Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفی بهترین حیوانات در حالت رنک مود در بازی فری فایر

معرفی بهترین حیوانات در حالت رنک مود در بازی فری فایر

معرفی بهترین حیوانات در حالت رنک مود در بازی فری فایر

طراحان بازی های جذاب و پر طرفدار Free Fire در فضای بازی تعداد زیادی حیوان خانگی برای حمایت از شخصیت شما در نظر گرفته اند. در اینجا سه ​​همراه برتر برای حالت رنک مود بازی فری فایر در سال 2021 آورده شده است. اگر در طول بازی آنها را با خود همراه کنید کمک بسیار زیادی به شما خواهند کرد در این مطلب قصد داریم در رابطه با این حیوانات خانگی برتر با شما صحبت کنیم و اطلاعات مفید و کاربردی را در اختیار شما قرار دهیم.

معرفی بهترین حیوانات در حالت رنک مود در بازی فری فایر

همان طور که می دانید استفاده از حیوانات در بازی فری فایر می توانند گزینه ی مناسبی برای ارتقاء سطح توانایی هایتان در طول بازی باشد و همراهی آنها در کنار شما برایتان بسیار مفید خواهد بود. زیرا هر کدام از حیوانات توانایی ها و مهارت های ویژه ای دارند که روی عملکرد شما تاثیر بسزایی خواهند گذاشت و شانس شما را در رقابت ها افزایش خواهند داد.

در این بخش به بررسی 3 حیوان برتر می پردازیم:

کارآگاه پاندا (Detective panda)

اوترو(Ottero)

روباه روح (Spirit Fox)

  1. کارآگاه پاندا (Detective panda)

این حیوان خانگی خاص یکی از شاخص ترین و قدیمی ترین همراهان این بازی است. در واقع می توان گفت حیوان پاندا جز آن دسته از حیواناتی است که اگر در طول بازی در کنار شما باشد می‌تواند با تاثیر مستقیم بر روی سطح HP کمک بسیار زیادی به شما بکند.توانایی ویژه ی پاندا در این است که پس از هر حمله به سمت دشمن می تواند میزان 4 تا 10 HP را بازیابی کند. بنابراین پاندا یک حیوان خانگی ایده آل برای بازیکنان پرخاشگرو علاقه مند به رقابت های تهاجمی محسوب می شود.

همچنین این مهارت برای بازی شما در حالت رنک مود بسیار مفید است. هنگامی که شرایط بهتری از لحاظ وضعیت سلامتی نسبت به بازیکنان دشمن داشتید، می توان گفت برتری و تسلط بیشتری هم بر روی حریفان خواهید داشت. علاوه بر این، شما می توانید در جنگ زمان زیادی را صرفه جویی کنید زیرا هنگام حمله به دشمنان HP شما به طور خودکار ذخیره می شود و دیگر نیازی به توقف مبارزه نمی باشد.

جالب است بدانید برای بدست آوردن رایگان این حیوان باید به طور مرتب به پیگیری ایونت های مختلف بپردازید که در طول بازی اجرا خواهند شد.

  1. اوترو(Ottero)

این حیوان خانگی زیبا در حالت رنک مود نه تنها شایان ستایش است بلکه بسیار هم مفید است.در هنگام استفاده از این حیوان می توانید کیت های درمانی را با یک دیگر به اشتراک بگذارید. در واقع این حیوان می تواند کیت های درمانی را تا میزان 150 درصد افزایش دهد. در صورت استفاده از این حیوان همراه خود قادر خواهید بود مدت زمان بیشتری در طول بازی زنده بمانید و به رقابت بپردازید. اوترو نیز مانند توانایی های پاندا درحالت رنک مود شما را ایمن ترمی کند.

به عبارت بهتراین حیوان خانگی هم برای بازیکنان تهاجمی و اهل چالش های پرهیجان و هم برای بازیکنان دفاعی مفید است.

  1. روباه روح(Spirit Fox)

این حیوان خانگی نیز مانند دو حیوان خانگی قبلی بسیار زیبا از لحاظ ظاهری و بسیار مفید می باشد.همچنین توانایی ویژه ای دارد در بازیابی HP دارد که همین امر در طول بازی به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. نکته قابل توجه این است که در صورت استفاده از کیت درمانی تا میزان 4 تا 10 HP اضافی به شما می دهد. در نهایت می توان گفت روباه در حالت رنک مود بازی فری فایر هم برای بازیکنان علاقه مند به بازی تهاجمی و هم بازی دفاعی مفید است.

خرید جم فری فایر

همراهان عزیز به عنوان مطلب آخر باید بگوییم برای ارتقای سطح بازی و افزایش مهارت ها و توانایی هایتان می توانید با مراجعه به فروشگاه های معتبر آیدی گیم به خرید جم فری فایر بپردازید و شانس خود را در رقابت ها بالا ببرید.

نتیجه گیری

امیدواریم مطالب عنوان شده در این بخش برایتان مفید واقع شده باشد و به بهبود عملکردتان در طول بازی کمک های لازم را کرده باشد. خوشحال می شویم اگر شما هم اطلاعات و تجربیات خود را در رابطه با استفاده هر کدام از حیوانات معرفی شده در طول بازی با ما وو سایر علاقه مندان به بازی فری فایر به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.