Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

ترکیبی از بهترین سلاح های فری فایر

معرفی ترکیبی از بهترین سلاح ها در بازی فری فایر free fire

معرفی ترکیبی از بهترین سلاح ها در بازی فری فایر

در هر بازی تفنگی از جمله بازی Free Fire، اسلحله ها حرف اول را در بازی می زنند و در اولویت قرار دارند. یکی از مهم ترین کار هایی که هر گیمری باید در وحله اول انجام دهد، شناخت خوب و کافی از اسلحه های بازی است. اینکه بداند کجا، از چه نوع تفنگی استفاده کند خیلی مهم است. در ادامه راجب بهترین سلاح های فری فایر صحبت خواهیم کرد. همچنین برایتان ترکیب بهترین سلاح های فری فایر را آورده ایم.

معرفی ترکیبی از بهترین سلاح ها در بازی فری فایر

بهترین اسلحه های دور برد در بازی فری فایر

GROZA -1

2- AK

GROZA اسلحه

GROZA بهترین اسلحه از نوع سلاح های AR در بازی فری فایر است. این اسلحه مانند M4A1 به سرعت شلیک میکند، درحالی که از نظر Damage قدرتمند تر از اسلحه ی SCAR است. علاوه

بر این خصوصیات، برد آن از نوع Automat Kalashnikov است. این ویژگی ها به Groza این امکان را می دهد تا آن را به یکی از قوی ترین اسلحه های بازی تبدیل کند.

اسلحه AK

AK، بین اسلحه های دور برد بهترین است و به دشمنان damage زیادی وارد می کند.  AK دارای سرعت شلیک و damage چشمگیری از هر فاصله بین بازیکن و هدف است. با این حال، از طرف دیگر این اسلحه لگد قابل توجهی دارد که کنترل آن را در برخی شرایط دشوار می کند. برای حل این مشکل، توصیه می شود AK را به یک grip سطح بالا مجهز کنید تا پایداری آن افزایش یابد.

بهترین اسلحه های کوتاه برد در بازی فری فایر

UMP -1

P90 -2

MP40 -3

اسلحه UMP

UMP دارای نرخ سرعت شلیک بسیار سریعی است و damage بیشتری نسبت به همتای خود، MP5 وارد می کند. در محدوده های نزدیک می تواند عملکرد خوبی داشته باشد و قادر به زمین زدن یک بازیکن و کشتن آسان آن بازیکن است. لازم به ذکر است که UMP دارای رتبه دوم نرخ سرعت شلیک در بازی فری فایر است و اسلحه MP40 رتبه ا.ل نرخ سرعت شلیک را دارا می باشد. شما می توانید برای خرید جم فری فایر به فروشگاه اینترنتی آیدی گیم مراجعه کنید.

اسلحه P90

P90 یک اسلحه اتوماتیک است که از SMG Ammo استفاده میکند. P90 دارای یک خشاب بزرگ 50 تایی است. این سلاح همچنین دارای damage برابر 48 است و سرعت شلیک بالایی دارد. این سلاح همچنین دارای دقت خوب و برد متوسط است. این اسلحه به شما کمک می کند مانند یک گیمر حرفه ای رقبای خود را نابود کنید.

اسلحه MP40

MP40 بالاترین نرخ سرعتشلیک را درمیان تمام اسلحه های بازی فری فایر دارد. مقدار damage این اسلحه بین 59 تا 159 است. به دلیل سرعت بالای MP40، می توان از آن در درگیری های نزدیک استفاده کرد. اما اندازه کم خشاب آن باید در نظر گرفته شود. MP40 در مقایسه با تمام SMG های بازی کمترین دقت را دارد.

ترکیب بهترین سلاح های فری فایر

1- FAMAS/Any AR + MP40

تهیه این ترکیب بسیار آسان است، زیرا همه این سلاح ها معمولاً رایج هستند. اگر قادر به دریافت FAMAS نیستید، SCAR یا M4A1 نیز موثر است. Famas تقریبا دقیق ترین سلاح برای شلیک های میان برد است. شلیک 3 گلوله از دقت و آسیب شما به دشمن شما اطمینان حاصل می کند.

 

ترکیب بهترین سلاح های فری فایر

 

2- M4A1/Any AR + M1014

این ترکیب یک ترکیب همه کاره است. M4A1 در برد طولانی بسیار قدرتمند است و تقریباً در هر دوره از بازی موثر است، به شرطی که با برخی از ضمیمه ها از آن پشتیبانی کنید. اگرچه به سختی اسلحه های دیگر در کلاس خود با آن رقابت می کنند، M4 بهترین برد را در بین AR اتوماتیک دارد.

 

ترکیب بهترین سلاح های فری فایر

 

M1014 در فاصله نزدیک یک جانور است. وقتی مجبور شوید در ساختمان ها درگیر شوید و در محله های نزدیک مبارزه کنید، این یک سلاح پشتیبان عالی است.

3- AK + VSS

AK همیشه در هر بازی شوتر محبوب بوده و فری فایر نیز از این قاعده مستثنی نیست. خسارت زیاد آن به ازای هر گلوله باعث می شود هدشات بسیار موثر باشد. در اواخر بازی وقتی مجهز به ضمیمه های سطح بالا می شوید، AK به اندازه کافی قدرتمند است که تقریباً می تواند مخالفان را در محدوده متوسط از بین ببرد.

