Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفی کامل اسلحه kord در بازی فری فایر

معرفی کامل اسلحه kord در بازی فری فایر

معرفی کامل اسلحه kord در بازی فری فایر
همانطور که میدانید بازی Free Fire یکی از بزرگترین مجموعه اسلحه ها را در جهان بازی های موبایل به خود اختصاص داده است. این بازی بتل رویال اکنون دارای 50 سلاح قابل استفاده برای کاربران است. این تعداد همچنان در حال افزایش است. زیرا بازی فری فایر مدام در حال بروز رسانی و اضافه کردن آیتم های جدید است. در آخرین بروزرسانی این بازی اسلحه Kord به بازی اضافه شده است. در این مقاله قصد داریم در مورد این اسلحه جدید با شما صحبت کنیم!

معرفی کامل اسلحه kord در بازی فری فایر

بازی فری فایر آخرین بروزرسانی OB27 خود را در تاریخ 14 آوریل 2021 منتشر کرده است. در این آپدیت ویژگی های جدیدی را به همراه آورده که میتوان گفت عنوان بزرگترین بروزرسانی سال 2021 را به خود اختصاص داده است.

معرفی اسلحه Kord

اسلحه Kord جز سلاح های کلاس LMG است که می تواند به عنوان ابزاری موثر برای غافلگیری دشمن و بمباران گلوله استفاده شود. پیشنهاد ما به شما این است برای نابودی همه بازیکنان بهتر است بر روی زمین بخوابید و بعد شلیک کنید.
اسلحه Kord یک مسلسل سنگین است که برای جایگزینی اسلحه ی قدیمی NSV طراحی شده است. این یک مدل روسی است که از لحاظ ظاهری قدیمی به نظر می رسد.

در این اسلحه سیستم گازی نیز برای کاهش recoil و دقت بیشتر بکار گرفته شده است. دقت بالا همراه با ظرفیت مهمات بالا، اسلحه Kord را به یک تهدید واقعی برای دشمنان در رقابت ها تبدیل کرده است.

سرعت شلیک اسلحه Kord

سرعت بالای شلیک گلوله این اسلحه علاقه مندان به سرعت را تشویق به استفاده از این سلاح میکند. خصوصا آن دسته از بازیکنانی که علاقه دارند سرعتی دیوانه وار را در بازی تجربه کنند.

نکته آخر اینکه آیتمی که یک سلاح را به سلاح ایده آل تبدیل می کند، سرعت و دقت شلیک گلوله است. یا اینکه یک سلاح بتواند بدون اینکه نیاز باشد میزان خسارت پایه کاهش یابد، خسارت زیادی از خود بجای بگذارد. .درحالیکه بهتر است در زمان استفاده از اسلحه Kord برای متعادل سازی اسلحه، میزان خسارت پایه کاهش بیابد.

همچنین شما می توانید با خرید جم فری فایر شانس خود را در رقابت ها بالا ببرید و سطح بازی خود را افزایش دهید.

ویژگی های اسلحه Kord

خسارت: 59
دامنه: 73
ظرفیت مهمات : 80
سرعت حرکت: 58
نرخ آتش: 52
سرعت بارگیری مجدد: 41
دقت: 34
نفوذ زره پوش: 0

می توانیم بگوییم اسلحه Kord به راحتی در رده سلاح های برد نزدیک قرار می گیرد. دارای آسیب پایه بالا و سرعت شلیک مناسب است و در رقابت های برد نزدیک بسیار خوب عمل می کند. با این حال ، هنگامی که بخواهیم در نبرد های دور برد شرکت کنیم ، این اسلحه به طرز چشمگیری عملکرد ضعیفی از خود نشان می دهد زیرا دقت آن برای این منظور بسیار کم است.

در بعضی موارد با اضافه کردن اسکوپ هایی میتوان از این اسلحه در نبرد های دور برد هم استفاده کرد که خیلی پیشنهاد نمی شود.

از کجا میتوان اسلحه Kord را در بازی فری فایر پیدا کرد؟

دسترسی به این اسلحه کار سختی نخواهد بود و به عنوان غنیمت در هر نقشه در دو حالت بتل رویال و کلش اسکواد در دسترس کاربران قرار دارد.

نتیجه گیری

همراهان عزیز در این مقاله سعی کردیم به نقاط قوت و ضعف اسلحه Kord اشاره کنیم. تجربه استفاده از سلاح در رقابت های دوربرد و نزدیک برد، این امکان را به شما میدهد با توجه به شرایط و نوع رقابتی که در آن قرار گرفته اید بهترین انتخاب را داشته باشید. همچنین این شما هستید که با توجه به کاراکتری که در طول بازی از آن استفاده می کنید، انتخاب می کنید کدام اسلحه برای شما مناسب تر است. اگر علاقه مند به خواندن مقالات بیشتری در رابطه با بازی فری فایر هستید می توانید به وبلاگ آیدی گیم مراجعه کنید. در نهایت می توانید تجربیات و اطلاعات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.