Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

همه چیز درباره کاراکتر رافائل در آپدیت جدید بازی فری فایر

همه چیز درباره کاراکتر رافائل در آپدیت جدید بازی فری فایر

همه چیز درباره کاراکتر رافائل در آپدیت جدید بازی فری فایر

همانطور که میدانید یکی از بزرگترین به روزرسانی های امسال بازی Free Fire در عرض یک هفته به سرور جهانی وارد می شود. ما بین تمام این بروز رسانی ها، تغییرات کاراکتر ها از جذابیت خاصی در میان بازیکنان برخوردار هستند.

همه چیز درباره کاراکتر رافائل در آپدیت جدید بازی فری فایر

سیستم شخصیتی فوق العاده بازی فری فایر توانسته مخاطبین زیادی را به خود جذب کند.اما در عین حال تنها چند کاراکتر مورد استفاده بازیکنان قرار میگیرند.
یکی از این کاراکتر های پر مخاطب رافائل است که احتملا همه شما با کاراکتر رافائل در بازی فری فایر آشنا هستید.

رافائل همیشه بخشی از Sniper Build بوده است. در این مقاله قصد داریم نسخه جدید کاراکتر رافائل از Dead Silent و نحوه قرار دادن آن در یک ترکیب را برای شما مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

مورد اول:

نسخه قدیمی: توانایی فعالی که مانع از آشکار شدن شما (پنهان ماندن از دید دشمن) در مینی مپ ها، می شود.
نسخه جدید: توانایی جدید Silent این خاصیت را به اسلحه می دهد تا بدون صدا شلیک کند. علاوه بر این باعث می شود دشمنان شما تا میزان 45% HP را سریعتر از دست می دهند.
به عنوان مثال: اگر قبلا زمان کشته شدن بازیکن دشمن 6 ثانیه طول میکشید،با استفاده از این توانایی، فقط 4.5 ثانیه طول می کشد تا شما بتوانید حریف را نابود کنید.

مورد دوم:

جالب است بدانید از بین 5 کاراکتر موجود در بروز رسانی جدید، فقط کاراکتر رافائل یک بازنگری کامل انجام می دهد. دلیل این امر احتمالاً این واقعیت است که Dead Silent یک مهارت فعال است و دقیقا به همین سبب به شما توصیه میکنیم درزمان استفاده از کاراکتر رافائل حتما از Dead Silent استفاده کنید. همچنین اکثر بازیکنان توانایی Alok و Chrono را در بیشتر مواقع انتخاب می کنند.
قابلیت جدید کاراکتر رافائل فری فایر که همان نسخه جدید Dead Silent می باشد و در واقع یک قابلیت منحصر به فرد محسوب می شود.

اما با این وجود باید بگوییم توانایی مخفی ماندن در مینی مپ ها شاید ایده چندان خوبی نباشد، به این معنی که پنهان ماندن به تنهایی کافی نیست. زیرا دشمنان هنوز هم می توانند شما را به روش معمول شناسایی کنند.
شما می توانید برای ارتقای سطح بازی و بالابردن قدرت و مهارت هایتان از طریق سایت آیدی گیم اقدام به خرید جم فری فایر نمایید.

مورد سوم:

توانایی جدید در اصل به شما یک Silencer رایگان روی همه اسلحه ها و DMR ها می دهد، که می تواند در بالای یک Muzzle قرار گیرد. این کار نسبتاً سلاح را قدرتمند تر میکند. زیرا بازیکنان معمولاً یک Muzzle استفاده میکنند که با اینکار موقعیت شما در مینی مپ ها به راحتی فاش می شود.

اما فاش شدن موقعیت شما مسئله خیلی بزرگی نیست زیرا کافی است دوراز دسترس دشمن قرار بگیرید.
اسلحه های تک تیرانداز در بازی فری فایر بسیار قدرتمند هستند که بهترین قسمت این مهارت این است که به یک Passive تبدیل می شوند. اکنون می توانید این آپشن ها با تمام توانایی های محبوبتان مانند Alok یا K ترکیب کنید.

نتیجه گیری

همراهان عزیز اگر شما هم علاقه دارید مقاله های بیشتری در رابطه با بازی Free Fire بخوانید، میتوانید به وب سایت آیدی گیم مراجعه کنید.
در نهایت امیدواریم مطالب مطرح شده در این قسمت برایتان مفید واقع شده باشد.از اینکه اطلاعات و تجربیاتتان را در رابطه با کاراکتر رافائل بازی فری فایر با ما و سایر کاربران به اشتراک میگذارید، بسیار خوشحالیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.