Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفی کاراکتر Luqueta بازی فری فایر free fire

معرفی کاراکتر Luqueta بازی فری فایر free fire

معرفی کاراکتر Luqueta بازی فری فایر free fire

توسعه دهندگان بازی Free Fire یک سیستم شخصیتی قوی برای این بازی در نظر گرفته اند که در هر بروزرسانی نیز این سیستم شخصیتی ارتقا میبابد. در طی آپدیت های اخیر بازی فری فایر یک کاراکتر جدید به این بازی اضافه شده است که Luqueta نام دارد. من در این مطلب قصد دارم در رابطه با آن کاراکتر صحبت کنم و همه چیز را در رابطه با آن در اختیار شما قرار دهم.

معرفی کاراکتر Luqueta بازی فری فایر free fire

در اپدیت ob 23 بازی فری فایر کاراکتر جدید Luqueta به بازی اضافه شده است، در واقع این کاراکتر بر اساس یک شخصیت فوتبالی طراحی شده که در ادامه قصد دارم اطلاعات لازم را در رابطه با او در اختیار شما قرار دهم.

  • طراحی کاراکتر

همانطور که پیش تر اشاره کردم این کاراکتر بر اساسی فوتبالیست مشهور برزیلی طراحی شده است، که این شخصیت اصلی طرفداران بسیار زیادی دارد به همین دلیل توسعه دهندگان بازی فری فایر تصمیم گرفتند که از این کاراکتر در بازی فری فایر استفاده کنند، در واقع طراحی ظاهری این کاراکتر دقیقا مشابه شخصیت اصلی می باشد.

او دارای لباس های متفاوتی است که شما می توانید با توجه به سلیقه خود لباس های او را تغییر دهید. در ادامه قصد دارم که در رابطه با توانایی ها و قابلیت های این کاراکتر در بازی فری فایر صحبت کنم.

  • توانایی های کاراکتر

این کاراکتر یک توانایی ویژه به نام هتریک دارد که با توجه به مسابقات فوتبال این قابلیت به این نام نامگذاری شده در واقع این قابلیت بدین شکل است که با استفاده از آن کاراکتر می تواند سطح HP سایر هم تیمی های خود را تا حد قابل توجهی افزایش دهد البته در سطح های مختلف این میزان افزایش متفاوت می باشد.

در سطح ۱ :

  • می‌تواند میزان HP را از ۸ به ۳۵ افزایش دهد.

در سطح 2 :

  • می‌تواند میزان HP را از 10 به ۳۵ افزایش دهد.

در سطح 3 :

  • می‌تواند میزان HP را از 12 به ۳۵ افزایش دهد.

در سطح 4 :

  • می‌تواند میزان HP را از 14 به ۳۵ افزایش دهد.

در سطح 6 :

  • می‌تواند میزان HP را از 16 به ۳۵ افزایش دهد.

در سطح 8 :

  • می‌تواند میزان HP را از 18 به ۳۵ افزایش دهد.

در ادامه با من همراه باشید تا در رابطه با تکنیک ها و ترفند های استفاده از این کاراکتر در بازی فری فایر صحبت کنم.

معرفی کاراکتر Luqueta بازی فری فایر free fire

  • تکنیک ها و ترفند ها

اینکه یکی از کاراکترها بتواند بر روی سطح HP تاثیر بگذارد می‌تواند آن بازیکن را به یکی از قوی ترین بازیکن ها در بازی فری فایر تبدیل کند علی الخصوص اگر این توانایی و قابلیت دائمی باشد.

قابلیت این کاراکتر می تواند در بسیاری از مواقع به شما کمک کند بنابراین سعی کنید حتما از این کاراکتر در ترکیب تیم خود استفاده کنید. این کاراکتر دارای قدرت بسیار زیادی است وسایر بازیکنان با شلیک یک گلوله به راحتی نمی توانند آن را از بین ببرند. شما میتوانید برای ارتقا سطح این کاراکتر به خرید جم فری فایر از فروشگاه ایدی گیم اقدام کنید.

  • نقاط ضعف کاراکتر

متاسفانه این قابلیتی که این کاراکتر دارد به هیچ وجه بر روی جمع آوری غنائم در رقابت‌ها به شما کمک نخواهد کرد، علی الخصوص اگر از این کاراکتر در رقابت های انفرادی استفاده کنید بنابراین سعی کنید که از این شخصیت به عنوان یک نیروی پشتیبان برای سایر بازیکنان تیم خود استفاده کنید.

سایر نکات

سوالی که برای بسیاری از بازیکنان به وجود می‌آید این است که بهتر است این قابلیت ویژه که این کاراکتر دارد را با کدام یک از قابلیت های ویژه در بازی فری فایر ترکیب کرد؟ در ادامه با من همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهم.

شما می توانید از توانایی Alok و یا Wolfrah به همراه قابلیت این کاراکتر استفاده کنید البته استفاده از مهارت Kepella نیز ایده بسیار خوبی است زیرا شما با ترکیب این مهارت با مهارت هتریک می توانید جوایز بسیار زیادی را از آن خود کنید.

امیدوارم مطالبی که در بالا ذکر شد مورد توجه شما کاربران عزیز واقع شده باشد، اگر شما از این کاراکتر استفاده کرده و در رابطه با استفاده از قابلیت ها و توانایی های او تجربه و یا ترفند خاصی را دارید خوشحال می شوند که تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر به اشتراک بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.