Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

لباس رایگان کالاف دیوتی

گرفتن لباس رایگان در کالاف دیوتی موبایل

گرفتن لباس رایگان در کالاف دیوتی موبایل

یکی از ویژگی های کالاف دیوتی موبایل آیتم های رایگانی است که همگی بازیکنان به دنبال آن هستند و تلاش می‌کنند آنها را به دست بیاورند. در این بین بازیکنان درصدد و تلاش بیشتری برای به دست آوردن لباس های رایگان در بازی هستند حال قصد داریم که شما را برای به دست آوردن رایگان این لباس ها آموزش دهیم پس با ما در Call Of Duty Mobile همراه باشید.

نکاتی که در زیر در رابطه با انها صحبت خواهد شد :

1) ماموریت های دسته جمعی و گروهی
2) چلنج های هفتگی
3) انجام و به پایان رساندن ماموریت های بتل رویال
4) daily login
5)rank up in battle royale

گرفتن لباس رایگان در کالاف دیوتی موبایل

شما می‌توانید بسیار راحت از طریق راه‌ های مختلفی که در کلاف دیوتی موبایل وجود دارد لباس رایگان به دست آورید اما بسیاری از کاربران در کالاف دیوتی موبایل متاسفانه به آن توجهی ندارند.

حال آنکه به راحتی با راهکار های بسیار بسیار آسان می توانند لباس ها را رایگان به دست آورد حال به ادامه بحث درباره راهکارهای به دست آوردن لباس رایگان در کلاف دیوتی موبایل می پردازیم.

لباس رایگان کالاف دیوتی

1) ماموریت های گروهی و دسته جمعی :

اگر در این ماموریت ها بتوانید به طور کامل پیروز شوید جوایز ارزشمندی را دریافت می کنید لباس رایگان نیز جزئی از این جوایز ویژه می باشد.

2) چلنج های هفتگی :

weekly challange یکی از بخش های مهم برای به دست آوردن لباس رایگان، همین بخش چالش‌ های هفتگی است که متاسفانه بسیاری از بازیکنان کلاف دیوتی موبایل اهمیتی به این بخش نمی دهند و هیچگاه به سراغ آن نمی‌روند و صرفه نظر از اینکه به طور ناخودآگاه این چالش‌ها را در بازی کامل می‌کنند و جوایز آن را به دست می آورند.

اما چون به این بخش ارزشمند مراجعه نمی‌کنند از وجود جوایزی که به راحتی در اختیار آنها قرار می‌گیرد بی بهره می‌مانند یکی از این جوایز لباس رایگان است که بازیکنان را بدون چک کردن این بخش نمی‌توانند آن را به دست بیاورند پس لازم است شما هر روز این بخش را چک کرده که بتوانید به صورت رایگان و خیلی آسان لباس دریافت کنید.

3) به پایان رساندن ماموریت های بتل رویال:

کامل کردن ماموریت های بتل رویال کالاف دیوتی موبایل یکی دیگر از راه‌هایی است که شما کاربران عزیز می توانید از طریق آن لباس رایگان دریافت کنید عملکرد هوشمندانه شما در مقابله با چالش های بسیاری که در حالت بتل رویال در مقابل شما وجود دارد باعث می شود که بتوانید هر کدام از آنها را به طور کامل عمل کنید و جوایز و پاداش ویژه‌ای از جمله لباس رایگان را دریافت کنید.

شما عزیزان می توانید برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل به فروشگاه آیدی گیم مراجعه نمایید.

4) daily login :

اگر شما میخواهید از جوایر بسیار ویژه دیگری نیز برخوردار شوید کافیست روزانه وارد بازی شده و از جوایز خود باخبر گردید سکه رایگان، اسکین اسلحه، لباس رایگان از جمله جایزه های منحصر به فرد و ویژه این بخش می باشد پس سعی کنید این بخش ویژه را از دست ندهید.

5) rank up in battle royale :

یکی از مهم ترین بخش ها در بازی کال اف دیوتی موبایل در قسمت لباس رایگان بدست آوردن rank بالا می باشد. اگر که میخواهید در حالت بتل رویال و در بازی کالاف دیوتی موبایل لباس رایگان دریافت کنید باید بتوانید ساعت خود را ارتقا دهید.

چندین نکته مهم و کاربردی در این بخش وجود دارد که اگر اطلاعات کافی درباره ترفندهای آن بدانید به راحتی می توانید رنک خود را در بازی کالاف دیوتی موبایل به سطح بالاتری برسانید.

حال می خواهیم توجه شما را به این نکات کلیدی جذب نماییم:

چنانچه که میخواهید فقط رنک خود را در حالت بتل‌ رویال افزایش دهید سه نکته را باید به خاطر بسپارید این نکات در واقع کلید راهنمای شما در بالا بردن رنک در بازی خواهد بود که هر بازیکنی از آن اطلاع ندارد.

1. تلاش کنید که اولین بازیکن را به محض ورود به بازی بکشید یعنی در واقع شما جزو اولین بازیکنانی باشید که اولین پلیر و بازیکن را در بازی کشته است.
2. شما باید جزو اولین نفرات تیم خود باشید اگر هم که به صورت فردی بازی را اجرا می کنید باز هم بکوشید که نفر اول در این رقابت باشید پس نفر اول بودند در این بازی دارای اهمیت زیادی است.
3. نهایت تلاش خود را به کار گیرید که بیش از ۱۵ نفر از بازیکنان را نابود سازید و بکشید.

اگر این نکات کلیدی را بتوانید رعایت کنید به راحتی رنک خود را ارتقا می دهید و می توانید جوایز ارزشمندی را به خود اختصاص دهید.
تمام سعی و تلاش ما در این مجموعه دادن اطلاعات کافی و به روز و مفید در رابطه با کالاف دیوتی موبایل و دریافت لباس رایگان بوده که امیدواریم نهایت استفاده را از آن برده باشید.

چنانچه شما دوستان و همراهان همیشگی راهکارها و ترفندهای دیگری را به کار برده‌اید و نتیجه خوبی از آن گرفته اید باز هم باعث خرسندی ماست که بتوانید آنها را در اختیار ما و دیگر کاربران قرار دهید و به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.