Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مکان های مخفی مپ ارانگل Erangel

معرفی مکان های مخفی در مپ ارانگل Erangel پابجی موبایل

معرفی مکان های مخفی در مپ ارانگل Erangel پابجی موبایل

مکان های زیادی در مپ ارانگل Erangel وجود دارند که می‌توانید برای اردو زدن و نیز مخفی شدن و حتی برای تیراندازی کردن به صورت حرفه ای از آن استفاده کنید قصد داریم شما کاربران گرامی را با این مکان های مخفی مپ ارانگل Erangel در بازی PUBG mobile آشنا کنیم پس ما را همراهی نمایید.

blank

 

معرفی مکان های مخفی در مپ ارانگل Erangel پابجی موبایل

شاید این سوال برای شما پیش آید که اطلاع از مکان های مخفی مپ ارانگل Erangel پابجی موبایل چه سودی برای شما خواهد داشت. اگر بخواهیم پاسخ شما را بدهیم این گونه می‌گوییم که تصور کنید که شما را تعقیب می کنند و به جایی اینکه در بازی کشته شوید می توانید خود را در این مکان ها مخفی کنید.

همچنین خیلی از این مکان ها فرصت مناسبی را برای غافلگیری دیگر بازیکنان فراهم می آورند بدون این که از وجود شما باخبر باشند و این امکان برایتان وجود دارد که آن ها را غافلگیر کنید.

مخفی شدن در اطراف کارخانه

اطراف کارخانه که در نزدیکی نیروگاه Mylta Power Plant قرار گرفته یکی دیگر از مخفیگاه هایی است که شما می توانید از آن استفاده کنید.
در کارخانه یک خط لوله قرار گرفته که موازی با دیوارهای کارخانه هستند در بین آنها یک ترک و شکاف کوچک قرار دارد که شما می توانید در آن مخفی شوید بدون دیده شدن از دید دیگر بازیکنان که مشغول نابودی یکدیگر هستند خود را پنهان نمایید.

یکسری مکان‌های دیگری در این اطراف قرار دارند آنها بشکه هایی هستند که وقتی از روی دیوار به پایین بروید متوجه آن ها می شوید و می توانید ما بین آنها پنهان شوید که دیگر بازیکنان شما را نبینند.

مخفی شدن در اطراف زندان ها

اطراف زندان ها جزو مخفیگاه هایی است که تعداد کمی از بازیکنان از آن باخبر هستند یکی از بهترین مکان ها برای مخفی شدن شما می باشد.
در اطراف زندان ها حفره ها و چاه‌های وجود دارد که در آن مخفی شوید و بگذارید که دیگر بازیکنان رقیب از آنها عبور کند در واقع فضای خالی این حفره ها باعث می شود که بازیکنان به راحتی در آن پنهان شوند اما توصیه ما به شما این است که از این مکانها به عنوان جایگاهی برای تک تیرانداز ها استفاده نکنید.

نکته دیگری وجود دارد در ارتباط با این مکان ها و آن این است که می توانید به عنوان یک طعمه برای گیر انداختن بازیکنان استفاده کنید و لازمه این امر این است که به صورت گروهی و تیمی با یکدیگر باشید.

اگر شما آخرین نفری باشید که از تیم خود باقی مانده اید خیلی راحت می توانید از این مکان های مخفی استفاده کنید که دیگر بازیکنان رقیب شما را نتواند از بین ببرند اما نکته قابل توجه آن است که ربات ها توانایی پیدا کردن این مناطق مخفی را دارند و می توانند شما را پیدا کنند.

مخفی شدن در اطراف پمپ بنزین متروکه

پمپ بنزین یکی دیگر از مکان هایی است که شما می توانید در آن مخفی شده و خود را پنهان کنید.

جایگاه پمپ بنزین نزدیک پل اصلی و پایگاه نظامی است که در اطراف آن اتوبوس شکسته وجود دارد که نزدیک به دیوار پمپ  بنزین پارک شده که شما عزیزان می توانید در پشت یا بالای این اتوبوس خود را مخفی کنید.

یکی از حسن هایی که این اتوبوس دارد این است که در کنار درخت بزرگی قرار گرفته که باعث شده بازیکنان دیگر اکثر آنان را نادیده بگیرند و شما را نبینند و به راحتی می توانید در کنار دیوار حرکت کنید که برگ های این درخت به شما می دهد باعث مخفی نگهداشتن شما می شود.

مخفی شدن در برج پایگاه نظامی

حال به یکی از بزرگ‌ترین مخفیگاه های این بازی رسیدیم و آن برج پایگاه نظامی است که به راحتی می توانید خود را در آن مخفی کنید.
اما متاسفانه بسیاری از بازیکنان آگاهی کافی از چگونگی پنهان شدن در این پایگاه نظامی را ندارند و نمی دانند که باید خود را به بالاترین نقطه برج برساند تا دیگر بازیکنان متوجه حضورشان نشوند.

اگر که بخواهید طبقات پایینی برج را برای مخفی شدن انتخاب نمایید زنده ماندن تان بسیار کم می باشد و توسط بازیکنان خیلی زود کشته می‌شوید پس با پله هایی که در برج وجود دارد خود را به بالای برج رسانده و خود را از چشم بازیکنان دیگر مخفی نگه دارید.

میتوانید برای خرید یوسی و شارژ کردن حساب خود به سایت آیدی گیم مراجعه نمایید. تمام سعی و تلاش خود را در اشتراک گذاشتن تجربیات خود به کار بردیم که شما دوستان عزیز به خوبی بتوانید بازی مهیج و هیجان انگیزی را در دفتر لحظات خود ثبت کنید و باعث خرسندی ماست که از تجربیات خود ما را بی نصیب نگذارید و آن‌ها را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.