 

ترکیب بهترین سلاح های فری فایر

 

VSS یک طرح پشتیبان عالی با پشتیبانی از میان برد است. می توانید پس از آسیب رساندن به دشمن با AK، آن را بیرون بکشید تا کار او را یک سره کنید.

4- AN94/Any AR + M60

این ترکیب برای بازی های گروهی بهترین است. AN94 بخاطر متعادل بودن آمار و کمیاب بودن کمی که دارد، از فاصله میان برد و طولانی کارایی خوبی دارد. شما می توانید این اسلحه را خیلی راحت پیدا کنید. M60 بهترین سلاح برای مبارزه با دشمنان متعدد است. در حالی که تقریباً به اندازه AR معمول نیست، خشاب باظرفیت بالای M60 و damage آن در برابر اهداف مختلف بسیار خوب عمل می کند.

 

ترکیب بهترین سلاح های فری فایر

 

5- Groza + AK

این ترکیب به توانایی شما در تهیه Groza از جعبه های قرمز متکی است، که بسیار نادر است. با این حال، اگر موفق به گرفتن آن شوید، Groza تقریباً برای هر نوع موقعیتی قابل استفاده است، زیرا بهترین سلاح اتوماتیک در کلاس تفنگ حمله است.

 

ترکیب بهترین سلاح های فری فایر

 

AK به عنوان گزینه دور برد عمل می کند. این اسلحه کمی کارآمدتر از Groza است.

ترکیب تفنگ های رگبار با تک تیرانداز

1- Kar98k/Any SR + M4A1

این یکی از مهمترین ترکیبات در بازی فری فایر است که یافتن هر دو سلاح به راحتی امکان پذیر است. در حالی که با Kar98 در مبارزات از فاصله نزدیک قدرت مانور زیادی نخواهید داشت، M4A1 به عنوان پشتیبان برای تیراندازی از Kar98k عمل می کند.

 

ترکیب بهترین سلاح های فری فایر

 

2- M14 + Kar98K/Any SR

استفاده از این ترکیب بسیار دشوار است. اما اگر موفق به یافتن پیوست M14 و Rage Core شوید، این قوی ترین ترکیب تفنگ در بازی فری فایر خواهد بود. پس از تیراندازی به دشمنان خود با SR، می توانید M14 را بیرون بکشید تا به حمله ادامه دهید، در حالی که این دو سلاح دارای برد موثر یکسان هستند.

 

ترکیب بهترین سلاح های فری فایر

 

3- SKS + UMP

تقویت توانایی تیراندازی در این دو SR نیمه اتوماتیک با قابلیت سوراخ کردن زرهی UMP، بسیار کار آمد است. این ترکیب در اواخر بازی بسیار خوب عمل می کند، زیرا SKS و UMP می توانند زره دشمنان را سوراخ کنند.

 

ترکیب بهترین سلاح های فری فایر

 

4- M82B + UMP

اگر هدف گیری مناسبی داشته باشید، این ترکیب می تواند بهتر از مورد قبلی عمل کند. M82B قوی ترین تفنگ تیرانداز از خفا در بازی است، حتی بهتر از AWM. توانایی سوراخ کردن زره پوش همراه با آسیب رساندن به وسایل نقلیه و Gloo Walls (دیواره های یخی) در اواخر بازی به شما کمک زیادی می کند.

 

ترکیب بهترین سلاح های فری فایر

 

5- Woodpecker + M4A1/Any AR

Woodpecker تازه منتشر شده احتمالاً با بالاترین آمار نفوذ، زره پوش ترین سلاح در بازی است. این تفنگ فوق العاده موثر است، حتی در مقایسه قدرت با M82B رقابت می کند. M4A1 به عنوان گزینه پشتیبان بهترین کار را می کند.

 

ترکیب بهترین سلاح های فری فایر

در این پست ترکیب بهترین سلاح های فری فایر را آورده ایم. پس همه چیز برای برنده و اول شدن آماده است. فقط نیاز به بازی خوب شما دارد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

یک نظر

 1. پسر پرسپولیسی

  خب شما راست میگین ولی تفنگ Thomposanهم بهترین تفنگ که در برابر کل تفنگ های بالا اگه حرفه ای باشید و تجربتون زیاد باشه مقاومت میکنه ولی تفنگ هایی که شما گفتید برای تازه کار ها مثلا بول ۱ تا ۱۵ یا ۱۶ من الان خودم لول ۳۱ هستم و از تفنگ های Thomposan-AK-M82Bاستفاده میکنم برای تازه کار ها هم خوب هستش
  ممنونم

 2. تامپسون و m82b

 3. خوب توزیح دادین ولی من پیشنهاد میکنم ترکیبی از اسلحه thompson و sks یا woodpecker و Eagle استفاده کنید. قدرت خیلی بالایی دارن و ترکیبشون عالی میشه.

 4. Gamer year

  خوبه ولی به نظر من بهترین ترکیب UMP با M1887 و DESERT EAGLE هستش یا MP40 و M1887 و DESERT EAGLE میتونه باشه MP5 III هم خوبه با شاتگان و دیزرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
 • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
 • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.