Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

فستیوال Frost بازی پابجی موبایل

ترفندهای فستیوال Frost بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

ترفندهای فستیوال Frost بازی پابجی موبایل

در چند سال اخیر بازی های سبک Battle Royale طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورده است که یکی از بازی های آن، بازی PUBG Mobile است که یکی از پر مخاطب ترین بازی های این سبک است و به عقیده بعضی از گیمر ها، به دلیل این که نسبت به دیگر بازی ها بیشتر به واقعیت نزدیک است، در رتبه اول قرار دارد.

سازندگان این بازی برای رقابت با دیگر بازی ها و بر آورده کردن خواسته بازیکنان، هر چند مدت یک بار سعی بر این دارند که با آپدیت های خود این امر را به انجام برسانند.

حالت و ویژگی های جدید فستیوال Frost بازی پابجی موبایل در فصل 19 و همچنین نکات و نکات مفید برای تسلط بر بازی را بررسی کنید.

ترفندهای فستیوال Frost بازی پابجی موبایل

فستیوال Frost فصل 19 بازی پابجی موبایل

مدتی است که به معرض دید گذاشته شده و بازیکنان اکنون از نسخه مضمون زمستانی بازی با بسیاری از ویژگی های جالب لذت می برند. اگرچه فصل 19 بیشتر به نسخه اصلی شباهت دارد، اما برخی از ویژگی های جدید برای تازه کردن بازی و دمیدن روح جدید در بازی اضافه شده است.

برای توضیح کامل درباره حالت و ویژگی های جدید فستیوال Frost فصل 19 بازی پابجی موبایل و همچنین نکات مفید برای تسلط بر بازی، به ادامه این مطلب بپردازید.

چگونه می توان قلعه های منجمد (Frozen Castle) را روی نقشه پیدا کرد

 

فستیوال Frost بازی پابجی موبایل

 

یکی از مهمترین ویژگی هایی که اخیراً در جشنواره Frost بازی پابجی موبایل اضافه شده است، قلعه های منجمد است که به عنوان نمادهایی با رنگ سفید روی نقشه نشان داده می شوند. آن ها به طور معمول در لبه نقشه ها قرار دارند و غنیمت های زیادی را ارائه می دهند، بنابراین مطمئن شوید که اولین کسی هستید که در آنجا فرود می آید.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

چه غنیمت می توانید در قلعه یخ زده (Frozen Castle) پیدا کنید؟

انتظار می رود هنگام رسیدن به یک قلعه یخ زده اسلحه های با کیفیت و پیوست ها را پیدا کنید. علاوه بر این، حالت جدید بازی دارای قابلیت پرتاب آدم برفی جدید است که به عنوان گلوله برفی کار می کنند.

هنگامی که یک توپ آدم برفی را پرتاب می کنید، بلافاصله یک مجسمه آدم برفی روی زمین ایجاد می کند تا پوششی ایجاد کند. اما فقط می توانید این گلوله های برفی و توپ های آدم برفی را در نقاط برفی انتخاب کنید.

 

 

 

نحوه استفاده از ویژگی اسکی در بازی پابجی موبایل

ویژگی اسکی یکی دیگر از ویژگی های خاص فستیوال Frost در بازی پابجی موبایل است که در صورت دویدن روی یک سطح یخ زده یا اطراف قلعه منجمد در دسترس است. با زدن دکمه اسکی، می توانید با اسنوبرد اسکی را شروع کنید. این به شما کمک می کند در صورت نیاز به فرار سریعتر و واقعاً مفید سفر کنید.

 

فستیوال Frost بازی پابجی موبایل

 

رویداد روزانه فستیوال Frost بازی پابجی موبایل

جدا از این ویژگی های ذکر شده، می توانید در رویداد های روزانه بازی نیز شرکت کنید تا جوایز ارزنده و محدودی کسب کنید. با تکمیل ماموریت، یک سکه زمستانی نیز دریافت خواهید کرد که می تواند برای بازخرید هدایای ویژه در تاریخ 1 ژانویه استفاده شود.

Frost Erangel در پابجی موبایل

پس از حالت Metro Royale روی نقشه Erangel بازی پابجی موبایل به راه اندازی حالت رویداد Frost Festival بر روی این نقشه ادامه داد. این نقشه افسانه ای همیشه نقشه رویدادهای این بازی با یک جعبه رویداد برای بازیکنان است که انتخاب می کنند نقشه رویداد را فعال کنند یا خیر. Frost Festival امسال نیز بر روی قدیمی ترین نقشه Erangel این بازی برگزار می شود.

برای پخش حالت Frost Erangel، به قسمت انتخاب حالت می روید. یک جعبه کوچک در گزینه Erangel وجود دارد. برای فعال کردن نقشه Frost Erangel، تیک زرد را روی آن جعبه قرار داده اید. اگر حالت بازی را با موفقیت انتخاب کنید، تصویر پس زمینه نیز به نقشه Erangel برفی تغییر می کند.

 

فستیوال Frost بازی پابجی موبایل

 

وقتی وارد جزیره می شوید، مکان های برفی را در مینی مپ مشاهده خواهید کرد. کوه های برفی و قلعه های یخی وجود دارد. برای حرکت در قلعه یخی یا سرعت در سراشیبی می توانید از اسنوبرد استفاده کنید.

