Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

اسکوپ ۶ در مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

پیدا کردن اسکوپ ۶ در مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

پیدا کردن اسکوپ ۶ در مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

PUBG Mobile یکی از پربازدیدترین بازی های نبرد رویال در سراسر کره زمین است. این بازی اسلحه ها، وسایل بازی و سایر موارد موجود در بازی را برای بازیکنان ارائه می دهد و اسکوپ x6 یکی از مواردی است که قابلیت کاربردهای زیادی را فراهم می کند. بازیکنان می توانند از دامنه شلیک میان برد و همچنین تیراندازی با برد بلند استفاده کنند. در این مقاله، ما در مورد پنج مکان برتر برای یافتن اسکوپ ۶ در مپ ارانگل بازی پابجی موبایل بحث می کنیم.

پیدا کردن اسکوپ ۶ در مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

 

اسکوپ ۶ در مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

 

دلیل اینکه ما اسکوپ 6x را برای این پست انتخاب کردیم، برتری، محبوبیت و کارایی بیشتر این دوربین نسبت به دوربین های 8x، 4x و دیگر دوربین های موجود در بازی است. شاید برخی از بازیکنان معتقد باشند که برای تفنگ های تک تیر و مخصوصا آن هایی که بردشان بیشتر است مثل AWM و M24، دوربین 8x انتخاب بهتری است. قطعا همین طور است و من هم با شما موافقم. ولی اسکوپ 8x مشکلی که دارد این است که تمام تفنگ ها را ساپورت نمیکند.

از طرفی دوربین 4x هم برای شلیک به هدف های با فاصله زیاد چندان مناسب نیست. پس اگر شما جزو نفرات پایانی بازی باشید و تفنگ تک تیر هم در اختیارتان نباشد، این دوربین 6x است که به دادتان میرسد و میتواند شما را از مخمصه نجات دهد.

برای پیدا کردن دوربین 6x در Erangel، این 5 مکان را در اولویت قرار دهید.

1.Pochinki

یکی از بهترین مکان ها در نقشه Erangel برای تجهیز اسکوپ 6x، Pochinki است. این شهر به عنوان یک مکان شلوغ و خطرناک با درگیری های سنگین درهمان ابتدای بازی روی نقشه برچسب گذاری شده است، و تیم های مختلف با هم به اینجا می آیند تا بهترین لوت ها را بدست آورند. بازیکن می تواند تفنگ های تهاجمی مانند M416 و AKM و همچنین اسلحه های تک تیرانداز مانند Kar98 و M24 را در پوچینکی پیدا کند. اگر به پوچینکی رفتید مراقب باشید چون احتمال کشته شدن در همان دقایق ابتدایی بازی وجود دارد، هر چه قدر هم که حرفه ای باشید از خطرات پوچینکی و نزدیکی خانه ها به هم غافل نشوید.

2.Sosnovka Military Base

پایگاه نظامی Sosnovka مکان دیگری است که بازیکنان می توانند دوربین 6x برای تفنگ های مسلسل یا تفنگ های تک تیراندازی خود بدست آورند. پایگاه نظامی دارای ساختمانهای زیادی است که در سراسر جزیره با لوتز با کیفیت بالا واقع شده است. اگر به این پایگاه نظامی رفتید احتمال پیدا کردن دوربین 6x در بالای میله یا پله های آن زیاد است. با خرید یوسی بازی پابجی موبایل از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم می تونید آیتم های ویژه ای رو بدست بیارید.

پیدا کردن اسکوپ ۶ در مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

3.Georgopol

جورجوپول، زمانی که شلوغ ترین مکان در نقشه Erangel است، یکی از بهترین مدعیان در بهترین مکانهای دارای اسکوپ 6x  است. کانتینرها و انبارهای مختلفی وجود دارد که بازیکنان می توانند به سرعت غنیمت خود را پیدا کنند، که شامل سلاح، وسایل و کمک های بیمارستانی برای پیروزی و اول شدن در بازی است.

4.Mylta Power

Mylta Power دارای انبارها و ترکیبات زیادی است که بازیکنان می توانند اسلحه های مورد علاقه خود را به همراه اسکوپ 6x  پیدا کنند. هر زمان که هواپیما از منطقه ی خطرناک Mylta Power عبور کند، بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که 3-4 تیم در اینجا فرود آیند. با تاکتیک های مناسب، بازیکنان می توانند به راحتی تیم های دشمن را در Mylta Power از پا در آورند و اسلحه ها و وسایل خوبی را بدست آورند. توصیه ما به شما این است که اگر کسی روی پشت بام نبود شما در آن جا فرود بیایید تا برتری نسبت به بقیه تیم ها داشته باشید.

5.Yasnaya Polyana

 

اسکوپ ۶ در مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

 

یکی از بزرگترین شهرهای نقشه Erangel، Yasnaya Polyana، است که گزینه بسیار خوبی برای بازیکنانی است که می خواهند از یک دوربین 6x به همراه اسلحه های خوب استفاده کنند. این شهر همچنین یکی از بهترین مکان ها برای بازیکنانی است که رنک خود را به طبقات بالاتر می رسانند تا در اینجا فرود آیند و بازی خود را ادامه دهند. از آن جایی که منطقه ی Yasnaya Polyana در مرکز نقشه قرار ندارد مکان خوبی برای لوت کردن بدون استرس است. همینطور خانه های بزرگ و چند طبقه ای که در آن وجود دارند از لوت خوبی برخوردار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.