Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفی بهترین اسکوپ ها در بازی فری فایر

معرفی بهترین اسکوپ ها در بازی فری فایر

معرفی بهترین اسکوپ ها در بازی فری فایر

در بازی Free Fire شما می توانید همانند سایر بازی های بتل رویال سلاح های نظامی بسیار زیادی را ببینید و همچنین آیتم هایی که برای ارتقاء آن سلاح مورد استفاده قرار می گیرد، آیتم هایی که برای سلاح ها مورد استفاده قرار می گیرد اسکوپ ها هستند. من در این مطلب قصد دارم که در رابطه با بهترین اسکوپ ها در بازی فری فایر صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

معرفی بهترین اسکوپ ها در بازی فری فایر

همانطور که می دانید سلاح ها در بازی فری فایر از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند در واقع انتخاب یک سلاح نامناسب می‌تواند بر روی نتیجه بازی تاثیر منفی بگذارد اما، اینکه شما بدانید از اسکوپ ها چه زمانی باید استفاده کنید و از کدام یک از آن‌ها باید استفاده کنید نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به بهترین اسکوپ ها در بازی فری فایر بیاندازیم.

  • اسکوپ Red Dot

شما می توانید از این اسکوپ برای نبردهای برد نزدیک و برد متوسط استفاده کنید. لازم به ذکر است که این اسکوپ بر روی انواع مختلف اسلحه قابل استفاده می باشد و شما به راحتی می توانید آن را پیدا کنید.
این اسکوپ دقت بالایی دارد و با وجود نقطه قرمزی که در وسط لنز آن وجود دارد شما می توانید بسیار راحت سایر بازیکنان دشمن را مورد هدف قرار دهید.

لازم به ذکر است که برای فواصل طولانی منظور فاصله های بسیار زیاد به شما توصیه می‌کنم که از این اسکوپ استفاده نکنید، شما می توانید از گزینه های بهتری برای نبردهای دوربرد خود استفاده کنید.

  • اسکوپ 2x

همانطور که از اسم این اسکوپ پیداست شما می توانید همه چیز را دو برابر بزرگ تر و واضح تر ببینید در نتیجه به راحتی می ‌توانید هدف مورد نظر خود را زیر نظر بگیرید و راحت ‌تر به سمت آنها شلیک کنید.
شما می توانید از آن برای نبردهای برد متوسط استفاده کنید و توقع بهترین عملکرد را داشته باشید، اگر شما از یک اسلحه تک تیرانداز استفاده می کنید با استفاده از این اسکوپ بر روی آن می توانید مطمئن باشید که دقیق ترین سلاح را در اختیار دارید.

  • اسکوپ 4x

بسیاری از بازیکنان که جزو تیراندازان حرفه ای در بازی فری فایر هستند معمولاً نبردهای دوربرد بسیار ایمن تر می دانند، منظور این است که زمانی که شما فاصله خود را با سایر بازیکنان دشمن حفظ می کنید در نتیجه احتمال آسیب دیدن شما نیز کاهش می یابد.

به همین دلیل بسیاری از بازیکنان ترجیح می ‌دهند از یک اسکوپ که بتواند همه چیز را چهار برابر بزرگتر نشان دهد استفاده کنند، به ویژه اگر از طرفداران سلاح‌ های AR می باشید انتخاب این اسکوپ گزینه بسیار مناسبی است.

معرفی بهترین اسکوپ ها در بازی فری فایر

شما می توانید این اسکوپ را غارت کنید و به راحتی در هر کجای نقشه آن را پیدا کنید. زمانی که شما از این اسکوپ برای سلاح خود استفاده می کنید سلاح شما بسیار دقیق تر خواهد شد.

از جمله سلاح هایی که با این اسکوپ سازگاری دارند : SKS , VSS , SVD میباشند و اما، سلاح فوق العاده قدرتمند AWM اگر از این اسکوپ بر روی آن استفاده شود دیگر به راحتی سایر بازیکنان دشمن نمی تواند شما را شکست دهند و شما می توانید خود را جزو بازیکنان حرفه ای در بازی فری فایر به حساب بیاورید.

به غیر از سلاح هایی که در بالا ذکر شد می توانید از این اسکوپ بر روی سایر سلاح ها نیز استفاده کنید اما سلاح هایی که در بالا نام برده شد سازگاری بیشتری با این اسکوپ دارند.

  • اسکوپ Thermal

این اسکوپ از محبوبیت بسیار بالایی در بازیکنان فری فایر برخوردار است زیرا، جزو اسکوپ های حرارتی می باشد و همه چیز را با جزئیات به شما نشان خواهد داد. من به شما توصیه می کنم که از این اسکوپ تنها در رقابت های برد نزدیک استفاده کنید. شما میتوانید برای خرید جم فری فایر با قیمتی بسیاری مناسب به فروشگاه آیدی گیم مراجعه کنید.

  • اسکوپ 8x

و اما آخرین و پرطرفدارترین اسکوپ در بازی فری فایر این اسکوپ می باشد که برای نبردهای طولانی و رقابت های دوربرد گزینه بسیار مناسبی است.

از این اسکوپ بازیکنان حرفه ای در بازی فری فایر استفاده می‌کنند زیرا، آنها ترجیح می‌دهند که بیشتر در رقابت های دوربرد شرکت کنند. اما نکته‌ای که باید بسیار به آن توجه کنید این است که به هیچ وجه از آن برای رقابت های ورد نزدیک استفاده نکنید زیرا به ضرر شما خواهد بود.

نتیجه گیری

جدای از اینکه هر اسکوپ می تواند تا چند برابر اهداف شما را بزرگ نمایی کند باید بر روی حساسیت آن نیز توجه داشته باشید، ضمن اینکه شما باید با توجه به رقابت هایی که شرکت می کنید اسکوپ مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید.

اگر شما نیز در رابطه با اسکوپ ها در بازی فری فایر تجربه و یا اطلاعات خاصی دارید خوشحال می ‌شوم که اطلاعات خود را با من و سایر بازیکنان این بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.