Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

چگونه از اشتباهات رایج در بازی پابجی موبایل جلوگیری کنیم؟

چگونه از اشتباهات رایج در بازی پابجی موبایل جلوگیری کنیم؟

چگونه از اشتباهات رایج در بازی پابجی موبایل جلوگیری کنیم؟

با عرض سلام خدمت شما همراهان همیشگی وب سایت آیدی گیم. خیلی خوشحال هستیم که در این مقاله از وب سایت در رابطه با بازی PUBG mobile مطالبی را برای شما گیمر های عزیز بیان کنیم. امیدوارم که در پابان بتوانید از مطالب گفته شده به نحو احسن استفاده کنید.

اگر قصد دارید تا در بازی پابجی موبایل به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید باید بتوانید یکسری از ترفندها و نکاتی را به نحو احسن انجام دهید و نباید زمانی که به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شدید برخی از اشتباهات رایج را تکرار کنید. در ادامه قصد دارم تا برای شما کاربران عزیز برخی از مهم ترین اشتباهات رایج را که بازیکنان حرفه ای نباید در طول بازی آن ها را انجام دهند بیان کنم. با من همراه باشید.

چگونه از اشتباهات رایج در بازی پابجی موبایل جلوگیری کنیم؟

اگر شما جزء آن دسته از بازیکنانی هستید که به تازگی این بازی را شروع کرده اند این مطالب به شما کمک خواهد کرد که هر چه زودتر سطح بازی خود را ارتقاء دهید و به نوعی زودتر در این بازی پیشرفت کنید و اگر هم جزء آن دسته از بازیکنانی هستید که حرفه ای هستند به شما کمک می کند که در رقابت های پابجی موبایل با قدرت بیشتری شرکت کنید.

اشتباه اول

هنگامی که بازیکنان دمشن از اسلحه AWM استفاده کنند، آن بازیکن می تواند با شلیک کردن تنها یک گلوله شما را از بین ببرد و به راحتی مورد هدف قرار می گیرید. این موضوع هم در قابت های انفرادی و هم در رقابت های گروهی صدق می کند. همانطور که می دانید این سلاح در بازی پابجی موبایل به پادشاه اسلحه ها معروف است و قدرت بسیار زیادی دارد به طوریکه اگر از کلاه ایمنی سطح 3 هم استفاده کنید تنها با یک گلوله کشته خواهید شد. پیشنهاد من به شما این است که در گوشه ای از زمین کمین کنید و صبر کنید تا گلوله های بازیکنان دشمن تمام شود و یا می توانید برای گمراه کردن آنان از نارنجک های دودی استفاده کنید.

اشتباه دوم

یکی از بدترین اشتباهاتی که بازیکنان در بازی پابجی موبایل مرتکب می شوند این است که در رقابتی که در آن شرکت می کنند به طور همزمان با چندین گروه از بازیکنان دشمن درگیر می شوند، این کار بسیار اشتباه است و باعث می شود که شما تمرکز خود را از دست دهید و نتوانید استراتژی های خود را عملی کنید. پیشنهاد من به شما این است که دشمنان خود را دسته بندی کنید و به ترتیب اولویت به سراغ آن ها بروید.

اشتباه سوم

یکی دیگر از اشتباهات رایج در بازی پابجی موبایل انی است که بازیکنان در بازی های گروهی با هم تیمی های خود به هیچ عنوان هماهنگ نیستند و این موضوع باعث این می شود که در طول رقابت با شکست مواجه شوند. سعی کنید در طول بازی تمامی موارد را با هم تیمی های خود چک کنید و سعی کنید که در نزدیکی یک دیگر حرکت کنید. شما بازیکنان عزیز می توانید با خرید یوسی پابجی موبایل سطح بازی خود را ارتقا دهید.

اشتباه چهارم

موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که متوجه باشید که بازی در چه حالتی در حال اجرا است. برخی از ترفند هایی را که در بازی انفرادی اجرا می کنید و تاثیر مثبت داشته است را نمی توانید در رقابت های تیمی استفاده کنید و توقع داشته باشید که برای شما موثر باشد.

اشتباه پنجم

یکی دیگر از اشتباهات این است که بازیکنان در زمان پرتاب نارنجک های دودی به صدا های محیطی که در آن قرار گرفته اید توجه نمی کنید. بسیاری از بازیکنان هنگامی که شما قصد دارید نارنجک را پرتاب کنیدف سعی می کنند تا به شما شلیک کنند و اگر شما به خوبی به صدا های اطراف توجه داشته باشید متوجه موقعیت مکانی آن ها خواهید شد.

از اینکه تا پایان این مطالب ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم و اگر درباره اشتباهات رایج بازی پابجی موبایل مطالب مفیدی دارید حتما در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.