Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

حیوان Baboon فری فایر

همه چیز درباره حیوان Baboon در بازی فری فایر

همه چیز درباره حیوان Baboon در بازی فری فایر

در حالی که برخی اطلاعات در مورد شخصیت ها، سلاح های جدید و حیوان خانگی های بازی Free Fire وجود دارد، ما بندرت اطلاعاتی در مورد حیوان خانگی Baboon داریم. در این پست قرار است بیشتر درباره حیوان خانگی Baboon بازی فری فایر بدانیم و اینکه چگونه می تواند با توانایی هایش، در بازی به ما کمک کند.

همه چیز درباره حیوان Baboon در بازی فری فایر

جدا از نسخه رسمی، به صورت دوره ای، بازی فری فایر نسخه آزمایشی بازی را در سرور پیشرفته با ویژگی های جدید، شخصیت ها و حیوانات خانگی عرضه می کند. چند روز پیش، سازنده بازی پیش ثبت نام نسخه بعدی Free Fire Advance Server OB25 را باز کرد.

بر این اساس، بازیکنانی که برای تجربه دست اول نسخه جدید ثبت نام می کنند، ویژگی های به روز شده زیادی مانند: Character Snowelle، SMG Vector جدید و حیوان خانگی جدید به نام Baboon دارند.

این قابل مشاهده است که سازندگان بازی فری فایر همیشه سعی می کنند همه چیز را آزمایش کنند و ایده های جدیدی را ارائه دهند. مهم نیست که حیوانات خانگی، شخصیت ها یا اسلحه ها چه می شود. در حال حاضر 11 حیوان خانگی در دسترس دارید. بازی فری فایر، در آستانه آزاد کردن حیوان خانگی جدیدی به نام Baboon (نام غیر رسمی) است.

  • Pet system بازی فری فایر

حیوان خانگی جدید Baboon قرار است بخشی از آپدیت بازی فری فایر در دسامبر باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد توانایی های این حیوان خانگی فری فایر، این مقاله را بررسی کنید. به روزرسانی بزرگ بازی فری فایر برای ماه دسامبر تقریباً در دسترس است. Advance Server پچ OB25 فعال شده است. این آخرین به روزرسانی بزرگ بازی فری فایر در سال جاری است.

با دو شخصیت جدید، دو سلاح جدید و چند آپشن کوچک دیگر که در مقابل سایر موارد، معمولا از آن ها چشم پوشی می کنند. بازی فری فایر همچنین یک حیوان خانگی جدید Baboon در اختیار شما قرار می دهد. در این مقاله، همه مواردی را که باید در مورد این حیوان خانگی جدید بدانید و اینکه آیا تأثیری در بازی ایجاد می کند یا نه، لیست می کنیم.

 

حیوان Baboon فری فایر

توضیحی درباره Baboons:

بابون ها یکی از بزرگترین گونه های میمون در جهان هستند. در عربستان و آفریقا به تعداد فراوان یافت می شود. در حقیقت، بابون های نر می توانند به اندازه یک انسان باشند در حالی که ماده ها فقط نیمی از آن هستند. برخلاف سایر میمون های اهلی، که شما در باغ وحش می بینید، بابون ها حیوانات وحشی و رام نشده ای هستند، که آنها را برای سایر گونه های کوچک و حتی انسان خطرناک می کند.

1. درباره Baboon Pet در بازی فری فایر

حیوان خانگی جدید در سرور برزیل، Brabuino نام دارد، که در پرتغالی به معنای واقعی کلمه “بابون” است. این احتمال وجود دارد که او هنگام ورود پچ به نام جدیدی دست پیدا کند، دقیقاً مانند حیوان خانگی پنگوئن “Mr. Waggor” یا حیوان خانگی راکون “Rockie”. شما می توانید برای خرید جم فری فایر به فروشگاه اینترنتی آیدی گیم مراجعه کنید.

او احتمالاً بزرگترین حیوان خانگی فری فایر است که تاکنون آزاد شده. دست های او به اندازه بازیکنان است. لباس او کم و بیش لباس چریک های معمولی است که معمولاً در آمریکای جنوبی یافت می شوند. دارای محافظ، کمربند مهماتی و علاوه بر این، حیوان Baboon فری فایر نیز بسیار پر مو است، با یال بزرگ و بینی قرمز بزرگ.

2. توانایی حیوان Baboon فری فایر

وقتی صحبت از پت سیستم فری فایر می شود، سازندگان بازی به میمون وحشی جلوه چشمگیر و توانایی قدرتمندی می بخشند.  طبق برخی منابع فاش شده، Baboon حیوان خانگی جدید بازی فری فایر می تواند به بازیکن کمک کند تا دامنه شلیک اسلحه مانند Gloo Grenade (نارنجک انداز) و بسیاری دیگر را افزایش دهد.

این یک مهارت فعال و حمایتی است که برای بسیاری از بازیکنان مناسب خواهد بود.  اینکه آیا بابون یک همراه مناسب برای شما است یا نه به سبک بازی شما نیز بستگی دارد.

توانایی بابون، “Lançando a Braba” نامگذاری شده است. این حیوان خانگی فاصله شلیک نارنجک شما را به ترتیب 10، 15 و 20 درصد در سطح 1، 2 و 3 افزایش می دهد. این کار روی همه نارنجک ها، از حالت عادی گرفته تا Gloo، فلش و دود، کار می کند.

 

حیوان Baboon فری فایر

 

3. نحوه دریافت حیوان خانگی جدید Baboon در بازی فری فایر

میمون غول پیکر برای اولین بار در Free Fire Advance Server OB25 معرفی می شود که قرار است در آینده نزدیک منتشر شود. در حال حاضر، شما می توانید به وب سایت رسمی بازی بروید و برای باز کردن سرور ثبت نام کنید.

تحلیل و بررسی

به طور کلی، این توانایی به نظر می رسد کم قدرت باشد اما مطمئناً مفید است، زیرا اکثر مردم نارنجک های خود را از دست می دهند زیرا آنها دامنه شلیک نارنجک های خود را اشتباه ارزیابی می کنند. با این وجود، صرفاً برای افزایش 20 درصدی پرتاب، آزاد سازی حیوان خانگی فکر خوبی نیست.

با این حال، هنوز هم ممکن است که حیوان خانگی در هنگام آزادی دچار مشکل شود. سازندگان فری فایر معمولاً به بازخورد بازیکنان گوش می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.