Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بررسی منطقه DOCKS در مپ سانهوک

بررسی منطقه DOCKS در مپ سانهوک بازی پابجی موبایل

بررسی منطقه DOCKS در مپ سانهوک بازی پابجی موبایل

بازی PUBG Mobile یک بازی تیراندازی در سبک Battle Royal است که شما می­ توانید در نقشه های آن آزادانه بازی کنید. شما باید بتوانید برای خود جلیقه ضد گلوله، گلوله، اسلحه و … پیدا کنید تا جان خود را در مقابل دشمنان حفظ کنید. همچنین می توانید پس از یافتن اسلحه روی آن نشانه گیر قرار دهید تا از دور دشمنان خود را مورد هدف قرار دهید. همانطور که میدانید مپ سانهوک (Sanhok) یک فضای گرمسیری دارد و پر از ساختمانها و ویرانه های مختلفی است. در واقع می توان این مپ را جزو یکی از بهترین مکان ها برای غارت و به دست آوردن تجهیزات به شمار آورد که اغلب بازیکنان بازی پابجی موبایل از این مپ استفاده می کنند.

بررسی منطقه DOCKS در مپ سانهوک بازی پابجی موبایل

منطقه DOCKS یکی از بهترین مکانهای غارت بر روی مپ سانهوک (Sanhok) در بازی پابجی موبایل است. این مقاله یک راهنمای کامل در مورد نحوه پاکسازی این مکان است. با استفاده از این مطلب و دیگر مقالات سایت آیدی گیم شروع خوبی در این نقشه داشته باشید.

بررسی اجمالی منطقه DOCKS در مپ سانهوک بازی پابجی موبایل

DOCKS یک اسکله متروک در گوشه جنوب غربی این جزیره سرسبز است. اسکله سه انبار بزرگ و دو کشتی بزرگ در کنار اسکله است که لنگر انداخته اند. علاوه بر این، شما می توانید بسیاری از غنایم خوب را روی کانتینرها یا داخل بعضی از کانتینرهای باز پیدا کنید

علاوه بر این، این مکان یکی از 5 مکان برتر اسلحه های شلیک در این مپ است. شما می توانید بسیاری از سلاح های مناسب مانند M24  Kar98k  M416 ، Beryl M762  AKM و غیره را در اینجا پیدا کنید. علاوه بر این، حداقل یک مجموعه تجهیرات سطح 3 وجود دارد، از جمله کلاه ایمنی سطح 3، دامپزشک و کوله پشتی.

منطقه DOCKS مپ سانهوک

DOCKS در مپ سانهوک شروعی مطمئن برای بازی

اگر نمی خواهید خیلی زود درگیر شوید اما دارید برای تهیه وسایل و تجهیزات پرسه می زنید و می خواهید در جنگ بعدی شرکت کنید، DOCKS می تواند انتخاب خوبی باشد. تعداد تیم های فرود آمده به خط هواپیما بستگی دارد.

 • اگر خط هواپیما به طرف شرق باشد، تیم های کمتری به سمت اسکله ها می روند.
 • زمانی که هواپیما به این مکان نزدیک شد می توانید تعداد بازیکنانی را که از هواپیما بیرون می پرند، حساب کنید.
 • روی کشتی یا بالای انبارها فرود بیایید تا موقعیت دشمنان را در منطقه بررسی کنید.
  در صورت شلوغ نبودن ابتدا اسلحه، کلاه ایمنی، دامپزشک نظامی و گلوله در انبار جمع کنید.
 • اگر دشمنانی هم در Docks فرود آمدند، برای غارت لوازم به کشتی بروید. اگر آماده درگیری نیستید، در کشتی پنهان شوید یا بیرون بپرید و با شنا کردن از این مکان دور شوید و از یک جهت دیگر حمله کنید.
 • در اسکله یک قایق وجود دارد و دیگری در بالای تپه قرار دارد. می توانید از تپه عبور کنید، قایق را پیدا کنید و از طریق رودخانه به مرکز مپ بروید.
 •  خیلی خطرناک است اگر در بالای تپه های پشت Docks به دشمن حمله کنید. یک کوه صخره ای بزرگی در آنجا وجود دارد که می تواند به عنوان پوشش استفاده شود. شما می توانید برای خرید یوسی بازی پابجی موبایل از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم در کمترین زمان ممکن و قیمتی مناسب اقدام کنید.

منطقه DOCKS مپ سانهوک

منطقه امن

 • بهتر است با قایق در اسکله وارد منطقه امن شوید.
 • اگر منطقه بازی در شمال این جزیره پابجی موبایل کوچک شود، که اغلب اتفاق می افتد، بهتر است مستقیماً به سمت منطقه بازی فرار کنید. شما می توانید یک ماشین UAZ یا کامیون را در خارج از Kampong پیدا کنید اما ابتدا می تواند توسط تیم دیگری در این شهر حمل شود. بنابراین، شما باید به Quarry بروید که در آن جا می توانید یک کامیون، یک موتورسیکلت یا یک باگی پیدا کنید تا به منطقه امن بروید یا سریعتر به محل پرواز بروید.
 • بیشتر وسایل کمک اولیه، تجهیزات درمانی (medkits)، داروهای ضد درد (painkillers)، و نوشیدنی های انرژی زا را غارت کنید تا بتوانید تا زمان ورود به منطقه امن زنده بمانید. علاوه بر این، فراموش نکنید که HP خود را درست بعد از عبور از دایره سفید بهبود دهید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.