Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

هدفگیری در بازی

چگونه در بازی پابجی موبایل حرفه ای تر بازی کنیم

چگونه در بازی پابجی موبایل حرفه ای تر بازی کنیم

بازی پابجی موبایل PUBG Mobile یک بازی تیراندازی در سبک بتل رویال (Battle Royal) است که شما می­ توانید در مپ های آن آزادانه بازی کنید. شما باید بتوانید برای خودتان جلیقه ضد گلوله، گلوله، اسلحه و … پیدا کنید تا جان خود را در مقابل دشمنان حفظ کنید. همچنین می توانید پس از یافتن اسلحه روی آن نشانه گیر قرار دهید تا از دور دشمنان خود را مورد هدف قرار دهید.

بازی پابجی موبایل PUBG Mobile یک بازی تیراندازی شدید و پر تنش است. برای حرفه ای تر کردن بازی خود در پابجی موبایل به نکات و ترفندهایی نیاز دارید. هفت نکته برتر حرفه ای را برای بهتر شدن در این بازی در مطالب زیر بررسی می کنیم.

چگونه در بازی پابجی موبایل حرفه ای تر بازی کنیم

هدف گرفتن

اول، شما باید قبل از شلیک کردن، هدف بگیرید. وقتی دو بازیکن روبرو می شوند، کسی که اول شلیک می کند برنده می شود و کسی که بعد از آن عکس العمل نشان می دهد کشته می شود. شما باید خط ضربدری نشانه گیری را روی قفسه سینه دشمن قرار دهید تا گلوله دوم به سر دشمن اصابت کند.

نوع اسلحه و شلیک

فهمیدن حالت اسلحه و شلیک آن هم برای حرفه ای تر بازی کردن در بازی پابجی موبایل خیلی مهم است. هر نوع سلاحی دارای ویژگی ها، مزایا و معایب مختلف است. به عنوان مثال، سلاح AKM از M416 قدرتمندتر اما پایداری آن کمتر است. علاوه بر این، حالت شلیک هم مهم است. به عنوان مثال، شما باید در نبرد های با برد نزدیک رگبار کنید، و در نبردهای میان برد آتش پشت سر هم شلیک کنید و در درگیری های دوربرد باید یک شلیک بزنید. با این حال، همه سلاح های بازی پابجی موبایل این سه حالت شلیک را با هم ندارند.

نوع اسلحه و شلیک

تنظیمات sensitivity

داشتن یک تنظیم عالی و کامل برای sensitivity برای باحرفه ای تر بازی کردن در بازی پابجی موبایل خیلی مهم است. شما می توانید برای انجام تنظیمات مربوط به این بخش، از مطالب قبلی ما در سایت استفاده کنید.

موقعیت یابی

نکته چهارم موقعیت یابی است یعنی شما باید بدانید کجا در کمین بمانید یا مخفی شوید. به خصوص، این نکته در حالت FPP که نمی توانید کل بدن خود را ببینید بسیار مهم است. بسیاری از بازیکنان نمی دانند که مورد هدفگیری قرار گرفته اند یا نه.

ارتباط تیمی

برای حرفه ای تر بازی کردن در بازی پابجی موبایل هم تیمی ها هم در حالت تیمی عناصر لازم هستند. برای برقراری ارتباط باید با کسانی که میکروفون دارند بازی کنید. علاوه بر این، شما برای کار تیمی بهتر باید در کنار تیم خود باشید.

اگر شما از طرفداران بازی پابجی هستید و می خواهید سطح بازی خود را ارتقا دهید می توانید برای خرید یوسی پابجی از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم اقدام کنید. فروشگاه اینترنتی آیدی گیم دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و شما می توانید یک خرید امن و مطمئن داشته باشید.

ارتباط تیمی

نارنجک ها

همچنین باید از همه نارنجک ها در بازی پابجی موبایل استفاده کنید. به عنوان مثال، هنگام حمله به خانه ها از نارنجک های frag و بی حسی stun استفاده کنید. Molotov در حمله و مسدود کردن دشمنان هم مفید است. علاوه بر این، شما باید نارنجک دودزا را برای کور کردن دشمنان استفاده کنید مخصوصا زمانی که می خواهید غارت کنید.

نارنجک ها

نحوه حرکت

حرکت کردن و جابجایی یک مهارت مهم در بازی پابجی موبایل است و به حرفه ای تر کردن بازی شما کمک می کند. بازیکنان باید حرکت خود را بر اساس سبک بازی خود برنامه ریزی کنند. همچنین می توانید حرکات حرفه ای را از بازیکنان حرفه ای در YouTube بیاموزید، تمرین کنید و به این مهارت مسلط شوید.

امیدواریم که این موضوع برا شما مفید بوده باشد. اگر به مطالب دیگری در زمینه ی بازی پابجی موبایل علاقه مند هستید می توانید مطالب دیگر را در سایت آیدی گیم دنبال کنید. همچنین اگر پیشنهاد یا مطالبی در زمینه ی بازی پابجی موبایل دارید می توانید آن را در بخش کامنت ها با ما و بقیه ی گیمرها در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.