علاوه بر این، این مکان ها همچنین دارای بسیاری از غنایم خوب و همچنین غنایم نادر در چند جعبه غنیمت هستند. بنابراین، این کوه های برفی و قلعه های یخی اغلب موقعیت های پرخطر دارند که حدود 3 تا 4 تیم در آنجا فرود می آیند.

رویداد های تعطیلات

این رویداد از 18 دسامبر سال 2020 تا اول ژانویه 2021 ادامه دارد. در طی این رویداد، شما باید تا آنجا که ممکن است سکه های زمستانی را از بازار تعطیلات جمع آوری کنید تا اقلام موجود در Event Shop را خریداری کنید.

غرفه ها و مغازه های موجود در بازار، در صورت آفلاین بودن، به طور مداوم این سکه ها را تولید می کنند. برای کاهش زمان تولید سکه، می توانید مأموریت های روزانه را انجام دهید و برای ارتقا those آن فروشگاه های زمستانی بازار، مواد دریافت کنید.

 

فستیوال Frost بازی پابجی موبایل

 

تعداد پس انداز سکه شما در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش داده می شود. سپس، می توانید از آن سکه ها برای خرید در Event Shop در گوشه پایین سمت راست استفاده کنید. برای خرید مجموعه Snow Fashionista در فروشگاه و بسیاری از اقلام دیگر می توانید از سکه های زمستانی استفاده کنید.

بالای صفحه Snow Fashionista: سکه 28k.
شلوار Snow Fashionista: سکه 20k.
یک جفت کفش Snow Fashionista: سکه 16k.
Blue Glider Trail: سکه 2k.
ضایعات کوپن جعبه ای کلاسیک: سکه 1k.
ضایعات کوپن جعبه عرضه: 250 سکه.
x30 AG : 250 سکه.
x500 BP : 150 سکه

 

فستیوال Frost بازی پابجی موبایل

 

فستیوال Frost رویدادهای شانسی

این رویداد با محدودیت زمانی از 18 تا 25 دسامبر 2020 در دسترس است. در طول این رویداد، شما برای کسب درآمد بیشتر AG مأموریت های رویداد را انجام می دهید. انجام ماموریت ها بسیار ساده و آسان است. سازندگان بازی این رویداد را برای هدیه دادن به بازیکنان سخت کوش راه اندازی می کنند.

شما فقط باید یک تا سه مسابقه کلاسیک را کامل کنید، LIKE را به دوستان یک بار در روز 5 بار بدهید و BP را برای یک تا سه دوست ارسال کنید. بازیکنانی که تمام این ماموریت ها را انجام می دهند می توانند روزانه 235 سکه AG بدست آورند.

 

فستیوال Frost بازی پابجی موبایل

 

فستیوال Frost سوپر استار در بازی پابجی موبایل

رویداد Super Star بین 15 تا 29 دسامبر سال 2020 به صورت مستقیم پخش می شود. شما همچنین ماموریت های روزانه خود را برای جمع آوری کتاب و استفاده از جوایز انجام می دهید. ماموریت های رویداد نیز ساده هستند. شما باید LIKEs ،Chicken ،Hearts و Roasted Chickens را به دوستان خود بدهید تا نشانه های کتاب را جمع آوری کنند.

 

فستیوال Frost بازی پابجی موبایل

 

در قسمت Redeem Unbeliefable Rewards، می توانید نشانه های کتاب را برای جوایز جذاب، مانند AG ،Thrill Ride BP Crat ، کوپن Classical Crate ،Supply Crate Coupon ،Motorcycle و time-limited Riveting Set for males را خریداری کنید. این پاداش لباس در مدت 14 روز قابل استفاده است.

 

 

فستیوال Frost بازی پابجی موبایل

 

پاداش های آخر هفته در فستیوال Frost پابجی موبایل

این رویداد با محدودیت زمانی از 18 تا 21 دسامبر سال 2020 ادامه دارد. شما چهار روز فرصت دارید تا جوایز جذاب زیادی را بدست آورید، از جمله کوپن کلاسیک جعبه، AG و کوپن جعبه تأمین مهمات.

مأموریت های رویداد نیز ساده هستند که می توانند هنگام بازی در حالت کلاسیک به پایان برسند. به عنوان مثال، شما باید با دوستان خود بازی کنید، هم تیمی های ناکام را احیا کنید و چندین بار در 10 تیم برتر قرار بگیرید.

 

فستیوال Frost بازی پابجی موبایل

 

فستیوال Elation :Frost

رویداد Elation از 14 تا 21 دسامبر سال 2020 برگزار می شود. شما همچنین برخی از ماموریت های آسان را انجام می دهید، مانند بازی های کلاسیک، کشتن پنج دشمن، کسب 35 امتیاز ردیف یا ارسال جوجه های قلب برای دوستان برای دریافت پاداش.

 

فستیوال Frost بازی پابجی موبایل

 

این ها مواردی است که شما باید در مورد فستیوال Frost بازی پابجی موبایل و برخی از رویدادهای خاص در این حالت زمستانی بدانید.

امتیاز دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.