Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

Gunsmith در سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی

بررسی کامل Gunsmith در سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی موبایل

Gunsmith سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی

در فصل ۹ بازی کالاف دیوتی موبایل می توانید تغییرات زیادی را ببینید. یکی از این تغییرات به روز رسانی بخش Gunsmith است.
سفارشی کردن هر قسمت از سلاح هایی که در اختیار دارید آیتمی است که این قسمت از بازی دارد پس همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در ارتباط با Gunsmith فصل ۹ بازی Call Of Duty Mobile به شما کاربران گرامی ارائه دهیم.

همه چیز درباره Gunsmith سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی :

در فصل ۹ بازی کالاف دیوتی موبایل بازیکنان امکانات بیشتری را در اختیار دارند و می توانند فضای بیشتری برای آزمایش Gunsmith داشته باشند.

در این فصل ویژگی هایی که در قسمت Call of Duty: Modern Warfare’s وجود دارند بسیار شبیه به همین بخش در نسخه کالاف دیوتی موبایل Gunsmith است. شما در سیزن 9 شاهد یک شاهکار خارق‌العاده از کالاف دیوتی موبایل Call of Duty: Mobile Gunsmith خواهید بود.

Gunsmith اولیه :

قبل از این در بازی کالاف دیوتی موبایل همه سلاح هایی که وجود داشتن به وسیله Gunsmith شخصی سازی می‌شدند، اما در سیزن ۹ کالاف دیوتی موبایل می‌توانید با استفاده بیشتری سلاح های خود را شخصی سازی کنید.
با ورود به قسمت …. و با استفاده از پیوست های زیر هر سلاحی که می خواهید را دریافت کنید و آنها را سفارشی کنید. این پیوست ها شامل این موارد می باشند :

۱:Rear Grip
۲: Perk
۳: Underbarrel
۴: Ammunition
۵: Muzzle
۶: Stock
۷: Optic
۸: Laser
۹: Barrel

با انتخاب یکی از پیوست هایی که برای شما ذکر کردیم می‌توانید آن‌ها را برای سلاح‌های خود انتخاب و به وسیله آن ها سلاح خود را شخصی سازی کنید. حتی می توانید با انتخاب پنج مورد از موارد ذکر شده سلاح خود را شخصی سازی کنید.

معمولاً بیشتر attachment ها نمی‌توانند ظاهر سلاح را تغییر دهند و نمی توانند تغییر کلی و شاخصی را بر روی میزان عملکرد اسلحه داشته باشند. اما شما کاربران عزیز میتوانید با استفاده از پیوست هایی که برایتان عنوان کردیم قابلیت های اسلحه خود را بالا ببرید و عملکرد آنها را ارتقا دهید.

نکته‌ای که وجود دارد این است که پیوست ها با این که اکثراً دارای توانایی تاثیرگذاری مثبت بر روی اسلحه ها هستند اما در بعضی موارد هم ممکن است دچار ضعف‌هایی نیز باشند.

 

Gunsmith سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی

 

مزایای تجهیزات اسلحه :

مثلا اگر بخواهید که برای ارتقا دادن مهمات اسلحه خود از تجهیزاتی استفاده کنید باید این نکته را در نظر داشته باشید که این کار باعث سنگین شدن وزن اسلحه شما خواهد شد و در نهایت بر روی سرعت حرکت بازوی شما نیز تاثیر می گذارد و از سرعت شما و تکان دادن اسلحه با دستانتان کم خواهد شد.

مورد دیگر این است که اگر در اسلحه خود از لیزر استفاده کنید با اینکه بر میزان دقت اسلحه تان تاثیر خیلی زیادی می گذارد اما این کار باعث می شود که بازیکنان دشمن خیلی راحت شما را مشاهده کنند و شاهد حضور شما در بازی باشند.

همچنین اگر سی پی کافی برای بالا بردن سطح هر کدام از اسلحه های خود در بازی موبایل ندارید برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به سایت ایدی گیم مراجعه نمایید.

تنها از طریق Gunsmith می توانید ویژگی هایی که برایتان ذکر می‌کنیم را سفارشی کنید.

۱) Camo
۲) Charm
۳) Sticker
۴) Reticle

تغییرات اسلحه با استفاده از سیستم Gunsmith :

Gunsmith بخشی از یک سیستم کلی برای پیشرفت دوباره بازی و نیز آپشن های آن طراحی شده است. شما می توانید در این بخش سلاح های مختلفی را سفارشی کنید و تا حد زیادی قابلیت‌ها و توانایی‌های اسلحه‌ها را بالا ببرید و توانایی این را دارید که ابتدایی ترین سلاح ها را به بالاترین سطح برسانید.

شما این امکان را در اختیار دارید سطح حتی ابتدایی ترین و پایه ترین و ضعیف ترین سلاح ها را تا حد خیلی زیادی بالا ببرید. در حدی که با اسلحه های قدرتمند و قوی دیگر قابل مقایسه باشند و حتی برابری کنند.

اما این دیگر بستگی به ترفند و انتخاب شما دارد که از چه سلاحی برای سفارشی سازی استفاده کنید و کدام سلاح را انتخاب کنید. انتخاب اسکین های متفاوت و بسیار خارق العاده نیز آپشن دیگر این بخش است که می توانید برای سلاح خود انتخاب کنید.

توسعه دهندگان بازی کالاف دیوتی موبایل برای قسمت Gunsmith از تلاش و همچنین آپشن ‌های قوی و مانورهای زیادی استفاده کرده اند که این امر باعث تاخیر در انتشار فصل ۹ از کالاف دیوتی موبایل شده و طراحی آن را به تاخیر انداخت.
خوشحال می شویم که اگر در این زمینه تجربه و اطلاعاتی دارید با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید تا از آنها در کالاف دیوتی موبایل به‌ عنوان اطلاعات برای دیگر کاربران هم استفاده نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.