفاده از Notora

Notora  را می­توانید با 499 جم از فروشگاه بخرید. به طور کلی، مهارت Blessing مسابقه انتخاب بسیار خوبی در هر دو مود squad و مسابقات عادی است، چون شما و تیمتان می­توانید سوار یک ماشین شده و کمی رانندگی کنید تا کاملاً بهبود یابید و با این روش در خیلی از بهبودها صرفه جویی کنید. در بالاترین سطح مهارت، با  HP5 در هر 2 ثانیه بهبودی می­یابد، یعنی HP 50 فقط برای 20 ثانیه رانندگی کردن. حتی می­توانید این توانایی را با استفاده از Kapella’s passive تقویت کنید و بازیابی بهبودی را HP 5/5 کنید. بهترین ترکیب در هنگام استفاده از این مهارت با Misha  است، زیرا هر دو مهارت هنگام رانندگی فعال می­شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.